اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل ايفون ٥ با سيم كارت رايتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل ايفون ٥ با سيم كارت رايتل

سلام ،
    من چند وقتي سيم كارت اعتباري رايتل گرفتم، 3g روشن هستش ولي گاهي مي نويسه noservice گاهي انتنش فوله ولي نمي شه زنگ زد گاهي اينترنتش كار مي كنه ولي انتنش خالي ولي اسم رايتل هست اونن بالا
    وقتي اين مشكل پيش مياد چند بار بايد گوشي رو خاموش روشن كنم يا airplane mode را خاموش روشن كنم تا درست شه. با يه گوشي ديگه امتحان كردم مشكلي نداشت(samsung)
    گوشيمو جيل بريك نكردم ios رو هم اپديت كردم به ٦.١.٤مشكل رو حل نكرد. Network ro ham reset كردم بعضي وقتا مشكلم حل مي كنه بعضي وقتا هم نه.
    هر بار هم كه درست ميشه يه اس ام اس از رايتل مياد كه جهت تنظيمات ايفون به سايت رايتل مراجعه كنيد
    ویرایش توسط Alirazor : https://i-phone.ir/forums/member/133617-alirazor در ساعت 03-08-2013, 11:20 AM

این بخاطر این آنتن دهی ضعیف رایتل هست من اکسپریا دارم همینه
    ولی جاهایی که آنتن دهی خوبه هست مشکلی نداره

نظر

مشکل خود رایتل هست . منم آیفون 5 و prada 3 داشتم با رایتل همینجوری بود و بعضی وقتا آنتن میرفت !!

نظر

واسه اینکه اینترنتش زیاد قاطی نکنه تو فسمت Network>APN قسمت APN Name رو انگلیسی بنویسید rightel ( بزرک کوچیک نداره )

نظر

با تشكر از پاسخ شما
          الان كدام سيم كارت تو ايران خوب جواب ميده هم براي اينترنت هم مكالمه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Alirazor نمایش پست ها
            با تشكر از پاسخ شما
            الان كدام سيم كارت تو ايران خوب جواب ميده هم براي اينترنت هم مكالمه؟
            من با رايتل هيچ مشكلي ندارم غير از اينكه موقع استفاده از اينترنت لاطري زود خالي ميشه
            الان بهترين سيمكارت براي اينترنت و مكالمه ايرانسل هست. سرعتش به رايتل نميرسه اما از بقيه نظرها عالي هيت

نظر

من با رایتل مشکلی ندارم! رضایت 100درصدی دارم ازش.

نظر

نوشته اصلی توسط iSoheil نمایش پست ها
                من با رایتل مشکلی ندارم! رضایت 100درصدی دارم ازش.
                ممکنه منطقه شما و جاهایی رو که شما اونجا استفاده مکینید رو رایتل کاملا پوشش داده باشه
                وگرنه برای من هم خونمون اصلا مشکلی ندارم ولی تو محل کارم کلا همیشه درگیر جستجوی آنتنه

نظر

رایتل خیلی خوبه راضی ام

نظر

رایتل هیچی نداشته هیچ کاریم نکنی مصرف باطری وحشتناکه حداقل روزی 2 بار باید بزنم به شارژ ، 3g و دیتا هم که مدام باید روشن باشن 3g که نتونی 512 بگیری و رو 128 ست کنی به هیچ دردی نمیخوره :/ ایرانسلم همینه خوب ، 3g امد که بتونی video call کنی که اونم قطع کردن الفاتحه پس :دی

نظر

اي بابا! تازه داشتم خودمو مجاب ميكردم رايتل بگيرم...

الان مصرف باتري روي سلولار ايرانسل بيشتره يا تريجي رايتل؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها

رایتل بگیر هرچی باشه از ایرانسل بهتره من که ازش راضیم
                        با 3g شارژ یه روز کامل میره واسه من

نظر

نوشته اصلی توسط IKEA نمایش پست ها
                          رایتل هیچی نداشته هیچ کاریم نکنی مصرف باطری وحشتناکه حداقل روزی 2 بار باید بزنم به شارژ ، 3g و دیتا هم که مدام باید روشن باشن 3g که نتونی 512 بگیری و رو 128 ست کنی به هیچ دردی نمیخوره :/ ایرانسلم همینه خوب ، 3g امد که بتونی video call کنی که اونم قطع کردن الفاتحه پس :دی
                          من الان سرعت اينترنتم ١مگابايته خيليم ازش راضيم سرعت دانلودم بين ١٤٠ تا ١٧٠

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها

رایتل چونکه در تمام موارد مکالمه و اس ام اس و ... در شبکه 3g هست + دکل های کمی داره، باتری بسیار بسیار زیادی مصرف می کنه ...
                            من که رایتل خریدم بعد از دو هفته گذاشتمش کنار رفتم سراغ همون همراه اول ...

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                              من الان سرعت اينترنتم ١مگابايته خيليم ازش راضيم سرعت دانلودم بين ١٤٠ تا ١٧٠
                              1 مگابیت
                              میگم دیگه نتونی بالای 128 بگیری به لعنت خدا هم نمی ارزه

نظر

صبر کنید ..
                              X