اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

به نقل از بلاگ سیب چه :

یک لیوان آب خنک در کنار خود داشته باشید. شوخی کنید، برای دوستانتان لطیفه تعریف کنید حواستان به بازی فوتبال باشد با لپ تاپ خود دانلود کنید، روزنامه بخوانید اصلا لازم نیست حواستان به گوشیتان باشد فقط دکمه نصب را بزنید ۱۰۰۱ – ۱۰۰۲ – ۱۰۰۳ – ۱۰۰۴ تمام شد. شما با موفقیت سیبچه را نصب کردید. حالا دهانتان از تعجب باز خواهد ماند. نگران نباشید لیوان آب خنکی که در کنار خود دارید را تا ته سر بکشید عطش کار کردن با سیبچه جدید فروکش نخواهد کرد.

سیبچه ۲ - لیست برنامه های منتخب
    مفتخریم که نخستین نسخه‌ی آزمایشی سیبچه ۲ را برای عموم کاربران معرفی کنیم. ما معتقدیم که نسل جدید سیبچه، دنیای نرم افزارهای آی-او-اس در ایران را متحول خواهد کرد. سیبچه ۲ نه تنها نیازی به جیل بریک نخواهد داشت، بلکه با چند کلیک ساده نصب شده و طراحی ساده و هماهنگ آن، یک تجربه‌ی لذت بخش را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

اگر بخواهیم به طور خلاصه تغییرات این نسخه را فهرست کنیم عبارت خواهند بود از:
    • طراحی مجدد نرم افزار و هماهنگ با آی-او-اس ۷
    • قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه ها با آی-او-اس ۶، ۷ و بالاتر
    • عدم نیاز به جیل بریک و سیدیا جهت نصب
    • طراحی واسط کاربری مخصوص و متناسب با آی-پد (iPad)
    • پانل جدید و طراحی نو جهت توسعه دهندگان نرم افزار
    • پشتیبانی از چندین سرور به صورت همزمان جهت افزایش سرعت دریافت
    • هماهنگی با سیبچه ۱ جهت استفاده از خرید های انجام شده در این نسخه

جهت نصب این نسخه، کافیست سایت سیبچه را بر روی دستگاه خود باز کنید. گرچه تعداد زیادی از نرم افزارها به این نسخه منتقل شده اند، هنوز تعدادی از آنها منتظر ارایه‌ی به‌روزرسانی (آپدیت) از سوی توسعه دهندگان است تا در نسخه‌ی جدید قرار گیرند. ما مشتاقانه منتظر نظرات شما در مورد این نسخه‌ی آزمایشی هستیم. تیم سیبچه از این فرصت استفاده نموده و از جناب آقای حمزه ملک و همه‌ی توسعه دهندگان گرامی سیبچه جهت ارایه‌ی بازخوردهای سازنده تشکر می‌نماید.

my.sibche.ir/index/mobile
    ویرایش توسط nimakarimi95 : https://i-phone.ir/forums/member/47801-nimakarimi95 در ساعت 13-11-2013, 01:12 AM

احتیاج به نصب سرتیفیکیت !

نظر

سیبچه روی آیفون 5s نصب کردم ولی از داخل سیبجه برنامه ها دانلود میشه ولی تو نصب گیر میکنه؟

نظر

من بدون هيچ مشكلي نصب كردم و چنتا برنامه هم دانلود و نصب كردم
        سيستمش نميدونم چطوريه اما به خوبي كار ميكنه !!

Sent from my  iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان با نصب سیبچه مشکلی از نظر هنگ یا کم کردن شارژ باطری براتون پیش نیومده؟اگر okهست ما هم نصب کنیم؟!

نظر

من نتونستم دانلود كنم لطف مي كنيد لينكش رو بزاريد ؟!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

Ios 5 لاک بوده گوشیم و انلاک کردم جیلبریکم هست میخام دانلود کنم تا وسطاش میره بعد میزنه unable to دانلود.

نظر

نوشته اصلی توسط and 1 نمایش پست ها
                من نتونستم دانلود كنم لطف مي كنيد لينكش رو بزاريد ؟!

در جواب خودم بكم كه : با safari نبايد بريد با كروم رفتم شد ، ممنون

نظر

خب یه لینکی چیزی به اون پست صفحه اول اضافه کنید اخه چه وضع پست زدن هست....الان چطوری باید بفهمیم لینک نصب کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hamid_r نمایش پست ها
                    خب یه لینکی چیزی به اون پست صفحه اول اضافه کنید اخه چه وضع پست زدن هست....الان چطوری باید بفهمیم لینک نصب کجاست؟
                    my.sibche.ir/index/mobile

نظر

http://my.sibche.ir/index/mobile

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro

نظر

براي سينك با ايتونز مشكلي پيش نمياد ؟؟؟ يا مشكل داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                          براي سينك با ايتونز مشكلي پيش نمياد ؟؟؟ يا مشكل داره ؟
                          من مشكلي تا حالا نداشتم !

نظر

فعلا که فرقی با اپ استور نداره. خیلی خوب میشد مثلا برنامه هایی مثل Sygic یا Longman رو میشد به تومن ازش خرید.

Tapatalking with an iDevice

نظر

برنامه خوب و کاربردی هست اما یه نکته من بازی حدس بزن رو نصب کردم موقع ثبت رکورد بازی وارد گیم سنتر شد در صورتی که قبلا وارد گیم سنتر شده بودم الان کلا تمام بازی ها و امتیازهای قبلی حذف شده و فقط بازی حدس بزن و ۵۰ امتیاز در گیم سنتر وجود داره .

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X