اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییرمسیرپک آپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییرمسیرپک آپ

دوستان سلام بنده بعداز پنج سال استفاده از ایفون و۳ سال استفاده از ایپد ، تازگی لپ تاب لنوو زد ۵۱۰ خودم فروختم اومدم یه مک بوک ایر گرفتم حالا با توجه به اینکه هارد این مک بوک ۱۲۸ هست میخوام کاری کنم که بک آپ های ایفون وایپدم تو ایتونز بره توی هارداکسترنال بشینه ولی هرچه تو انجمن وگوگل سرچ کردم اصلا راهکار عملی واسه تغییر مسیر سیو بک آپ ها درسیستم عامل مکینتاش ( مک) پیدا نکردم الان چندروزه سرگردانم البته واسه ویندوز خیلی هست ولی واسه مک پیدا نکردم اگر راهی داره خواهش میکنم به زبان ساده وابتدایی راهنمایی فرمایید .

با سلام
    کلا مسیر ذخیره اطلاعات در ایتونز رو میتونی از منوی advance در تنظیمات عوض کنی. به طور پیش فرض به آدرس Users/Admin/Music/iTunes.iTunes Media/ اطلاعات فرستاده میشن که میشه عوض کرد و احتمالا بشه یک هارد اکسترنال هم به عنوان آدرس بش معرفی کرد
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      با سلام
      کلا مسیر ذخیره اطلاعات در ایتونز رو میتونی از منوی advance در تنظیمات عوض کنی. به طور پیش فرض به آدرس Users/Admin/Music/iTunes.iTunes Media/ اطلاعات فرستاده میشن که میشه عوض کرد و احتمالا بشه یک هارد اکسترنال هم به عنوان آدرس بش معرفی کرد
      خوب زحمت بکش مسیرش راهم بنویسید دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
        خوب زحمت بکش مسیرش راهم بنویسید دیگه
        گفتم که در بخش تنظیمات آیتونز در منوی advance

i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

قبلا این کار را کردم ودرشکل بالا هم وقتی میزدم ادرس هارد اکسترنال را میداد ولی باز دیدم بک آپ ها هم تو هارد اکستر نال سیو میشه و هم در داخل ادرس پیش فرض ( ادمین ، موزیک ، ایتونز و بکاپ ها ذ هم تو مسیرادمین ، لایبری،اپلکیشن ساپورت ،موبایل سینک ، بک آپ ) حالا مجددا کل فولدر ایتونز مسیر پیش فرض را برداشتم یه جای دیگه کپی کردم وبک آپ های سیوه شده تو مسیر ادمین ، لایبری،اپلکیشن ساپورت ،موبایل سینک ، بک آپ را هم کات کردم حالادوباره دارم بهش مسیر میدم ببینم ایندفعه فقط تو مسیرجدید سیو میشه یا نه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

این کار که دوستمون گفتن، برای library هست نه بک اپ.

بک اپ ها تو library خودِ یوزرِ مک سیو میشه و نمیشه کاریش کرد

نظر

دوست خوبم متشکرم راستی توtapatalk امکان استفاده از دگمه سپاس مقدور نیست ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X