اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزایش سرعت وبگردی در دیوایس های قدیمی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افزایش سرعت وبگردی در دیوایس های قدیمی

بدون شک کاربران دیوایس های قدیمی به خصوص بعد از مهاجرت به iOS 6 از کندی سرعت وبگردی ناراضی هستند، حال اگر شما از این دسته افراد هستید که آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ های قدیمی دارید، به راحتی می توانید مشکل را حل کنید. راز این مسئله در Java Script نهفته است، در صورت فعال بودن این گزینه, سرعت سافاری به طور کسل کننده ای کند میشود به طوری که به فکر ریستور دستگاه می افتید. حال به Setting بروید، سپس بخش safari و دو گزینه Block pop ups و java script را به ترتیب ON و off کنید. سپس سافاری در صورت باز بودن از مولتیتسکینگ ببندید، حال به وبگردی با سرعت مطلوب بپردازید. به همین سادگی.

در حال حاضر سایت هایی که بر روی java script تکیه دارند محدود است و به ندرت به مشکل برخواهید خرد. به هر حال، این بهترین راه برای تسریع عملکرد سافاریست.

تجربه شخصی ؛ من خودم وقتی با آیفون ۴ می به انجمن سر می زدم، به خصوص موقعی که می خواستم چیزی تایپ کنم، شاید یک کلمه ۵ ثانیه بعد نوشته می شد، اما الان نه، عادی شده.

تو ایپد دو با این مشکل تو انجمنم دست و پنجه نرم میکنم
    منم چند وقت پیش به این قضیه رسیدم که جاوا اسکریپت رو خاموش کنی سرعت بسیار بالاتر میره مخصوصا تو تایپ کردن
    اما چیزایی مثل تشکر کردن یا می پسندم در انجمن یا از کار میوفته یا اگر هم از کار نیفته وقتی بر روی دکمه تشکر کلیک بکنی ، برای ثبت تشکر مجبوره یکبار صفحه رو رفرش بکنه کاملا
    کلا خاموش کردنش دردسره

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
      تو ایپد دو با این مشکل تو انجمنم دست و پنجه نرم میکنم
      منم چند وقت پیش به این قضیه رسیدم که جاوا اسکریپت رو خاموش کنی سرعت بسیار بالاتر میره مخصوصا تو تایپ کردن
      اما چیزایی مثل تشکر کردن یا می پسندم در انجمن یا از کار میوفته یا اگر هم از کار نیفته وقتی بر روی دکمه تشکر کلیک بکنی ، برای ثبت تشکر مجبوره یکبار صفحه رو رفرش بکنه کاملا
      کلا خاموش کردنش دردسره
      شما آیپدت رو یه ریستور بکن من الان سرعت فوق العاده بالایی دارم با آیپد 2 برای وبگردی
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

این مشکل فقط را تو سایت هایی که اسکریپت زیادی نصب شده دارم

نظر

صبر کنید ..
        X