اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ديزيبل شدن اكانت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ديزيبل شدن اكانت

سلام. مدت زياديه كه آيفون نداشتم قبلا با اكانتم كلي برنامه خريده بودم أما الآن كه آيفون خريدم ميبينم كه اكانتم ديزيبل شده ميشه راهنماييم كنيد؟خيلي ممنون ميشم

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
    سلام. مدت زياديه كه آيفون نداشتم قبلا با اكانتم كلي برنامه خريده بودم أما الآن كه آيفون خريدم ميبينم كه اكانتم ديزيبل شده ميشه راهنماييم كنيد؟خيلي ممنون ميشم
    سلام
    ریست پسورد کنید باید دورست شه

نظر

ریست پسورد میکنم اما ایمیل اپل نمیاد چکار کنم؟

نظر

كسي نميتونه كمك كنه؟هيچ برنامه اي نميتونم نصب كنم

نظر

ديزيبل شدن اكانت

دو روز صبر کنید، جانک رو هم چک کنید، اگه نشد با ساپورت باید تماس بگیرید.

نظر

به این نکته هم دقت کنید که پسورد به ایمیل دومی که برای اکانت انتخاب شده ارسال میشه

نظر

ممنون از دوستاني كه پاسخ دادند. آخر بيخيال شدم و يه اكانت ديگه ساختم ولي ميخوام بدونم اگه بدون چيز برم برنامه دانلود كنم مشكلي پيش نمياد؟

نظر

ديزيبل شدن اكانت

من به مشکل برنخوردم تا حالا.

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                  ممنون از دوستاني كه پاسخ دادند. آخر بيخيال شدم و يه اكانت ديگه ساختم ولي ميخوام بدونم اگه بدون چيز برم برنامه دانلود كنم مشكلي پيش نمياد؟
                  سعى كن با قند شكن برى چون يجا بهت گير ميده
                  براى اپل ايدى اولى هم مى تونى سوالهاى امنيتىو جواب بدى تا ريست كنه البته اگه يادت باشه

نظر

با سلام و خسته نباید من یه اپل آیدیه آمریکا ساختم و کلا با وی بی ان آمریکا وصل میشم و برنامه هارو میگیرم بنده دیروز یک دفعه هواسم پرت شد و وی بی ان قطع شد و برنامه ها چند مگی از آی پی ایران دانلود شد خواستم ببینم این کار مشکلی برای اپل آیدی من بوجود میاره؟
                    لطفا کمکم کنید
                    با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط taha_2011 نمایش پست ها
                      با سلام و خسته نباید من یه اپل آیدیه آمریکا ساختم و کلا با وی بی ان آمریکا وصل میشم و برنامه هارو میگیرم بنده دیروز یک دفعه هواسم پرت شد و وی بی ان قطع شد و برنامه ها چند مگی از آی پی ایران دانلود شد خواستم ببینم این کار مشکلی برای اپل آیدی من بوجود میاره؟
                      لطفا کمکم کنید
                      با تشکر
                      نه خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد من کلا با ip ایران دانلود میکنم و اصلا از چیز استفاده نمیکنم
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                      X