اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع کار با آیپد ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شروع کار با آیپد ایر

سلام به همه ی دوستان

ببخشید چند تا سوال خیلی مبتدی داشتم نمیدونستم کجا بپرسم تو گوگل گشتم اینجارو پیدا کردم

من دیروز آیپد ایر خریدم نسخه وای فای 64 گیگ و الآن نمیدونم چیکار کنم

با اصطلاحات آشنا هستم ولی خوب نمیدونم اول باید چیکار کنم

الآن آیپد خامه و هیچی روش نیست نه هیچ برنامه ای نه بازی نه .....

سوالات من :

1 - برای نصب بازی و برنامه باید آیتونز رو نصب کنم ؟ نسخه آخرش رو از کجا دانلود کنم ؟

2 - نسخه ios روی تبلت 7.1.1 هست آیا نیاز هست که به ios نسخه 8.1 آپدیت بکنم ؟ اگر نیازه چجوری ؟

3 - آیا نیاز به جیلبریک که میگن برای نصب برنامه هست دارم ؟ و اگر دارم باید چجوری جیلبریک کنم ؟

4 - سرعت اینترنت من کمه و 128 هستم و برنامه های ios همگی حجمشون زیاده برایهمینجستجو کردم دیدم پک های نرم افزاری رو میفروشن

به نظرتون بهترین پک کدوم هست ؟ چون خیلی سایت دیدم که برای فروش گذاشتن مثلا این پک ها کدوم بهترن :

فروش کامل ترین پکیج اپلیکیشن های آیفون ، آیپادتاچ و آیپد بدون نیاز به جیلبریک ! | دریچه ای رو به دنیای اپل

سوپر پکیج برنامه ها و بازی های سال 2014 برای آیفون و آیپد بدون نیاز به جیلبریک در ٢٤ dvd! این پکیج در آیفون ها و آیپدهای جیلبریک شده نیز قابل استفاده است!( با ساپورت کامل ios هاي 7 و 8)

پکیج 25PP برترین بازی و برنامه های iPhone-iPod-iPad اپ استور در 12 دی وی دی

قیمت هاشونم با هم خیلی فرق داره من کدوم رو بگیرم ؟

این پک های 25pp چیه که میگن ؟

چجوری میتونم بدون آیتونز با آیپد کار بکنم و آهنگ و موزیک و ... بریزم داخلش ؟ حتما باید آیتونز باشه ؟

5 - کیبورد آیپد فارسی نداره آیا نرم افزاری هست که کیبورد رو فارسی بکنه ؟

6 - من کارم طراحی هست و برای پشتیبانی از یاهو استفاده میکنم و وایبر الآن مشکلم اینه وایبر رو چجوری نصب بکنم چون آیپد من بدون سیم کارت هست میشه وایبر روش نصب کرد ؟

7 - این اپل آیدی که میگن چیه و باید باهاش چیکار کرد ؟ آیا لازمه 15 هزار تومن بدم و برام اپل آیدی بسازن ؟

8 - بلوتوث رو چجوری فعال بکنم ؟ آیا اصلا نیاز به فعال کردن داره یا همین الآنشم میشه کار کرد باهاش ؟

9 -نصب برنامه و بازی چجوریه ؟ آسونه ؟ رایگانه ؟ نیاز به اینترنت داره ؟ حتما باید برنامه ها و بازی ها از اپل دانلود بشه ؟

و در آخر هم اگر آموزشی راهنمایی کمکی چیزی هست که میتونه تو کار با آیپد بهم کمک کنه ممنون میشم بهم بگید

سلام
    ۱.اول ایتونز نصب کن از خود سایت اپل قسمت ایتونز برو و انتخاب کن برای چه سیستم عاملی
    ۲اگه نری فعلا بهتره چون من با ایر اومدم با صفحه ابی و ریستارت برخوردم،اگرم دوست داری بری به ستینگ رفته و در قسمت جنرال گزینه دوم زده برای اپدیت
    ۳.بدون جیلبریک هم میشه برنامه نصب کرد،با برنامه پنگو میتونید جیل کنید
    ۴.خوب پک نرم افزاری تونگبو بگیری دیگه نمیتونی برنامه هارو از اپستور اپدیت کنی و حتما باید از خود برنامه تونگبو بروز کنی،شما اپل ایدی بساز و برنامه های مجانی با اپل ایدی خودت دانلود کن از اپستور سرعتتم که پایین باشه بلاخره که دانلود میشه،نظر بنده خرید برنامه ها از اپستور هست
    پک نخری بهتره اون برنامه و بازی که میخوای دانلود کن
    ۵.توی گوگل سرچ کن کیبورد فارسی برای ios7 بدون جیلبریک(اگه جیلبریک نمیکنی) بعد اونجا اموزش داده چیکار کنی
    ۶.میشه نصب کرد از طریق برنامه تونگبو یا ایفون داشته باشید روی اون نصب باشه با برنامه ایتولز اونو استخراج کنی و نصب کنی
    ۷.اپل ایدی اکانت کاربری شما تو اپل هست و خیلی مهم هست،بکاپ گرفتن از اطلاعات بروی اون ذخیره میشه،برنامه های که نصب میکنی و یا میخری به این اکانت ثبت میشه،فایند مای ایفون که برای سرقت هست رو میشه فعال کرد که خیلی واجبه،نیاز نیست شما یه خصوصی پ بدید من رایگان براتون بسازم
    ۸.باید جیلبریک کنید تافعال کنید،الان فقط میتونید اپل به اپل بفرستید و هنذفری وصل کنید با گوشی های دیگه نمیتونید
    ۹.خیلی راحته فقط سزچرچ کنید تو گوگل اموزشش هست،هم پولی هم رایگان که خیلی هست،بدون نت که نمیشه،اگه جیلبریک کنید نیاز نیست از اپل باشه اما اگه جیل نباشید خود محدود میشید به چند برنامه
    پیام خصوصی بدید

نظر

1 - برای نصب بازی و برنامه باید آیتونز رو نصب کنم ؟ نسخه آخرش رو از کجا دانلود کنم ؟ در صورتی که نخواهید از خود تبلت دانلود و نصب کنید می بایست آیتونز داشته باشید، وگرنه نیازی نیست مگر اینکه بخواهید پک آپ بگیرید. بهترین جایگزین آیتونز، itools هستش.

2 - نسخه ios روی تبلت 7.1.1 هست آیا نیاز هست که به ios نسخه 8.1 آپدیت بکنم ؟ اگر نیازه چجوری ؟ بله توصیه می شه آپدیت کنید، ازطریق settings/general/software update

3 - آیا نیاز به جیلبریک که میگن برای نصب برنامه هست دارم ؟ و اگر دارم باید چجوری جیلبریک کنم ؟ این موضوع شخصیه و بستگی به خودتون داره، من از ios 5 به اینور جیلبریک نکردم.

4 - سرعت اینترنت من کمه و 128 هستم و برنامه های ios همگی حجمشون زیاده برایهمینجستجو کردم دیدم پک های نرم افزاری رو میفروشن

به نظرتون بهترین پک کدوم هست ؟ چون خیلی سایت دیدم که برای فروش گذاشتن مثلا این پک ها کدوم بهترن :

فروش کامل ترین پکیج اپلیکیشن های آیفون ، آیپادتاچ و آیپد بدون نیاز به جیلبریک ! | دریچه ای رو به دنیای اپل

سوپر پکیج برنامه ها و بازی های سال 2014 برای آیفون و آیپد بدون نیاز به جیلبریک در ٢٤ dvd! این پکیج در آیفون ها و آیپدهای جیلبریک شده نیز قابل استفاده است!( با ساپورت کامل ios هاي 7 و 8)

پکیج 25PP برترین بازی و برنامه های iPhone-iPod-iPad اپ استور در 12 دی وی دی

قیمت هاشونم با هم خیلی فرق داره من کدوم رو بگیرم ؟

این پک های 25pp چیه که میگن ؟ به پک ها اصلا فکر نکنید به درد نمی خورن اگر جیلبریک نکنید نمیشه نصب کرد... فقط با یک اپل آی دی می تونید از اپ استور استفاده کنید. سیبچه و اپل اپس هم موجود هستند به عنوان مارکت های ایرانی! در همینجا جستجو کنید.

چجوری میتونم بدون آیتونز با آیپد کار بکنم و آهنگ و موزیک و ... بریزم داخلش ؟ حتما باید آیتونز باشه ؟ آموزشش در سایت هست، با itools هم که گفتم خیلی راحت تره.

5 - کیبورد آیپد فارسی نداره آیا نرم افزاری هست که کیبورد رو فارسی بکنه ؟ ios 8 رو بریزید و از اپ استور کیبوردهای بسیار متنوعی هستند که می تونید دانلود کنید.

6 - من کارم طراحی هست و برای پشتیبانی از یاهو استفاده میکنم و وایبر الآن مشکلم اینه وایبر رو چجوری نصب بکنم چون آیپد من بدون سیم کارت هست میشه وایبر روش نصب کرد ؟ شماره سیم کارتی که در یک گوشی تلفن هست رو بدید وقتی کد رو دریافت کردید در آی پد وارد کنید.

7 - این اپل آیدی که میگن چیه و باید باهاش چیکار کرد ؟ آیا لازمه 15 هزار تومن بدم و برام اپل آیدی بسازن ؟ اپل آیدی کاملا رایگانه و آسان! نحوه ساختش در اینجا جستجو کنید کامل توضیح داده شده.

8 - بلوتوث رو چجوری فعال بکنم ؟ آیا اصلا نیاز به فعال کردن داره یا همین الآنشم میشه کار کرد باهاش ؟ بلوتوث برای اتصال کار کیت، هدست و... هست...و همینطور airdrop

9 -نصب برنامه و بازی چجوریه ؟ آسونه ؟ رایگانه ؟ نیاز به اینترنت داره ؟ حتما باید برنامه ها و بازی ها از اپل دانلود بشه ؟ از اپ استور که شده حتما بگیرید. سیبچه و اپل اپس هم که عرض کردم میشه.

نظر

در صورتی که نخواهید از خود تبلت دانلود و نصب کنید می بایست آیتونز داشته باشید، وگرنه نیازی نیست مگر اینکه بخواهید پک آپ بگیرید. بهترین جایگزین آیتونز، itools هستش.
        چون سرعت اینترنتم کمه نمیتونم مستقیم از خود آیپید دانلود کنم

این نرم افزار و بازی هایی که در سایت های ایرانی برای دانلود هست رو دانلود بکنم باید جیلبریک باشم تا بشه نصب کرد ؟

بله توصیه می شه آپدیت کنید، ازطریق settings/general/software update
        یه کم جستجو کردم دیدم میگن فعلا آپدیت نکنید چون مشکلاتی داره

این موضوع شخصیه و بستگی به خودتون داره، من از ios 5 به اینور جیلبریک نکردم.
        خوب مکن کم تجربه هستم و برای همین پرسیدم که شماها که تجربه دارید راهنمایی کنید که آیا بکنم یا نه

به پک ها اصلا فکر نکنید به درد نمی خورن اگر جیلبریک نکنید نمیشه نصب کرد... فقط با یک اپل آی دی می تونید از اپ استور استفاده کنید. سیبچه و اپل اپس هم موجود هستند به عنوان مارکت های ایرانی! در همینجا جستجو کنید.
        سرعت اینترنت من خیلی کمه آیتونزو ورژن آخر رو گذاشتم دانلود کنه 6 ساعت طول کشید برای همین میخوام پک های نرم افزاری رو بخرم چون خیلی برنامه و بازی دارن

حالا اگر این پک هارو بخوام نصب کنم اگر باید جیلبریک کنم خب دیگه چاره ای نیست جیلبریک میکنم فقط یک سوال اگر جیلبریک بکنم بعدا بخوام برگردونم به حالت بدون جیلبریک میشه ؟

ویرایش توسط ikas : https://i-phone.ir/forums/member/176046-ikas در ساعت 22-10-2014, 05:59 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ikas نمایش پست ها
          چون سرعت اینترنتم کمه نمیتونم مستقیم از خود آیپید دانلود کنم

این نرم افزار و بازی هایی که در سایت های ایرانی برای دانلود هست رو دانلود بکنم باید جیلبریک باشم تا بشه نصب کرد ؟

یه کم جستجو کردم دیدم میگن فعلا آپدیت نکنید چون مشکلاتی داره

خوب مکن کم تجربه هستم و برای همین پرسیدم که شماها که تجربه دارید راهنمایی کنید که آیا بکنم یا نه

سرعت اینترنت من خیلی کمه آیتونزو ورژن آخر رو گذاشتم دانلود کنه 6 ساعت طول کشید برای همین میخوام پک های نرم افزاری رو بخرم چون خیلی برنامه و بازی دارن

حالا اگر این پک هارو بخوام نصب کنم اگر باید جیلبریک کنم خب دیگه چاره ای نیست جیلبریک میکنم فقط یک سوال اگر جیلبریک بکنم بعدا بخوام برگردونم به حالت بدون جیلبریک میشه ؟

۲-در حال حال حاضر مشکلات خاصی نداری و اپدیت کنید و لذت ببرید
          ۳-ios 8 که هنوز جیلبریک نشده اما شما با جیلبریک قابلیت های زیادی رو میتونی داشته باشی! این بستگی به شما داره که این قابلیت ها رو میخوای یا نه
          ۴-بله میشه و باید ریستور کنید
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

لازمه بهره برداری و لذت از گجت ها یک اینترنت بدرد بخور هست
            اگه نرم افزارهای بیرونی رو تهیه کنید، جیلبریک هم کنید نمیشه آپدیت کنید اونهارو مگر اینکه کرک شده آپدیت رو هم پیدا کنید..!
            Ios 8.1 مشکل خاصی نداره و کی تونید نصب کنید!

توصیه من اینه که به هیچ وجه وابسته به پک های مغازه ها نشید و خودتون مستقلا با یک اینترنت متوسط به بالا لذت آی پد رو ببرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
              1-بله باید جیلبریک باشید
              ۲-در حال حال حاضر مشکلات خاصی نداری و اپدیت کنید و لذت ببرید
              ۳-ios 8 که هنوز جیلبریک نشده اما شما با جیلبریک قابلیت های زیادی رو میتونی داشته باشی! این بستگی به شما داره که این قابلیت ها رو میخوای یا نه
              ۴-بله میشه و باید ریستور کنید
              خب پس باید جیلبریک کنم

حالا ورژن ios آیپد من 7.1.1 هست چجوری باید اینکارو بکنم ؟

جستجو کردم اما مدلای مختلف بود ترسیدم کدومو انجام بدم برای من نوشته 7.1.1 (11D201) اما آموزش این مدل نبود

بعد یک سوال الان من خواستم بزنم ببینم چقدر حجم آپدیت هست دیدم یه صفحه اومد برای ورود رمز برای یک ایمیل sign in to itunes store و یک ایمیل زده

فکر کنم این اپل آیدی فروشنده باشه درسته ؟

من خودم اپل آیدی ساختم چجوری باید جایگزین این اپل آیدی کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
                لازمه بهره برداری و لذت از گجت ها یک اینترنت بدرد بخور هست
                اگه نرم افزارهای بیرونی رو تهیه کنید، جیلبریک هم کنید نمیشه آپدیت کنید اونهارو مگر اینکه کرک شده آپدیت رو هم پیدا کنید..!
                Ios 8.1 مشکل خاصی نداره و کی تونید نصب کنید!

توصیه من اینه که به هیچ وجه وابسته به پک های مغازه ها نشید و خودتون مستقلا با یک اینترنت متوسط به بالا لذت آی پد رو ببرید

Sent from my iPhone using Tapatalk
                بله کاملا صحیح میگید ولی چاره ای نیست پر سرعت تر نمیدن

آپدیت کردن زیاد مهم نیست فقط بتونم نصب کنم یک مدت استفاده بشه

مشکل ios 8.1 هم بعضی جاها میگن صفحه آبی میشه و ... البته فعلا مشکل من دانلودش هست که چند گیگه حتی وقتی آپدیت رو میزنم میگه 1.3 گیگ !!!!

توصیتون رو قبول دارم ولی فرض کنید با این اینترنتن بخوام یک فایل 100 مگی رو دانلود کنم

امروز زدم آیتونز رو دانلود کنه حدود 6 ساعت و 40 دقیقه کشید !!!!

پس بهترین راه برای من خرید پک ها هست ولی حالا موندم کدوم پک رو خریداری کنم

نظر

دوستان اگر میشه راهنمایی کنید

الان نیاز دارم بدونم چجوری برنامه نصب کنم و اینکه یک فایل منیجر معرفی کنید که مثل فایل منیجر اندروید باشه بشه پوشه ساخت و فایل هارو دید مثلا موزیک و ویدئو و عکس و ...

نظر

با برنامه itools میخوام بازی رایگان نصب کنم این خطارو میده :

http://www.8pic.ir/images/8ji0r3cbv5h7ybmulu25.jpg

نظر

میشه یکی راهنمایی کنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X