اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از كار افتادن ويبره iPhone 7 Plus بعد از شستشو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از كار افتادن ويبره iPhone 7 Plus بعد از شستشو

سلام
    من چند ماهى ميشه كه ايفون سون پلاس خريدم و معمولا زياد در برابر اب قرار ميگرفت مث استفاده زير بارون يا حتى دوش و بعضى وقتى هم شستشو ميدادمش چند روز پيش كه اينكارو كردم يك ان متوجه شدم دكمه هوم اون لرزش رو نداره و متوجه شدم كلا ويبره گوشى كار نميكنه بلافاصله گوشى رو ٢٤ ساعت گذاشتم تو كيسه برنج و رفتم سراغش اما وقتى روشن كردم باز ديدم ويبره كار نميكنه، و جالبه كه فقط ويبره كار نميكنه و بقيه قسمت هاى گوشى مث ساعت درست كار ميكنه كسى ميتونه من رو راهنمايى كنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام منم همین مشکل رو با گوشی آیفون 7 دارم. بعد از اینکه خیس شد ویبره گوشی و دکمه هوم کار نمیکنه وقتی هم که آهنگ زنگ گوشی رو عوض می کنم همش یه آهنگ رو پخش میکنه
    موقعی هم که کسی بهم زنگ میزنه گوشی زنگ نمی خوره
    لطفا منو راهنمایی کنید.
    با تشکر

نظر

سلام
      بارها اعلام کردم و اعلام شده که به هیچ وجه در حالت عادی گوشی رو شستشو ندید!
      درست است گوشی ضد آب هست اما برای شستشو یا استخر رفتن یا حمام رفتن ساخته نشده و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نهایت برای یه اتفاق خاص مثل افتادن یهویی در آب یا مثلا زیر بارون.... جواب میدهد نه که همراه خودتون داخل حمام یا استخر ببرید!
      متاسفانه دکمه هوم گوشی نقطه ضعفی داره در برابر آب که متاسفانه جز با تعویض اون این مشکل برطرف نخواهد شد.

نظر

گوشی تلفن همراه شما مقاوم در برابر آب است نه ضد آب! یعنی گوشی شما میتواند در برابر آب مقاومت داشته باشد ولی این به معنای ضد آب بودن آن نیست!این موضوع بارها و بارها ذکر شده، طبیعیست که هیچ عقل سلیمی،هیچ عقل سلیمی! شستشوی گوشی را حتی ضد آب را توصیه نمیکند.
        به نظر بنده درس عبرتی برای دوستان شد تا طرز کار با وسایل الکترونیکی را یاد بگیرند،هر دو تلفن همراه های شما ایراد سخت افزاری پیدا کرده (بدون شک) و برای رفع ایراد نیازمند تعمیر گوشی در تعمیرگاه های متفرقه و یا دفتر وبسایت هستید.
        باشد که از این پس دوستان فرهنگ استفاده از لوازم الکترونیکی را یاد بگیرند!
        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام. منم ایفون ۷ دارم که بعضی وقتا خاموشش می کردم و میشستمش که ویبره دکمه هومش از کار افتاد. ولی الان که اپدیتش کردم. یه لحظه کار کرد و دوباره از کار افتاد.

نظر

صبر کنید ..
          X