اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اختلاف در شماره imei

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اختلاف در شماره imei

با عرض سلام و ارادت
    عضو جدید سایت هستم و از مشکلی که برام پیش اومده طلب کمک یا اطلاعات مفید دارم
    .
    هفته ی پیش یه ایفون ۵ دست دوم خریدم که بعدا متوجه شدم شماره ی imei درج شده
    روی درب پشت گوشی و روی جعبه ی مربوطه اش یکیه ولی بعدا وقتی کد مربوط به imei داخل
    گوشی رو زدم شماره سریال دیگه ای اومد که با اون شماره ی روی جعبه همخونی نداشت
    .
    سوال من اینه که آیا میشه شماره imei داخل گوشی رو طبق شماره روی جعبه و درب گوشی
    تغییر داد یا خیر ؟البته من گوشی رو به فروشنده پس دادم ولی ایشون میگفت مشکلی نداره و
    میشه اون رو به راحتی عوض کرد .ممنون میشم از راهنماییتون

نوشته اصلی توسط habib.ojary
    با عرض سلام و ارادت
    عضو جدید سایت هستم و از مشکلی که برام پیش اومده طلب کمک یا اطلاعات مفید دارم
    .
    هفته ی پیش یه ایفون ۵ دست دوم خریدم که بعدا متوجه شدم شماره ی imei درج شده
    روی درب پشت گوشی و روی جعبه ی مربوطه اش یکیه ولی بعدا وقتی کد مربوط به imei داخل
    گوشی رو زدم شماره سریال دیگه ای اومد که با اون شماره ی روی جعبه همخونی نداشت
    .
    سوال من اینه که آیا میشه شماره imei داخل گوشی رو طبق شماره روی جعبه و درب گوشی
    تغییر داد یا خیر ؟البته من گوشی رو به فروشنده پس دادم ولی ایشون میگفت مشکلی نداره و
    میشه اون رو به راحتی عوض کرد .ممنون میشم از راهنماییتون
    سلام
    قبلا با یکسری نرم افزار امکان این کار بود ... لینک زیر رو ببنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread25.html

ولی اینکه این نرم افزار روی گوشی های جدیدتر کاربرد داشته باشه رو نمیدونم. امتحان کردنش با خودتون.
    کار خوبی کردید که گوشی رو پس دادید. توصیه میکنم ا کمی افزایش هزینه گوشی مدل بالاتری تهیه کنید.

نظر

صبر کنید ..
    X