اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش iphone 4 32g white در حد آک به همراه داک - اسپیکر حرفه ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش iphone 4 32g white در حد آک به همراه داک - اسپیکر حرفه ای

سلام

1- iphone 4 32g white
    در حد آکبند. بدون هیچ خط و خش و رد بامپر و زدگی
    عملکرد دکمه ها عالی و مثل روز اول ، دکمه هوم با اشاره جواب میده
    داری محافظ صفحه
    به همراه کیف چرمی
    نسخه اورجینال نرم افزار AirBlue برای انتقال فایل از طریق بلوتوث براش خریداری شده
    ورژن 6.1.2 و جیلبریک شده
    بیش از 400 بازی و برنامه روش نصب هست ( هنوز 4 گیگش هم خالیه )

قیمت پایه : 1350
    قیمت خارج از مزایده و فروش فوری: 1400
    پیشنهادهای زیر قیمت پایه پاسخ داده نخواهد شد

2- Dock+Speaker for iphone 4 & 4S & ipod 3, 4
    اسپیکر مخصوص آیفون و آیپاد ( فکر کنم به آیپد هم بخوره )
    فوق العاده تمیز
    کیفیت صدای عالی
    یکی از ویژگیهای خارق العادش اینه که باتری قلمی میخوره و میتونید توی مسافرت و خارج از منزل ازش استفاده کنید. من خودم تست نکردم ولی قاعدتا وقتی باتری روش میندازی و آیدیوایس رو روش قرار میدی باید دستگاه رو شارژ هم کنه . یعنی شارژ آیدیوایس بوسیله باتری قلمی
    داری ریموت کنترل شیک و جمع و جور
    محصول شرکت gear4
    لینک فروش محصول در خود سایت سازنده : StreetParty Size 0 Blue iPod and iPhone Portable Speakers | GEAR4

قیمت پایه : 135
    قیمت خارج از مزایده و فروش فوری: 155

درخدمتیم ....

سلام ۱۲۰۰ همین امروز خریدارم
    اسپیکر رو نخوایم چقدر کم میکنید؟
    ۰۹۳۹۰۳۴۵۴۱۶

نظر

سلام
      من که قیمتاشون رو جدا زدم ولی اوکی
      خب اسپیکر رو چون نمیخاید من 150 حسابش میکنم و از 1200 که کم کنیم میشه 1050 . بذارید فکرامو کنم شما هم فکراتونو کنید ، میترسم ضرر یه وقت کنید و خداییش من راضی نیستم ...

نظر

شرمنده داداش ايشااله معامله كنيد اما فكر كنم قيمت پايين زدي از كارشناس سايت كمك بخواه

نظر

نوشته اصلی توسط chemienasr نمایش پست ها
          شرمنده داداش ايشااله معامله كنيد اما فكر كنم قيمت پايين زدي از كارشناس سايت كمك بخواه
          ممنون داداش
          قیمتها دستم هست تا حدودی ، اگه منظورتون قیمتی هست که در پاسخ این دوستمون که 1200 خواستن هست باید بگم که ایشون چون پیسنهادشون ظنز بود و قصد شوخی داشتن به همین خاطر منم به طنز جوابشون رو دادم.
          پ . ن : ولله قیمتی که برای پایه و فروش فوری زدم با توجه به در حد آک بودن گوشی خیلی مناسبه ولی نمیدونم چرا تو این مملکت هرچی قیمت مناسبتر بگی ملت میترسن و فکر میکنن یه مشکلی داره .

باید قیمت پایه 1600 میزدم تا ملت حال کنن و بگن وااای حتما خیلی چیز توپی هست که قیمتش بالاست و اونوقت راحت 1500 مشتری ازم میخرید
          ولله بقرآن ....

این گوشی رو همکارم توی ماموریت تهران برای پسرش خریده بوده 1430 ، و چون بچه با ios حال نکرده ، رفتن براش گلکسی3 خریدن و اینو داده من بفروشم. منم خودم 4 اس دارم وگرنه خودم برش میداشتم . حالا هم اگه 4 مشکی 16گیگ تمیز گیر بیاد عوضش میکنم و پولش رو میدم همکارم و 4 اس خودم رو میفروشم. چون پولش لازممه . چون من کاربر عادی هستم نمیتونم همزمان دوتا گوشی رو برای فروش بذارم وگرنه توی سایتای دیگه آگهی فروش 4 اس خودم رو هم زدم ......

این بود ماجرای ما
          ویرایش توسط mnz1365 : https://i-phone.ir/forums/member/63180-mnz1365 در ساعت 13-05-2013, 05:45 PM

نظر

سلام دوست عزیز اخرین قیمت گوشی بدون لوازم جانبی رو برام پخ کنید و لطفا بگید ساکن کدوم شهر هستید. خیلی ممنون

نظر

با 4 32 گیگ مشکی تعویض نمیکنید عزیز ؟×

نظر

پارت نامبر گوشی رو لطفا بگید .

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520 نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز اخرین قیمت گوشی بدون لوازم جانبی رو برام پخ کنید و لطفا بگید ساکن کدوم شهر هستید. خیلی ممنون
                  سلام عزیزم
                  گوشی لوازم جانبی که نداره ! اگه منظورتون داک هست که اون خودش جدا هست و قیمتش هم جداگانه قید شده . کمتر از قیمت پایه که نمیتونم بدم، قیمت فروش فوری هم 1400 هست. با توجه به مزایده بودن یبه بالاترین پیشنهاد فروخته خواهد شد

نوشته اصلی توسط ImanM9 نمایش پست ها
                  با 4 32 گیگ مشکی تعویض نمیکنید عزیز ؟×
                  شرمنده دوست عزیز، تعویض فقط با 16 مشکی

نوشته اصلی توسط Dellealpi نمایش پست ها
                  پارت نامبر گوشی رو لطفا بگید .
                  پارت گوشی ae/a هست ..

بالاترین پیشنهاد برای گوشی تا حالا 1385000 تومن بوده . اگه تا فردا ظهر کسی بالاتر نخواست فروخته میشه ...
                  ویرایش توسط mnz1365 : https://i-phone.ir/forums/member/63180-mnz1365 در ساعت 14-05-2013, 11:44 AM

نظر

اگه با ۴ مشکی ۱۶ گیگ عوض کنید چقدر سر میگیرید؟

نظر

قیمت اخرش چنده؟؟؟تعویض داری؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520 نمایش پست ها
                        اگه با ۴ مشکی ۱۶ گیگ عوض کنید چقدر سر میگیرید؟
                        پخ شد بزرگوار ....
                        فقط فوری جواب بدید که فردا دیر است .........

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
                        قیمت اخرش چنده؟؟؟تعویض داری؟؟؟
                        داداش الان 1385 مشتری نقد داره که اگه پیشنهاد بالاتر نباشه احتمال خیلی زیاد تا فردا ظهر فروخته خواهد شد ....
                        تعویض فقط و فقط با آیفون4 مشکی 16گیگ کاملا سالم و در حد آک ...

نظر

گوشی فروخته شد ...
                          از مدیران تقاضا دارم که این تاپیک رو حذف کنن تا یه تاپیک جداگانه واسه اسپیکر توی بخش لوازم جانبی بزنم ...
                          با تشکر
                          ویرایش توسط mnz1365 : https://i-phone.ir/forums/member/63180-mnz1365 در ساعت 19-05-2013, 10:05 PM

نظر

صبر کنید ..
                          X