اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزاری را معرفی کنید که بدون جیلبرک،اجازه دستیابی به فایل های app رو بده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزاری را معرفی کنید که بدون جیلبرک،اجازه دستیابی به فایل های app رو بده

سلام.من چندین ماهه که دارم سعی میکنم به فایل های app هام دسترسی پیدا کنم اما نمیشه.همه شنیدند و میگن که با itools و ifunbox میشه اما در عمل نمیشه....
    من با خیلی از ورژن های این برنامه ها کار کردم که هر کدوم itunes خاصی رو میخواستن اما فقط شعاره که با این برنامه ها میشه.............
    اگر از دوستان کسی از ورژن خاصی استفاده کرده رو سیستمش،و مطمءن هستش که کار میکنه لطفا معرفی کنه.خیلی ممنون میشم.و در سایت آپلود کنه که همه استفاده کنن
    دستگاه من آیپد 4 ورژن 8 /سیستم ویندوز

نوشته اصلی توسط iphone416 نمایش پست ها
    سلام.من چندین ماهه که دارم سعی میکنم به فایل های app هام دسترسی پیدا کنم اما نمیشه.همه شنیدند و میگن که با itools و ifunbox میشه اما در عمل نمیشه....
    من با خیلی از ورژن های این برنامه ها کار کردم که هر کدوم itunes خاصی رو میخواستن اما فقط شعاره که با این برنامه ها میشه.............
    اگر از دوستان کسی از ورژن خاصی استفاده کرده رو سیستمش،و مطمءن هستش که کار میکنه لطفا معرفی کنه.خیلی ممنون میشم.و در سایت آپلود کنه که همه استفاده کنن
    دستگاه من آیپد 4 ورژن 8 /سیستم ویندوز
    این امکان فقط تا ios8.2 وجود داشت. من خودم از ifunbox دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداره .اما در ios8.3 اپل این امکان رو محدود کرده

نظر

ممنونم از اینکه پاسخ دادید.من در ورژن قبل هم که بودم همین مشکل رو داشتم.اجازه ی کامل نمیداد.مثلا توی var/mobile/library کامل خالی بود....
      حالا که توی 3/8 هستم و نمیشه که دانگرید کرد چه کنم؟؟

نظر

نرم افزاری را معرفی کنید که بدون جیلبرک،اجازه دستیابی به فایل های app رو بده

نوشته اصلی توسط iphone416 نمایش پست ها
        ممنونم از اینکه پاسخ دادید.من در ورژن قبل هم که بودم همین مشکل رو داشتم.اجازه ی کامل نمیداد.مثلا توی var/mobile/library کامل خالی بود....
        حالا که توی 3/8 هستم و نمیشه که دانگرید کرد چه کنم؟؟
        در ورژن قبلی که گفتی باید حتما جیلبریک باشی تا بتونی وارد var/mobil/library بشی .بدون جیلبریک فقط دسترسی به اپ ها و پوشه های اون ممکن بود . به هر حال متاسفانه در ۸.۳ فعلا هیچ راهی وجود نداره فقط باید منتظر جیلبریک باشید .

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
        ویرایش توسط enkaret1 : https://i-phone.ir/forums/member/78835-enkaret1 در ساعت 06-05-2015, 02:24 AM

نظر

ممنونم دوست عزیز که لطف کردی و وقت گزاشتی.سپاسگزارم

نظر

سلام
            من بعد از اینکه ویندوز کامپیوترم و عوض کردم دوباره آیتولز ریختم کار نمیکنه البته هم آیپدم هم گوشیم رو ارتقا دادم به ios 8.4
            الان با چه برنامه ای میتونم عکس هام رو به کامپیوتر منتقل کنم؟؟؟
            برای نرم افزار مشکلی ندارم با آیتونز میتونم کار کنم اما انتقال عکس از گوشی به سیستم چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Haleh69 نمایش پست ها
              سلام
              من بعد از اینکه ویندوز کامپیوترم و عوض کردم دوباره آیتولز ریختم کار نمیکنه البته هم آیپدم هم گوشیم رو ارتقا دادم به ios 8.4
              الان با چه برنامه ای میتونم عکس هام رو به کامپیوتر منتقل کنم؟؟؟
              برای نرم افزار مشکلی ندارم با آیتونز میتونم کار کنم اما انتقال عکس از گوشی به سیستم چیکار کنم؟
              سلام
              برای عکس ها فقط با آیتونز امکان پذیر است

نظر

صبر کنید ..
              X