اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره اینکه آیفونی لاک بوده قبلا یا نه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره اینکه آیفونی لاک بوده قبلا یا نه؟

سلام دوستان
    2 سال پیش یکی از دوستان از سویس یک 4 اس فرستاد بدون جعبه به عنوان کادو ما اینجا سیم ایرانسل انداختیم نخوند دادم به یکی از دوستانم که درستش کنه گفت از مبدا قفلش کردن نفهمیدم یعنی چی
    زنگ زدیم به اون طرف تو سویس گفت نه بابا من آنلاک خریدم فردا میرم اپل استور ببینم چی میگن
    خلاصه رفته بود و زنگ زد گفت اینا میگن ما فکر کردیم شما میخواین تو همین کشور استفاده کنین واسه همین تا 24 ساعت آینده بازش میکنیم خلاصه بازش کردن الان اون آیفون بدون هیچ مشکلی 2 ساله داره کار میکنه یعنی خاموش و روشن میشه و آپدیت میشه بدون هیچ مشکلی

سوالم اینجاست
    نکنه طرف لاک خریده بوده بعدا آنلاک کرده
    چطور میتونم بفهمم این قضیه رو؟
    من امروز تو علاالدین پرسیدم گفت 4 اس لاک at&t داره حدود 500 تومن اگه بخرم با چقدر میشه آنلاک دائمی کرد، بدون اینکه مشکلی در آپدیت و خاموش و روشن کردن به وجود بیاد؟

خوب شما الان یه گوشی آنلاک دارید. برای چی میخواین یه گوشی جدید بگیرید؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
      خوب شما الان یه گوشی آنلاک دارید. برای چی میخواین یه گوشی جدید بگیرید؟؟؟
      اون گوشی برای من نبود بلکه برای خواهرم کادو فرستاده شده بود
      حالا میخوام یه لاک برای برادرم بخرم به عنوان کادو ولی نه کسی رو دارم که برام بخره نه اون طرف سویسی دوباره اینکارو میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
        اون گوشی برای من نبود بلکه برای خواهرم کادو فرستاده شده بود
        حالا میخوام یه لاک برای برادرم بخرم به عنوان کادو ولی نه کسی رو دارم که برام بخره نه اون طرف سویسی دوباره اینکارو میکنه
        هزینه آتلاک ایفون بسته به اپراتور و نوع گوشی متغیره.
        مثلا هزینه آنلاک ایفون 4s اپراتور at&t آمریکا حدود 130 تومنه.
        ولی هزینه اپراتور o2 انگلیس حدود 190. کلا هزینه آنلاک کردن گوشی لاک بخواین بدید همون قیمت گوشی آنلاک فکتوری میشه.

نظر

صبر کنید ..
        X