اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

علت ارور firmware در هنگام آپدیت گوشی با ای او اس 8.4.1 با ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علت ارور firmware در هنگام آپدیت گوشی با ای او اس 8.4.1 با ایتونز

سلام دوستا من هرکاری میکنم نمیتونم گوشیمو به ای او اس 8 آپدیت کنم (گوشیم اپل 5s ) فایلشم دانلود کردم میرم shift و ریستور رو میزنم فایلم انتخاب میکنم اما ارورfirm ware میده ممنون میشم کمکم کنید اها اینم بگم گوشیم جیلبریک شده هستش

چه اروری میده

نظر

ارور firmware file is not compatible

نظر

دوستان فک کنم خودم راه حل رو پیدا کردم فک کنم firmware مربوط به گوشی رو اشتباه دانلود کردم من مال 5s رو دانلود کردم ولی به مدلش نگاه نکردم باید مدل A1457 دانلود کنم الان گذاشتم دانلود بشه خبرشو بهتون میدم

نظر

من هنگام installاي او اس 8.4.1. به ارور you are no longer connected internet بر ميخورم، چيكار كنم؟

نظر

دوستان تمام من اپدیت کردم ولی بعد از ریستور کردن پوشه cydia برنگشت از 66 برنامه ای که داشتم 27 تاش برگشت چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط اشکان6682 نمایش پست ها
              دوستان تمام من اپدیت کردم ولی بعد از ریستور کردن پوشه cydia برنگشت از 66 برنامه ای که داشتم 27 تاش برگشت چیکار کنم؟
              خوب شما جیلبریک بودید. الان جیلبریک نیستید. برای همین سیدیا و برنامه هایی که به صورت کرک شده ریختید برنمیگرده.
              باید جیلبریک بکنید. آموزش تو انجمن هست.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                خوب شما جیلبریک بودید. الان جیلبریک نیستید. برای همین سیدیا و برنامه هایی که به صورت کرک شده ریختید برنمیگرده.
                باید جیلبریک بکنید. آموزش تو انجمن هست.
                من آموزشو خوندم نرم افزار tiag رو هم دانلود کردم طبق آموزش پیش رفتم اما عمل نکرد و ی لینک بهم داد

- - - - - - - - - -

به نظر شما که تجربتون بیشتره اصلا جیلبریک بکنم خوبه یا کلا بیخیالش بشم دیگه

نظر

ios 8.4.1 جیلبریک نمی شه

نظر

صبر کنید ..
                  X