اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پردازنده آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پردازنده آیفون 5

سلام
    آیا کسی از دوستان می دونه که پردازنده a6 آیفون 5 چهار هسته ایی هست یا خیر؟
    ویرایش توسط kalat : https://i-phone.ir/forums/member/10399-kalat در ساعت 13-09-2012, 06:34 PM

والا من مشخصاتشو دیدم دو هسته ایه...متاسفانه...

من انتظار داشتم cpu چهار هسته ای باشه...تازه دوربینشم تغییر زیادی نکرده...خوب 12 مگاپیکسل میذاشتین...به کی بگه آدم؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amir-Tajari نمایش پست ها

من انتظار داشتم cpu چهار هسته ای باشه...تازه دوربینشم تغییر زیادی نکرده...خوب 12 مگاپیکسل میذاشتین...به کی بگه آدم؟؟؟
      ما که کاری به هسته چیپ نداریم.
      ما فقط قدرت برامون مهمه.حالا اگر تا ده سال دیگه اپل سی پی یو دو هسته ای بزنه ولی قدرتش از یک چهار هسته ای هم بیشتر باشه،خیلی این چیزا مهم نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
        ما که کاری به هسته چیپ نداریم.
        ما فقط قدرت برامون مهمه.حالا اگر تا ده سال دیگه اپل سی پی یو دو هسته ای بزنه ولی قدرتش از یک چهار هسته ای هم بیشتر باشه،خیلی این چیزا مهم نیست.
        آره خوب فرمایش شما متین!!!...حالا سرعتش چقدر هست؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amir-Tajari نمایش پست ها
          آره خوب فرمایش شما متین!!!...حالا سرعتش چقدر هست؟؟؟
          داداش من دوربین به مگاپیکس نیست سامسونگ با همین اعداد و ارقام چند ساله ملتو...
          الان برو نارنجی ...ببین هم عکس دوربین 8 مگاپیکسل ایفون 4sرو گذاشتن و هم 5 رو برو ببین چقدر فرق کرده...
          ضمنا یکی از کاربرای نارنجی صحبت های گیک های معروفی رو گذاشته که اینجا نوشتم
          TechCurch
          کیفیت ساخت عالی است و بدنه آلومینیومی منحصر به فرد و سخت است و این یعنی آسیب کمتر در صورت برخورد با زمین!
          Telegraph.co.uk
          بزرگترین تغییر، بزرگ شدن صفحه نمایش است. من به شخصه از اپل متشکرم که صفحه نمایش آیفون را عریض تر طراحی نکرد. عرض Galaxy S3 بسیار زیاد است و به نظر من عرض آیفون برای دست معمولی کاملا مناسب است.
          Slashgear
          براحتی می توان با شصتتان به تمام صفحه نمایش دسترسی داشته باشید و در حالیکه آیفون ۵ سبک است اصلا ظریف و شکننده به نظر نمی رسد.
          Engadget
          در ابتدا تغییر زیادی حس نمی کنید، تفاوت سرعت آیفون ۴ و ۴S هم همین گونه بود. ولی بعد از این که نیم ساعت با آن کار کنید، واقعا نمی توانید با آیفون ۴S کار کنید. چرا که iPhone 4S بسیار کند به نظر می رسد. تغییرات بسیار نرم هستند، سوییچ بین اپلیکشن ها سریعتر شده و هم چیز آرام آرام سریعتر به نظر می رسد.
          Anandtech
          این تلفن همراه بسیار سبک تر و نازک تر به نظر می رسد و عملکرد آن در مقایسه با ۴S بسیار چشمگیر است.

نظر

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
            داداش من دوربین به مگاپیکس نیست سامسونگ با همین اعداد و ارقام چند ساله ملتو...
            الان برو نارنجی ...ببین هم عکس دوربین 8 مگاپیکسل ایفون 4sرو گذاشتن و هم 5 رو برو ببین چقدر فرق کرده...
            ضمنا یکی از کاربرای نارنجی صحبت های گیک های معروفی رو گذاشته که اینجا نوشتم
            TechCurch
            کیفیت ساخت عالی است و بدنه آلومینیومی منحصر به فرد و سخت است و این یعنی آسیب کمتر در صورت برخورد با زمین!
            Telegraph.co.uk
            بزرگترین تغییر، بزرگ شدن صفحه نمایش است. من به شخصه از اپل متشکرم که صفحه نمایش آیفون را عریض تر طراحی نکرد. عرض Galaxy S3 بسیار زیاد است و به نظر من عرض آیفون برای دست معمولی کاملا مناسب است.
            Slashgear
            براحتی می توان با شصتتان به تمام صفحه نمایش دسترسی داشته باشید و در حالیکه آیفون ۵ سبک است اصلا ظریف و شکننده به نظر نمی رسد.
            Engadget
            در ابتدا تغییر زیادی حس نمی کنید، تفاوت سرعت آیفون ۴ و ۴S هم همین گونه بود. ولی بعد از این که نیم ساعت با آن کار کنید، واقعا نمی توانید با آیفون ۴S کار کنید. چرا که iPhone 4S بسیار کند به نظر می رسد. تغییرات بسیار نرم هستند، سوییچ بین اپلیکشن ها سریعتر شده و هم چیز آرام آرام سریعتر به نظر می رسد.
            Anandtech
            این تلفن همراه بسیار سبک تر و نازک تر به نظر می رسد و عملکرد آن در مقایسه با ۴S بسیار چشمگیر است.
            آقا من غلط کردم...تسلیم...!!!

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط amir-tajari نمایش پست ها

قرار بود با اون چهار هسته چیکار کنیم رو ایفون برنامه نویسی کنیم الان مثلا سامسونگ انداخته چه غلطی کرده؟سونی اومد با 2 هسته ایی هاش پوز همشونو زد!!!(این از قضیه هسته بازی شرکت های دیگه...)
                من با همین 700 مگابایت ایفون 3gsدارم سنگین ترین بازی های اپل استور رو بازی میکنم...سامسونگ و بقیه اندروییدی ها هم الکی رو این تعداد هسته ها ویراژمیدن درصورتی که عملا بی استفاده هستن
                الان چند تا برنامه وجود داره که روی گالاکسی1 اجرا میشه و رو گالاکسی 3 اجرا نمیشه؟چند تا هستن این برنامه ها؟
                برنامه هایی سنگینتر از برنامه های اپل استور برای اندرویید اومده؟کدوم برنامه روی 4 هسته ایی های اندرویید اجرا میشه که روی یک هسته ایی ایفون 4 اجرا نمیشه؟
                ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 13-09-2012, 10:41 PM

نظر

برای یکسری افراد تعداد هسته بیشتر ملاک برتری و ترغیب به خرید هست بدون توجه به معماری پردازنده و GPU در صورتی که خلافش ثابت شده مثل گوشی جدید سونی با اینکه تعداد هسته ها 2 تا هست ولی خیلی خوب در مقابل رقیبان خود حاضر شده, a6 که جای خودش را داره .
                  مشخصات processor
                  Apple A6 APL0598 Multi-core Application Processor Datasheet | CPUlist | PDAdb.net
                  Qualcomm Snapdragon MSM8660A (Snapdragon S4) Multi-core Application Processor with Modem Datasheet | CPUlist | PDAdb.net

نظر

خب معلومه کار با ios 5.1.1 نسبت به ios 6 کندتر عمل میکنه

نظر

عاغا من رفتم توی چن تا سایت دیگه یه دوری زدم و اینو دیدم یکی از دوستان نظر داده بود گفتم شما هم ببینید...:

دوستان عزيزي که ميگن آيفون 5 دو هسته اي هست و گلکسي اس 3 چهار هسته اي، پس اس 3 بهتره :

اگه به نوع پردازنده ي استفاده شده دقت کنين و مقالاتي که در مورد A6 منتشر شده بخونين، متوجه ميشين به احتمال زياد پردازنده ي مورد استفاده در اين مدل، دو هسته اي Krait هستش.

اين مدل از دو هسته اي ها، به مراتب از چهار هسته اي هاي موجود فعلي، بهتر بازدهي داره (از اين مدل در Lumia 920 هم استفاده شده)

اما چيزي که هميشه مهم بوده و هست، عملکرد مناسب سخت افزار، با بهره گيري از يک نرم افزار مناسبه :

يعني تا يک نرم افزار (سيستم عامل) خوب نداشته باشيم، از "هسته ها" به درستي استفاده نميشه..

اپل (و تا حد زيادي نوکيا) هميشه ثابت کرده که چطور بلدن استفاده ي بهينه از سخت افزار داشته باشه..

اين نکته رو در مورد مک بوک هاش با گرافيکي که معمولا از سطح بازار کمي از نظر تئوري پايين تره ديده ايم.. که چه بسا بهترين گرافيست ها با اپل کار مي کنند ! ( با بهره گيري از مک..)

نظر

ای بابا دوربین 4 از 4اس بهتر جواب میده مخصوصا تو شب این ایراد 4اس بود
                        حالا اپل امده 5 داداه فقط این مشکل حل کرده
                        قیمت فضایی 5 با این وضعیت ما در ایران (قیمت دلار) اصلا به صرفه نیست
                        همون 4 اس با در نظر گرفتن قیمت به صرفهتره

نظر

MER30
                          چرا برنامه هایی که در ایفون 5 نصب میکنیم در هنگام باز کردن ان صفحه به اندازه ایفون4s یا 4 میشه. میدونم که صفحه ان بزرگتر هست منظورم این هست که راهی برای هم اندازه شدن برنامه با صفحه نیست.؟

نظر

وقتی اپل با 2 هسته ایش 4 هسته ای سامسونگو میذاره تو جیب بغلش 4 هسته ای میخوای چکار برادر؟دلیل میخوای؟ببین 100 تا بازی با اپل باز کن لامصب باز کم نمیاره ولی 10 تا بازی و برنامه با سامسونگ باز کن میشه گوشت کوب 4 هسته ای

- - - - - - - - - -

وقتی اپل با 2 هسته ایش 4 هسته ای سامسونگو میذاره تو جیب بغلش 4 هسته ای میخوای چکار برادر؟دلیل میخوای؟ببین 100 تا بازی با اپل باز کن لامصب باز کم نمیاره ولی 10 تا بازی و برنامه با سامسونگ باز کن میشه گوشت کوب 4 هسته ای

نظر

پردازنده آیفون 5

نوشته اصلی توسط Najib_HRT نمایش پست ها
                              MER30
                              چرا برنامه هایی که در ایفون 5 نصب میکنیم در هنگام باز کردن ان صفحه به اندازه ایفون4s یا 4 میشه. میدونم که صفحه ان بزرگتر هست منظورم این هست که راهی برای هم اندازه شدن برنامه با صفحه نیست.؟
                              عجله نکن برنامه ها با رزولوشن ایفون پنج هنوز ست نشدن
                              با اپدیتای بعدیشون حل میشه مشکل

نظر

صبر کنید ..
                              X