اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

attach و upload کردن فایل در ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• attach و upload کردن فایل در ios

سلام
    ابتدا خدمت شما عرض کنم که این آموزش رو خودم درست کردم و به خاطر آماتوری بودن آن به بزرگی خودتان ببخشید.

این آموزش برای پیوست یا آپلود کردن فایل ها (عکس، فیلم، آهنگ و...) در ios از طریق مرورگر میباشد. (تست شده بر روی flicker, gmail, twitpic)
    ابزار های لازم برای این کار:
    iCab Mobile (Web Browser)
    iFile (دانلود از cydia)

روش انجام کار:
    مرورگر icab یکی از بهترین برنامه ها می باشد (اگر توانایی خرید برنامه را داشتم اولین برنامه ای بود که میخریدم) یکی از قابلیت های آن upload و attach فایل ها میباشد.
    برای این کار ابتدا به سایت مورد نظر رفته مانند twitpic و سپس با کلید بر روی دکمه select file عکس یا فیلم مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

و همینطور برای gmail:

البته برای gmail مرورگر بصورت اتوماتیک به صفحه طراحی شده برای ios میرفت که گزینه attach در آن وجود نداشت ولی شما میتوانید بعد از ورود به setting مرورگر از طریق زیر id مرورگر خود را عوض کنید.

البته یک نکته باقی میماند و آن اضافه کردن فایل های صوتی و تصویری و document به icab میباشد. برای اینکار برنامه ifile را باز کرده و پوشه مربوط به icab را پیدا کرده سپس وارد پوشه documents شده و فایل مورد نظر اعم از آهنگ و فیلم و... را در آنجا paste میکنیم.

همچنین فایل هایی که اضافه کردید را میتوانید با زدن دکمه زیر مشاهده کنید.(یکی دیگر از قابلیت های این برنامه ذخیره صفحات وب میباشد که صفحات ذخیره شده در این قسمت مشاهده میشوند)

با تشکر
    ویرایش توسط ashaebani2002 : https://i-phone.ir/forums/member/1335-ashaebani2002 در ساعت 14-04-2011, 05:22 PM
صبر کنید ..
X