اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی کیبورد فارسی "مداد" برای i-phone 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی کیبورد فارسی "مداد" برای i-phone 5s

سلام به دوستان عزیز

نمیدونم پستم تکراری هست یا اینکه در جای مناسب ارسال شده، چند وقتیه گوشی 5s گرفتم و مشکل با کیبورد فارسی در ios 8 و جیلبرک و... امروز این لینکو تو سرچ پیدا کردم تست شده و کار میکنه بدون مشکل

حسنش اینه که با انتخاب این کیبورد وقتی روی فاصله دستتون رو به طرفین میکشید کیبورد انگلیسی داره که کارو راحت تر میکنه و نیازی نیست هی سوئیچ کنید

https://itunes.apple.com/us/app/meda...923634463?mt=8

امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره

من نصب کردم کیبرد خیلی خوبیه مخصوصاً اینکه وقتی سویچ میکنی بین این کیبرد و انگلیسی خیلی سریع عمل میکنه
    من روی ایفون 6 نصب کردم
    ویرایش توسط king-1 : https://i-phone.ir/forums/member/4515-king-1 در ساعت 03-02-2015, 10:42 AM

نظر

وو آيفون ٥ كسي نصب و تست كرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها
        سلام
        رو5s دارم استفاده میکنم یکی از بهترین ها هست

نظر

کیبورد عالی هست ... بنده روی آیفون 5 استفاده میکردم . یکی از خوبی هاش اینه که زبان انگلیسی و فارسی رو با هم داره و با کشیدن انگشت روی space کیبورد میتونید زبان رو عوض کنید ( بصورت روان )

نظر

نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
            کیبورد عالی هست ... بنده روی آیفون 5 استفاده میکردم . یکی از خوبی هاش اینه که زبان انگلیسی و فارسی رو با هم داره و با کشیدن انگشت روی space کیبورد میتونید زبان رو عوض کنید ( بصورت روان )
            من الان نصب كردم
            طبق آموزشي كه داده من هركاري ميكنم نميتونم آ با كلاه و كلا حروف دوم رو باهاش بنويسم

نظر

من الان نصب كردم
              طبق آموزشي كه داده من هركاري ميكنم نميتونم آ با كلاه و كلا حروف دوم رو باهاش بنويسم
              برای تایپ حروف دوم فکر میکنم باید وقتی دکمه ا رو لمس میکنید سریعا اون رو به بالا بکشید تا حرف آ تایپ بشه

نظر

من هم الان نصب کردم رو iphone5s عالیست
                ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X