اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه کاربا وایبردرآیفون6+

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه کاربا وایبردرآیفون6+

درود
    یه سوال داشتم واونم اینکه عکس پروفایل (avatar) کانتکتهای برنامه وایبر که در آیفون نصب کردم، کجا سیو میشه ؟(نسخه ای از عکسهای پروفایل اشخاص)
    توآندروید میدونم میشه حتی شخصی که چندین بار عکس پروفایلهاشو تغییر بده همگی تو آدرسی از شاخه سیستمی دیوایس تصویرهای وایبر دیده میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    قصدم هم اینه که ازاون طریق میشه Historyو یکسری فایلها و عکسهاو فیلم های مشاهده شده و پشتیبان گرفته شده رو حذف کرد تا فضایی رو روی سیستم اشغال نکنه.(امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.)

تو سیستم عامل آی او اس فکر نکنم بشه همچین کاری رو انجام داد. رو سیستم دسکتاپ عکس ها جایی ذخیره میشه و بهش دسترسی دارید، اما تو آی او اس فکر نکنم دسترسی بهشون داشته باشید. مگر اینکه جیلبریک کرده باشید و از این طریق به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
      تو سیستم عامل آی او اس فکر نکنم بشه همچین کاری رو انجام داد. رو سیستم دسکتاپ عکس ها جایی ذخیره میشه و بهش دسترسی دارید، اما تو آی او اس فکر نکنم دسترسی بهشون داشته باشید. مگر اینکه جیلبریک کرده باشید و از این طریق به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنید
      نمیدونم ولی من جیلبریک کردم.احتمال داره ازطریقifileبشه پیداکرد؟
      آخه میدونید حساسیت من برای چی هست هنوز گوشی آیفون6+شانزده گیگ هم رو دو روز نشده گرفتم که درآیتونزبخش Otherمن نزدیک به 950مگ فضا اشغال کرده چطوری پاکش کنم؟

نظر

به Settings > General > Usage برید. تو این قسمت می تونید فضای اشغال شده توسط نرم افزارهارو ببینید. از این طریق، اقدام به خالی کردن فضای اشغال شده توسط اونا بپردازید. اگه حجم زیادی توسط وایبر اشغال شده باشه، تو این قسمت می تونید اونو خالی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
          به Settings > General > Usage برید. تو این قسمت می تونید فضای اشغال شده توسط نرم افزارهارو ببینید. از این طریق، اقدام به خالی کردن فضای اشغال شده توسط اونا بپردازید. اگه حجم زیادی توسط وایبر اشغال شده باشه، تو این قسمت می تونید اونو خالی کنید.
          ممنون ؛ولی اینطوری که اصل برنامه پاک میشه!من اینطوری نمیخوام.نه من دنبال پاک کردن Historyو کوکی های احتمالی موجودش رو دربرنامه ها هستم.

- - - - - - - - - -

نظر

از این تاپیک کمک بگیرید : http://www.i-phone.ir/forums/thread64067.html

- - - - - - - - - -

از این تاپیک کمک بگیرید : http://www.i-phone.ir/forums/thread64067.html

نظر

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
              درود
              یه سوال داشتم واونم اینکه عکس پروفایل (avatar) کانتکتهای برنامه وایبر که در آیفون نصب کردم، کجا سیو میشه ؟(نسخه ای از عکسهای پروفایل اشخاص)
              توآندروید میدونم میشه حتی شخصی که چندین بار عکس پروفایلهاشو تغییر بده همگی تو آدرسی از شاخه سیستمی دیوایس تصویرهای وایبر دیده میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
              قصدم هم اینه که ازاون طریق میشه Historyو یکسری فایلها و عکسهاو فیلم های مشاهده شده و پشتیبان گرفته شده رو حذف کرد تا فضایی رو روی سیستم اشغال نکنه.(امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.)
              اگر جیلبریک نکردین، بهترین انتخاب برای شما برنامه ی iFunBox مخصوص ویندوز و مک هست. تمام فایل های داخل برنامه ها رو میتونین ببینین و اونهایی رو که احتیاج ندارین پاک کنین. معمولا حجم زیادی از other مربوط به برنامه های مشابه وایبر و واتس اپ هستن که فایل های مدیا رو سیو میکنن.
              iFunBox for Windows | File Manager, Browser, Explorer, Transferer for iPhone, iPad and iPod Touch

نظر

صبر کنید ..
              X