اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه خرید محصولات پولی داخل بازی های ( in-App Purchases )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه خرید محصولات پولی داخل بازی های ( in-App Purchases )

سلام

وقت بخیر

چطور میتونم محصولات پولی داخل اپلیکیشن ها و بازی ها رو خریداری کنم ؟ ویزاکارت میتونم جور کنم منتها جند تا سوال دارم :

1 - همیشه برای پرداخت های ارزی از vps برای تغییر آی پی استفاده میکنم ، در اینجا هم به این شکله ؟
    2 - سرویسی نیست که کسی بتونه شارژ کنه و من استفاده کنم ؟
    3 - از اعتبار گیفت کارت نمیشه استفاده کرد ؟

نوشته اصلی توسط xersis نمایش پست ها
    سلام

وقت بخیر

چطور میتونم محصولات پولی داخل اپلیکیشن ها و بازی ها رو خریداری کنم ؟ ویزاکارت میتونم جور کنم منتها جند تا سوال دارم :

1 - همیشه برای پرداخت های ارزی از vps برای تغییر آی پی استفاده میکنم ، در اینجا هم به این شکله ؟
    2 - سرویسی نیست که کسی بتونه شارژ کنه و من استفاده کنم ؟
    3 - از اعتبار گیفت کارت نمیشه استفاده کرد ؟
    برای خرید کافیه اپل آی دیتون رو شارژ کنید.یه سرچ تو گوگل کنی کلی سایت برای خرید گیفت کارت میاد

نظر

شما گیفت کارت با توجه به کشور اکانت تهیه کنید و راحت خرید را انجام بدید.
      اگر از دوستان کسی هم در حساب آیتیونز موجودی داشته باشد، می تواند برنامه مورد نظر شما را به صورت گیفت خریداری و لینک برای Redeem کردن به شما بدهد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام مجدد

با راهنمایی دوستان حل شد . چون قبل از خرید گیفت کارت و شارژ اپل آیدی ، برای خرید به صفحه ویزاکارت و مستر کارت میرفت بنده خیال میکردم که باید با یکی از این روش ها پرداخت بشه که به لطف دوستان به اشتباهم پی بردم .

توضیحات بالا رو برای کاربرانی که از این تاپیک دیدن میکنند نوشتم تا بدونن روش درست همین هست .

متشکرم .

نظر

صبر کنید ..
        X