اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در Cocos2D

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در Cocos2D

از دوستان دولوپر کسی هست که با Cocos2D کار کرده باشه یا به Cocos2D مسلط باشه ؟

اگه کسی هست و شرایطش براش مهیا هست ، لطفا از طریق پیام خصوصی بگه لطفا ، من میخواستم در مورد چند تا مشکل ، چند دقیقه کوتاه ، تلفنی وقتش رو بگیرم ... D:

اگر مشکلی دارین همینجا بپرسین که بقیه هم ببینن هم اگر کسی دیگه مشکل شما را بفهمه.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ببینید ... مشکل خیلی بیان کردنی نیست ...

من کلی نشستم کتاب خوندم ، واسه Cocos2D ، واسه Box2D ، واسه Chipmunks ... تمام Manual های خودشون رو نشستم خوندم ... ولی هیچ جا درکی از کانسپت پلتفرمی که توش باید از Cocos2D استفاده کرد پیدا نکردم ... یا یه محیط عاری از UI هستش که همه چیز باید با کد رندر شه ... یا محیط دیفالت XCode که من عادی توش اپلیکیشن مینویسم ... میدونید ؟* میتونم کاملا مسلط به Cocos2D کد بزنم ولی کجا ؟* هیچ جا ... مشکل پلتفرمش هستش نه خود Engine ... نمیدونم چه جوری میتونم بیان کنم منظورم رو ... واسه این میخواستم تلفنی یا حضوری یکی که به Cocos2D مسلطه روشن کنه این قضیه رو برام ... !!!!!

مرسی !

نظر

برنامه نویسی حرفه همین هست! همه چیز با کد تعریف ، مقدار دهی ، و سر جاش گذاشته میشه البته بیشتر توی محیط های 2D .
        اما ، به لطف COCOS2D 2.0 یک محیطی را براش ساختن به نام COCOS Builder که شما میتونید مثل محیط xcode مدیریتی روی sprite ها داشته باشید.

CocosBuilder – Graphical Interface Builder for Cocos2D iPhone and iPad

COCOS Builder از COCOS2D 2.0 ساپرت میکنه و COCOS2D 2.0 چون با OPENGL ES 2.0 و از قدرت Shader های در OpenGL ES 2.0 استفاده شده نوشته شده از iOS 4.2 به بالا شما میتونید اجرا بیگیرید.چون iOS 4.2 به بالا از OPENGL ES 2.0 پشتیبانی میکنه.
        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 19-07-2012, 11:09 PM

نظر

نه ... نه ... من مشکلی با این قضیه ندارم که همه چی با کد سر جاش قرار بگیره ... چه جوری بگم ؟ ... چه جوری میشه از Storyboard ها تو اپلیکیشنی که پایه اش Cocos2D هست استفاده کرد ؟ ...

نظر

نوشته اصلی توسط Unkn0wn نمایش پست ها
            نه ... نه ... من مشکلی با این قضیه ندارم که همه چی با کد سر جاش قرار بگیره ... چه جوری بگم ؟ ... چه جوری میشه از Storyboard ها تو اپلیکیشنی که پایه اش Cocos2D هست استفاده کرد ؟ ...
            دیگه خبری از StoryBoard نیست! COCOS2D یک نوع پروژه جداست! بصورت عادی شرایطی را فراهم نکردن که بشه اینکارو کرد! در حال حاضر!

نظر

صبر کنید ..
            X