اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع کار با ipad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شروع کار با ipad 2

سلام
    چند وقت پیش یه ipad 2 64gb wifi+3g بدستم رسید در موارد زیر سوال داشتم ، ممنون می شم پاسخ بدید :

1. وقتی با usb وصلش می کنم به کامپیوتر فقط عکس ها رو می تونم دسترسی داشته باشم ، آیا می شه مثل موبایل تمام حافظه رو روی کامپیوتر ویرایش کنم ؟
    2. چطور باید روش برنامه نصب کنم ؟ هر کاری می کنم دائم می خواد به itunes کانکت بشه
    3. محل خوردن سیم کارتش خیلی کوچیکه ، از 3g چطور می تونم استفاده کنم ؟

نوشته اصلی توسط Isengard
    سلام
    چند وقت پیش یه ipad 2 64gb wifi+3g بدستم رسید در موارد زیر سوال داشتم ، ممنون می شم پاسخ بدید :

1. وقتی با usb وصلش می کنم به کامپیوتر فقط عکس ها رو می تونم دسترسی داشته باشم ، آیا می شه مثل موبایل تمام حافظه رو روی کامپیوتر ویرایش کنم ؟
    2. چطور باید روش برنامه نصب کنم ؟ هر کاری می کنم دائم می خواد به itunes کانکت بشه
    3. محل خوردن سیم کارتش خیلی کوچیکه ، از 3g چطور می تونم استفاده کنم ؟
    ١-
    سيستم ios كمي فرق دارد با برنامه هاي جانبي مثل ifunbox مي توانيد به فايل ها دسترسي پيدا كنيد (اگر جيلبريك كرديد به فايل هاي سيستمي ميز دسترسي پيدا خواهيد كرد)
    ٢- شما بايد چيز پي ان را فعال كنيد، يك حساب آي تونز درست كنيد و سپس از طريق اپ استور (يا در آي پد يا در كامپيوتر) برنامه هاي مورد نظر را نصب كنيد و سپس با وصل كردن آي پد برنامه ها را نصب كنيد.
    ٣-شما بايد از ميكروسيمكارت استفاده كنيد: يا سيمكارت بزرگ را مي بريد يا از ميكرو سيم كارت هاي ايرانسل استفده كنيد. شبكه ٣g هنوز در ايران راه نيفتاده است ولي edge موجود مي باشد.
    with

نظر

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
      ١-
      سيستم ios كمي فرق دارد با برنامه هاي جانبي مثل ifunbox مي توانيد به فايل ها دسترسي پيدا كنيد (اگر جيلبريك كرديد به فايل هاي سيستمي ميز دسترسي پيدا خواهيد كرد)
      ٢- شما بايد چيز پي ان را فعال كنيد، يك حساب آي تونز درست كنيد و سپس از طريق اپ استور (يا در آي پد يا در كامپيوتر) برنامه هاي مورد نظر را نصب كنيد و سپس با وصل كردن آي پد برنامه ها را نصب كنيد.
      ٣-شما بايد از ميكروسيمكارت استفاده كنيد: يا سيمكارت بزرگ را مي بريد يا از ميكرو سيم كارت هاي ايرانسل استفده كنيد. شبكه ٣g هنوز در ايران راه نيفتاده است ولي edge موجود مي باشد.
      jailbreak دقیقا چیه ؟ همون unlock ه دیگه ؟
      از کجا بفهمم iPADم نیاز بهش داره یا jailbrealk شدس خودش ؟
      ویرایش توسط Isengard : https://i-phone.ir/forums/member/61472-isengard در ساعت 04-07-2011, 10:00 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Isengard نمایش پست ها
        jailbreak دقیقا چیه ؟ همون unlock ه دیگه ؟
        از کجا بفهمم iPADم نیاز بهش داره یا jailbrealk شدس خودش ؟
        جیلبریک، برداشتن محدودیت دسترسی به root هستش. شما با جیلبریکی که تو آینده نزدیک واسه دستگاهتون میاد میتونید با برنامه ifunbox که روی کامپیوتر نصب میشه به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنید و از همه مهمتر برنامه های کرک شده نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط MohammaD Pod نمایش پست ها
          جیلبریک، برداشتن محدودیت دسترسی به root هستش. شما با جیلبریکی که تو آینده نزدیک واسه دستگاهتون میاد میتونید با برنامه ifunbox که روی کامپیوتر نصب میشه به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنید و از همه مهمتر برنامه های کرک شده نصب کنید.
          Actived iPAD به چه معنیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط isengard نمایش پست ها
            actived ipad به چه معنیه ؟
            باید ببینی این اصطلاح کجابکار برده شده. همینجوری معنی خاصی نمیده، یا حداقل من نمیدونم

نظر

دوست عزیز این تاپیک رو مطالعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread2387.html
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

میخوام آیپد 2 بفرشم آیپد 1 بگیریم به دلیل دیگه خسته شد از پس منتظر جیلبریک نشتم نظرتون چیه دوستان ؟

نظر

منم میخوام بفروشم گالاکسی تب بخرم اینجور که معلومه آیپد ۲ و iOS 5 هیچوقت به طور کامل جیلبریک نمیشن

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_aria22 نمایش پست ها
                    میخوام آیپد 2 بفرشم آیپد 1 بگیریم به دلیل دیگه خسته شد از پس منتظر جیلبریک نشتم نظرتون چیه دوستان ؟
                    نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
                    منم میخوام بفروشم گالاکسی تب بخرم اینجور که معلومه آیپد ۲ و ios 5 هیچوقت به طور کامل جیلبریک نمیشن
                    دوستان هیچ کاری نشد نداره این جور که معلومه جیلبریک می فردا ریلیز میشه....

نظر

1 هفته هست که قرار چند ساعت دیگه یا به همین زودی یا فردا ریلیز بشه .
                      فردا هم فکر نمیکنم ریلیز بشه خدارو 1000 مرتبه شکر خوب شد ایپد 1 گرفتم یه جورایی به دلم افتاده بود به این زودیا جیل 2 نمیاد و اینکه خیلی الکی گرونتر بود

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                        1 هفته هست که قرار چند ساعت دیگه یا به همین زودی یا فردا ریلیز بشه .
                        فردا هم فکر نمیکنم ریلیز بشه خدارو 1000 مرتبه شکر خوب شد ایپد 1 گرفتم یه جورایی به دلم افتاده بود به این زودیا جیل 2 نمیاد و اینکه خیلی الکی گرونتر بود
                        بنده به شما قول میدم فردا ریلیز میشه.................(به احتمال %1000000000000000000000 فردا جیلبریک می 3 ریلیز میشه
                        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                        )

نظر

اینم جیلبرگ آیپد 2
                          کد HTML:
                          http://www.iphonehowtojailbreak.com/jailbreakme

نظر

صبر کنید ..
                          X