اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمايي براي تعويض 3gs با ipad2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمايي براي تعويض 3gs با ipad2

سلام به همه ي بچه هاي انجمن.
    يه سوال داشتم ازتون و ميخواستم كه من رو راهنمايي كنيد.
    به نظر شما ارزش داره كه من 3gs ام رو كه 1 ساله كه كاركرده و پشتش هم يه ترك تقريبا كوچيك داره و يكمي هم خطو خش ريز و ١٦ گيگ هم هست رو با ١٥٠ تومن بدم به يكي و از اون يه ipad 2 wifi 16 آكبند بگيرم!؟
    در مورد وايفاي بودنش كه مشكلي ندارم چون به اينترنت سيمكارت هاي ايراني نميشه گفت اينترنت.
    و در مورد 16 بودن هم من با 3gs كه 16هست مشكلي ندارم و بيشتر هم ٤-٥ گيگ خالي هست.(چون برنامه هايي رو روش دارم كه ازش استفاده ميكنم و الكي پرش نكردم) حالا حجم برنامه هاي ipad باiphone خيلي فرق ميكنه كه خيلي ها ميگن ١٦ نگير!؟
    به نظر شما اين كار رو بكنم يا نه!؟

یعنی فقط با ۱۵۰ تومان؟
    اگر این قیمت باشه که بله ارزش داره . بهرحال 3gs بواسطه پردازنده ضعیفیش ( در زمان کنونی ) خیلی دیوایس ارزشمندی برای نگهداری نیست
    مطمئننا با اومدن ios 5 بعضی از امکانات خاص روی 3gs بخوبی جواب نخواهند داد
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

ایفونتو ۱۵۰ نده حداقل ۲۰۰ هستش اگه موبایل هم کنارش داری ipad رو بگیر ولی اول تکلیفت رو با خودت روشن کن که اپد رو برای چی میخوای الکی پول نده براش اگه واقا لازم داری بخر ولی اگه برای ipad بودنش هست نگیر ۱۶ هم بدنیست خوبم نیست چون بیشتر بازی ها و برنامه های ایپد HD هست باید حجیم تر باشه و مشکل پیش بیاره ولی اگه اونقدر هم بدرد نخر بود استیو اجازه ساختش رو نمیداد.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        یعنی فقط با ۱۵۰ تومان؟
        اگر این قیمت باشه که بله ارزش داره . بهرحال 3gs بواسطه پردازنده ضعیفیش ( در زمان کنونی ) خیلی دیوایس ارزشمندی برای نگهداری نیست
        مطمئننا با اومدن ios 5 بعضی از امکانات خاص روی 3gs بخوبی جواب نخواهند داد
        ١٥٠ يا ٢٠٠در مياد.٤٥٠ قراره گوشي رو بدم به كسي و ايپد رو هم قراره٦٥٠ -٦٠٠ بخرم.
        اگه اين قيمت نبود كه ميرفتم و ٣٢ ميگرفتم تا روزه شك دار نگيرم.

نظر

در کل به نظرم اگر با آیپد wifi مشکل ندارید ارزش داره که با ۱۵۰ تا ۲۰۰ یک آیپد ۲ رو جای 3gs بگیرید
          به این فکر کنید که بزودی 3gs از دور خارج میشه و اون وقت فروش برای شما دردسر ساز میشه
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            ایفونتو ۱۵۰ نده حداقل ۲۰۰ هستش اگه موبایل هم کنارش داری ipad رو بگیر ولی اول تکلیفت رو با خودت روشن کن که اپد رو برای چی میخوای الکی پول نده براش اگه واقا لازم داری بخر ولی اگه برای ipad بودنش هست نگیر ۱۶ هم بدنیست خوبم نیست چون بیشتر بازی ها و برنامه های ایپد hd هست باید حجیم تر باشه و مشکل پیش بیاره ولی اگه اونقدر هم بدرد نخر بود استیو اجازه ساختش رو نمیداد.
            ايفون رو ١٥٠ نميدم.
            يه جورايي واسم در مياد كه انگار ايفون رو همراه با ١٥٠تومن دادم.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              در کل به نظرم اگر با آیپد wifi مشکل ندارید ارزش داره که با ۱۵۰ تا ۲۰۰ یک آیپد ۲ رو جای 3gs بگیرید
              به این فکر کنید که بزودی 3gs از دور خارج میشه و اون وقت فروش برای شما دردسر ساز میشه
              ممنون از راهنماييتون.
              ببخشيد از tapatalk دارم استفاده ميكنم و تشكر نميشه كرد

نظر

اگه می شه منم دنبال همچین کیسی هستم

نظر

كيسش يه نفر هست كه يه ipad داره و با من داره فاميلي حساب ميكنه

نظر

قیمت ipad2 16 wifi چنده ؟!
                    ارزش داره منم 3gs ام رو که تقریبا نو هست عوض کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                      سلام به همه ي بچه هاي انجمن.
                      يه سوال داشتم ازتون و ميخواستم كه من رو راهنمايي كنيد.
                      به نظر شما ارزش داره كه من 3gs ام رو كه 1 ساله كه كاركرده و پشتش هم يه ترك تقريبا كوچيك داره و يكمي هم خطو خش ريز و ١٦ گيگ هم هست رو با ١٥٠ تومن بدم به يكي و از اون يه ipad 2 wifi 16 آكبند بگيرم!؟
                      در مورد وايفاي بودنش كه مشكلي ندارم چون به اينترنت سيمكارت هاي ايراني نميشه گفت اينترنت.
                      و در مورد 16 بودن هم من با 3gs كه 16هست مشكلي ندارم و بيشتر هم ٤-٥ گيگ خالي هست.(چون برنامه هايي رو روش دارم كه ازش استفاده ميكنم و الكي پرش نكردم) حالا حجم برنامه هاي ipad باiphone خيلي فرق ميكنه كه خيلي ها ميگن ١٦ نگير!؟
                      به نظر شما اين كار رو بكنم يا نه!؟
                      دوست عزيز اگر يه گوشي ساده از اين 40-50 توماني ها داري لحظه اي شك نكن . فاميلتون احتمالا زياد در جزيان نيست يا ميخواد بهت يه حالي بده
                      خدا از اين فاميلا بده

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                        دوست عزيز اگر يه گوشي ساده از اين 40-50 توماني ها داري لحظه اي شك نكن . فاميلتون احتمالا زياد در جزيان نيست يا ميخواد بهت يه حالي بده
                        خدا از اين فاميلا بده
                        عزيز من در جريان هست ولي به يسري دلايل داره اين قيمت ميده كه يكيش اينه كه خودش آمريكاس و اونجا به اين قيمتا نميتونه بفروشه و ديگريش اينه كه از يه جايي جايزه گرفته و براش مفتي در اومده.
                        خدا از اين شانسا بده كه ادم يه ايپد جايزه بگيره
                        يه سوال ديگه هم داشتم كه اين دستگاه كه مال آمريكاس facetime داره ديگه !؟

نظر

بله داره .مباركت باشه.
                          اين فاميلتون كه امريكا زندگي ميكنه چرا ايفون نو از اونجا نميگيره ؟(شما گفتي با 3gs ميخواد عوض كنه و 150 تا بگيره )

نظر

صبر کنید ..
                          X