اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریست کردن دستگاه iPod به هنگام هنگ کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش ریست کردن دستگاه iPod به هنگام هنگ کردن

برای این کار:

کافی است کلید home و power رو به مدت 15 ثانیه یا کمتر نگه دارید تا دستگاه ریست شود.

در ضمن قابل ذکر هست:

در حالتی که دستگاه رو جیلبریک کردید به هیچ عنوان از گزینه ریست کامل در بخش settings خود دستگاه استفاده نکنید. چون در این صورت دستگاه به ریکاوری رفته و مجبور به ریستور میشود.
    ویرایش توسط mahdibehzadpour : https://i-phone.ir/forums/member/4780-mahdibehzadpour در ساعت 15-10-2009, 04:49 PM

سلام خسته نباشید آیپاد من کلا قفل کرده یعنی بعد از روشن شدن روی عکس (سیب)اپل گیر میکنده و اصلا جلو نمیره لطفا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط obama2008 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید آیپاد من کلا قفل کرده یعنی بعد از روشن شدن روی عکس (سیب)اپل گیر میکنده و اصلا جلو نمیره لطفا کمک کنید
      دستگاه وقتی جیلبریک است نباید از منوی settings قسمت ریست ، ریست کلی رو انتخاب کنید چون به این مشکل برخورد میکنید.

حالا هم دستگاه رو به حالت DFU ببر و دوباره ریستور کن.
      ویرایش توسط mahdibehzadpour : https://i-phone.ir/forums/member/4780-mahdibehzadpour در ساعت 15-10-2009, 04:50 PM

نظر

ذستگاه من اصلا روشن نمیشه وقتی هم به کامپیوتر وصل میکنم می خواهم ریستور کنم ارور میده؟ لطفا کمک کنید

نظر

bazoka جان یعنی ی اصلا روشن نمیشه؟...منم چند روز پیش جیلبریک کردم و مشکلاتی داشتم

چه ارروری میده؟

یعنی ر دستگاه حتی علامتusb هم نمیاد؟

نظر

علامت usbهم نمیده
            نه میتونم از سایتش ریستور کنم نه از طریق فرمویری که دانلود کردم

در حالت dfuهم میبرم جواب نمیده

مدیریت:

کاربر گرامی ارائه دوپست پشت سر هم که دارای محتویات یکسانی است خلاف قوانین انجمن می باشد.
            ویرایش توسط mahdibehzadpour : https://i-phone.ir/forums/member/4780-mahdibehzadpour در ساعت 08-11-2009, 03:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط bazoka نمایش پست ها
              علامت usbهم نمیده
              نه میتونم از سایتش ریستور کنم نه از طریق فرمویری که دانلود کردم

در حالت dfuهم میبرم جواب نمیده

مدیریت:

کاربر گرامی ارائه دوپست پشت سر هم که دارای محتویات یکسانی است خلاف قوانین انجمن می باشد.
              احتمالا بردن به حالت DFU درست نیست. از این تایپیک استفاده کنید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread215.html

نظر

نوشته اصلی توسط mahdibehzadpour نمایش پست ها
                دستگاه وقتی جیلبریک است نباید از منوی settings قسمت ریست ، ریست کلی رو انتخاب کنید چون به این مشکل برخورد میکنید.

حالا هم دستگاه رو به حالت DFU ببر و دوباره ریستور کن.
                دوستان در قسمت reset دستگاه چند تا گزنه هستش.
                reset all settings
                erase all content and settings
                reset network settings
                وچند تا گزينه ي ديگه.حالا گوشي يا ايپادي كه جيلبريك شده كدوم گزينه رو نبايد كليك كنيم تا طبق گفته ي مدير عزيزمون اقا مهدي گوشي به ريكاوري نره.

نظر

نوشته اصلی توسط Danette نمایش پست ها
                  reset all settings
                  reset network settings
                  وچند تا گزينه ي ديگه.حالا گوشي يا ايپادي كه جيلبريك شده كدوم گزينه رو نبايد كليك كنيم تا طبق گفته ي مدير عزيزمون اقا مهدي گوشي به ريكاوري نره.
                  اینه:

reset all settings

البته اینو به شخصه تست کردم. ولی اونی که روزبه عزیز هم میگه منطقی هست چون all داره خطرناکه.

ولی reset network settings کاری نداشت بهم
                  ویرایش توسط mahdibehzadpour : https://i-phone.ir/forums/member/4780-mahdibehzadpour در ساعت 12-11-2009, 02:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Danette نمایش پست ها
                    reset all settings
                    reset network settings

بعد جیلبرک هر دوستی که روی erase all content and settings زد دچار مشکل شد . حالا اگر بقیه اش هم مشکل پیدا کرده کسی تست نکرده
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

salam bebakhshid man kybordam farsi nadare vali man hamin gozine erase all content and setting ro zadam dige ipodam roshan nemishe mire ro aks sib dige bala nemire

نظر

نوشته اصلی توسط khashidona نمایش پست ها
                        salam bebakhshid man kybordam farsi nadare vali man hamin gozine erase all content and setting ro zadam dige ipodam roshan nemishe mire ro aks sib dige bala nemire
                        اولا لطف کنید و همواره فارسی تایپ کنید دوست گرامی.

مشکل شما به این دلیله که احتمالا شما ایپادتون رو پیش از این با برنامه blackra1n جیلبریک کرده بودید.این طبیعیه چون در صورتی که با blackra1n جیلبریک کرده باشید و به دلیلی reset all settingsیا earase all ontent and settings کنید دچار همین مشکل خواهید شد.
                        تنها راهتون ریستور مجدد با استفاده از بردن به dfu هست.

نظر

سلام من هم آی پاد تاچم رو با blackra1n جیلبربک کرده بودم چطور باید ریستور کنم؟

نظر

سلام مانم همین مشکل رو دارم ریستور کنم درست میشه 3-1-3 هم هستم

نظر

من هم در حالت dfu*و هم حالت ريكاوري ريستور رو انجام دادم. اما با اين ارور مواج شدم:

نظر

صبر کنید ..
                              X