اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش Downgrade از 4.3.5 به ورژن های پایین تر !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور20 چه معنی داره ?
    هم تو مک هم تو ویندوز این ارور رو میگیرم

نظر

• به dfu ببرید حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        خیر
        چون این روش نیاز به shsh داره
        و معمولا گوشی هایی که تازه خریداری میشوند و از اول ۴.۳.۵ هستند shsh ندارند پس نتیجه : دانگرید نمیشود
        استاد ممنون ، دم شما گرم ، فقط کاش این رو اول همون آموزش میذاشتین ، راستش من 5 روزه در گیرم !
        پس یعنی حالا که قرار نیست Untether برای 4.3.5 بیاد و Downn هم نمیشه کرد ، ما که تازه به جمع پیوستیم و گوشیمونو تازه با ورژن 4.3.5 خریدیم ، بندازیمش دور دیگه ؟ امیدی به داشتن shsh و جیل Untether نیست ، درست فهمیدم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط punky.anarch نمایش پست ها
          استاد ممنون ، دم شما گرم ، فقط کاش این رو اول همون آموزش میذاشتین ، راستش من 5 روزه در گیرم !
          پس یعنی حالا که قرار نیست Untether برای 4.3.5 بیاد و Downn هم نمیشه کرد ، ما که تازه به جمع پیوستیم و گوشیمونو تازه با ورژن 4.3.5 خریدیم ، بندازیمش دور دیگه ؟ امیدی به داشتن shsh و جیل Untether نیست ، درست فهمیدم ؟
          دوست من چرا بندازي دور نگران نباش اگه جيلبريك برات مهمه فعلا tether جيل كن صبر كن به زودي ios 5 مياد ديگه راحت ريستور كن و جيلبريك كن منم رو 4.3.4 هستم به صورت tether جيلكردم فقط نبايد گوشيتو خاموش كني يا اگه كردي بايد با سيستمت روشنش كني همين.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdimax_25 نمایش پست ها
            طبق آموزش پست 1 ریستور کردم. هیچ اروری نداد. آیتیونز هم اکتیو کرد.

* iPod4 64GB
            * iTunes 10.4
            * Windows 7 SP1
            * ابتدا فایل host رو ویرایش کنید. پنجره ای که فایل host داخلشه رو نبندید. iDevice خودتونو خاموش کنید(به کامپیوتر وصل نباشه.) iTunes رو باز کنید. وصلش کنید و ببریدش DFU Mode. فایل Firmware و SHSH مورد نظرتونو با همدیگه هم نام کنید و بندازیدشون تو یه پوشه( اسمشم مثلاً بذارید 1 ) تو درایو C یا تو درایوی که Mac روش نصب شده. حالا تو iTunes دکمه ی Shift + Restore (تو ویندوز) و یا Alt + Restore تو مک رو بزنید. Firmwareتونو انتخاب کنید. بدون هیچ اروری ریستور میشه. موفق باشید.
            فایل shsh چی هست؟
            مگه نمیگن یه امضاست و فایل نیست که بشه ذخیره کرد!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
              فایل shsh چی هست؟
              مگه نمیگن یه امضاست و فایل نیست که بشه ذخیره کرد!؟
              درسته یه امضاست
              البته در ifait یه فایل هم ارائه که باید واسه ساین کردن فریمور ازش استفاده کرد

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط se-uiq نمایش پست ها
                الان من از 4.3.5 به 4.3.3 دانگرید کردم ولی هر کار میکنم ار ریکتوری بیرون نمیاد.تو این حالت باز میشه به 4.35 ریستور کرد؟
                نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                از fix recovery استفاده کنید
                نشد
                جیلبریک کنید بالا میاد
                نوشته اصلی توسط rooly نمایش پست ها
                سلام . بچه*ها من الان ۴.۳.۵ بودمshsh ۴.۳۵ و ۴.۱ و فقط داشتم ، با همین روشی* که گفتین به ۴.۱ دانگرید کردم ، از tinyumberllaهم استفاده کردم و exit recovery و زدم اوکی داد اما الان بازم عکس کابل به ایتونس می*زنه و وقتی* به ایتونس وصل می*کنم ایتونس میگه تو حالت ریکاوری مد باید ریستور بشه ! چی* کار کنم لطفا یکی* کمک کنه
                iphene 3gs

خواهشا يكي كمك كنه.
                اينقدر اينجا هم شلوغ پلوغ و پست*هاي به درد نخور وجود داره كه آدم بايد 20 صفحه بخونه و هيچ چيز متوجه نشه!!!
                كاش يك ناظم بود اينجا و پست هاي بيخودي رو كه (بعضي*ها فقط براي افزايش پست*هاشون زحمتش رو مي*كشن) پاك كنه...
                به هر حال، مثل اينكه با اين حرفا گوشي بالا نمياد. من اين كارها را انجام دادم ولي از حالت ريكاوري خارج نشد كه نشد!!!
                مشخصات گوشي: iphone 4 32 آنلاك فكتوري
                تمامي shshها را هم با tinyumbrella دارم.
                به 4.3.5 رفتم (كه واقعا به ... انداختم) حالا قصد برگشت به 4.3.3 رو دارم كه بعد از نصب با آيتونز با ارور 1013 مواجه مي*شم و به گفته دوستان كه اين مشكلي نداره، گوشي رو ريست كه مي*كنه مي*ره توو حالت ريكاوري.
                يكي گفته بود با رداسنو عمليات جلبريك رو انجام بده، نشد. (رداسنو با همه ور*ژن*ها تقريبا امتحان شد)
                يكي گفته بود با fixrecovery بيارش بيرون. اون هم نشد كه نشد.
                با خود تايني هم كه exit ricovery رو مي*زنم انگار نه انگار و فقط در قسمت log بهم لاگ مي*ندازه...
                خلاصه بگم كه همه راه ها رفتم ولي به هيچ جا نرسيدم!
                حالا خواهشي كه از دوستان و اساتيد و مديران دارم براي اينكه سردرگم كسي نشه، توو همون پست اول يه چيكده اي از اين چندين صفحه قرار بدن و يا يه راهنمايي درست و حسابي بكنن كه واقعا من يكي ديگه حسابي گيج شدم...
                باز هم ممنون از زحمات بي دريغ شما

نظر

• دوست عزیز پست های قبل میتونه راه حلی برای هر کسی باشه ٬
                  این مشکل هم معمولا با fix recovery , redsn0w , tinyumbrella حل میشه ٬ و راه حل دیگه ایی نداره

حال با ورژن 0.9.9b1 رد اسنور در قسمت extra بر روی fix recovery بزنید شاید با اون حل شه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
                    خواهشا يكي كمك كنه.
                    اينقدر اينجا هم شلوغ پلوغ و پست*هاي به درد نخور وجود داره كه آدم بايد 20 صفحه بخونه و هيچ چيز متوجه نشه!!!
                    كاش يك ناظم بود اينجا و پست هاي بيخودي رو كه (بعضي*ها فقط براي افزايش پست*هاشون زحمتش رو مي*كشن) پاك كنه...
                    به هر حال، مثل اينكه با اين حرفا گوشي بالا نمياد. من اين كارها را انجام دادم ولي از حالت ريكاوري خارج نشد كه نشد!!!
                    به 4.3.5 رفتم (كه واقعا به ... انداختم) حالا قصد برگشت به 4.3.3 رو دارم كه بعد از نصب با آيتونز با ارور 1013 مواجه مي*شم و به گفته دوستان كه اين مشكلي نداره، گوشي رو ريست كه مي*كنه مي*ره توو حالت ريكاوري.
                    يكي گفته بود با رداسنو عمليات جلبريك رو انجام بده، نشد. (رداسنو با همه ور*ژن*ها تقريبا امتحان شد)
                    با خود تايني هم كه exit ricovery رو مي*زنم انگار نه انگار و فقط در قسمت log بهم لاگ مي*ندازه...
                    حالا خواهشي كه از دوستان و اساتيد و مديران دارم براي اينكه سردرگم كسي نشه، توو همون پست اول يه چيكده اي از اين چندين صفحه قرار بدن و يا يه راهنمايي درست و حسابي بكنن كه واقعا من يكي ديگه حسابي گيج شدم...
                    باید خدمت شما عرض کنم که تیم مدیریت همیشه در حال پاکسازی انجمن هست و به صورت دوره ای هم تیم بسیج شده و پاکسازی کلی در انجمن انجام میدیم . ولی خوب انجمنی با بیش از 72000 کاربر ، طبیعا این قبیل پست ها رو هم داره . به هر حال هر کسی دوست داره مشکلاتش رو در پست و تاپیکی جدا مطرح کنه تا به جواب برسه .

اما برای مشکل شما بهترین راه ( شما که تمامی shsh ها رو دارید ) اینه که به فرمور دیگه ای ریستور کنید ببینید باز هم مشکل پابرجاست یا خیر.
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
                      خواهشا يكي كمك كنه.
                      من این مشکل رو داشتم با این روش حلش کردم
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread43773.html

نظر

• مشكل ماندن در ريكاوري حل شد!

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                        دوست عزیز پست های قبل میتونه راه حلی برای هر کسی باشه ٬
                        این مشکل هم معمولا با fix recovery , redsn0w , tinyumbrella حل میشه ٬ و راه حل دیگه ایی نداره

حال با ورژن 0.9.9b1 رد اسنور در قسمت extra بر روی fix recovery بزنید شاید با اون حل شه
                        البته هر پستي نمي*تونه واقعا راه حل باشه. اكثر پست ها را متاسفانه دوستان نخونده مي زنن و به درد هر كسي نمي خوره و فقط صفحه پر كنه و... پس مي تونن نباشن... (اگر همين تاپيك را مشاهده كنيد متوجه عرض بنده خواهيد شد)
                        و اما در مورد مشكل با اين ورژن هم و كليه رد اسنوها تست زدم هيچ كدام مشكل را حل نكرد و فيكس ريكاوري هم جدا گرفتم و باز هم مشكل حل نشد!
                        البته در رد اسنو در قسمت extra كه فرموده بوديد رو متوجه نشدم كجا رو ميگيد؟!

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                        باید خدمت شما عرض کنم که تیم مدیریت همیشه در حال پاکسازی انجمن هست و به صورت دوره ای هم تیم بسیج شده و پاکسازی کلی در انجمن انجام میدیم . ولی خوب انجمنی با بیش از 72000 کاربر ، طبیعا این قبیل پست ها رو هم داره . به هر حال هر کسی دوست داره مشکلاتش رو در پست و تاپیکی جدا مطرح کنه تا به جواب برسه .

اما برای مشکل شما بهترین راه ( شما که تمامی shsh ها رو دارید ) اینه که به فرمور دیگه ای ریستور کنید ببینید باز هم مشکل پابرجاست یا خیر.
                        در اينكه تيم مديريت واقعا دارند زحمت مي كشند باور كنيد شكي نيست و صد البته نگهداري 72000 كاربر از اون سخت تر، ولي ميشه لااقل تاپيك هاي "مهم" رو لااقل زمان پاكسازي اون رو نزديك به نزديك گذاشت.
                        ديروز كمي فشار عصبي بود كه اينطور نوشتم، بهر حال از تيم مديريت عذرخواهي مي كنم.

نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                        من این مشکل رو داشتم با این روش حلش کردم
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread43773.html
                        ممنون دوست من، اينجا رو هم خونده بودم و مشكلم حل نشد.
                        و اما حل مشكل بالا نيومدن و در ريكاوري گير كردن:
                        من با برنامه limera1n اين مشكلم رو حل كردم. به راحتي جلبريك شد و بالا اومد...
                        بعد از بردن گوشي به حالت DFU Mode مراحل را پيش بريد...
                        باز هم تاكيد مي كنم من همه ورژن هاي رد اسنو و تايني رو تست زدم از حالت ريكاوري بيرون نيومد.
                        اميدوارم مشكل همه حل بشه و از همه عذرخواهي مي كنم...

نظر

• الان من یه آیفون ۴ دارم... ورزن ۴.۳.۵
                          shsh ورزن های پایینتر هم ندارم... با همین روش میتونم به ۴.۳.۴ برگردونمش؟ مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shadowfax نمایش پست ها
                            الان من یه آیفون ۴ دارم... ورزن ۴.۳.۵
                            shsh ورزن های پایینتر هم ندارم... با همین روش میتونم به ۴.۳.۴ برگردونمش؟ مشکلی پیش نمیاد؟
                            نه چونshsh ندارید

نظر

• نوشته اصلی توسط shadowfax نمایش پست ها
                              الان من یه آیفون ۴ دارم... ورزن ۴.۳.۵

در حقيقت دليل اصلي اينكه در بازار قيمت 4.3.5 ارزون تر از 4.3.3 به پايين هست، همين مساله هست كه نميتونيد دانگريد كنيد...
                              چند روز پيش در بازار بودم قيمت*هاي نجومي براي 4.3.3 وجود داشت و اين هم دوباره شد يه معضل...

نظر

• من shsh 4.3.3 رو دارم ولی هر بلایی که بگی بسر گوشی و پی سی اوردم ولی نتونستم دانگرید کنم
                                بیرونم بردم میگن غیر ممکنه بتونم اینکار رو انجام بدم
                                آیا این موضوع صحت داره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X