اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایده برای برنامه سازی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایده برای برنامه سازی

سلام به همه دوستان ....
    من واسه برنامه نویسی به ایده نیاز دارم ....
    از مدیرها و تمام دوستان میخوام که هرچی ایده به ذهنشون میرسه اینجا مطرح بشه ...
    من و گروهم چند وقت دنبال ایده خوب میگردیم ...
    از همین الان از همتون ممنون ....

شما آموزش هم میدید؟

اگر جای خاصی کلاس آموزشی دارید، ممنون میشم اطلاعاتی در موردش بهم بگید. اگر مایل بودید از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشید که تاپیک هم شلوغ نشه. چون من به شدت دنبال یه جای خوب برای یادگیری برنامه نویسی آیفون و آی پد هستم.

- - - - - - - - - -

شما آموزش هم میدید؟

اگر جای خاصی کلاس آموزشی دارید، ممنون میشم اطلاعاتی در موردش بهم بگید. اگر مایل بودید از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشید که تاپیک هم شلوغ نشه. چون من به شدت دنبال یه جای خوب برای یادگیری برنامه نویسی آیفون و آی پد هستم.

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
      شما آموزش هم میدید؟

- - - - - - - - - -

شما آموزش هم میدید؟

دوست عزیز اینو میگم واسه تمام اونایی که مثل شما دنبال اموزش هستند ...
      من خودم خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم ...مجتمع فنی تهران واحد ونک تنها جایی بود که پیدا کردم چون از شیراز بودم واسم سخت بود که بخوام بیام تهران ....
      به نظر من شما تا حدی به یکی از زبان های برنامه نویسی اشنایی داشته باشید میتونید کار رو شروع کنید
      توی سطح وب کتاب ها و ویدیو های زیادی واسه اموزش هست که یه خرده زبان انگلیسیتون خوب باشه به نظر من بهترین روشه واسه یاد گیریه ..چون توی ایران و زبان فارسی یه چیز جامع پیدا نمیکید ...
      شما میتونید از ویدیو های سایت لیندا یا تیم تری استفاده کنید .... که به نظر من واقعا عالی هستند....
      امیدوارم که خوب راهنماییتون کرده باشم ...

نظر

نوشته اصلی توسط hdvampire نمایش پست ها
        دوست عزیز اینو میگم واسه تمام اونایی که مثل شما دنبال اموزش هستند ...
        من خودم خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم ...مجتمع فنی تهران واحد ونک تنها جایی بود که پیدا کردم چون از شیراز بودم واسم سخت بود که بخوام بیام تهران ....
        به نظر من شما تا حدی به یکی از زبان های برنامه نویسی اشنایی داشته باشید میتونید کار رو شروع کنید
        توی سطح وب کتاب ها و ویدیو های زیادی واسه اموزش هست که یه خرده زبان انگلیسیتون خوب باشه به نظر من بهترین روشه واسه یاد گیریه ..چون توی ایران و زبان فارسی یه چیز جامع پیدا نمیکید ...
        شما میتونید از ویدیو های سایت لیندا یا تیم تری استفاده کنید .... که به نظر من واقعا عالی هستند....
        امیدوارم که خوب راهنماییتون کرده باشم ...
        ممنونم از شما

من خودم دارم سعی می کنم با ویدئوها یاد بگیرم... اما میخواستم یه جا باشه که به زبون فارسی بهم یاد بده :d

مجتمع فنی تهران رو هم دیده بودم قبلا که داره همچین کلاسی رو. اما شهریه اش ۴۰۰ هزار تومن هست که کمی گرونه واسه من.

اگه سایتی رو میشناسید که ویئوهای گروه لیندا رو برای دانلود داشته باشه٬ ممنون میشم از طریق پیغام خصوصی ( برای جلوگیری از تبلیغ ) واسه من آدرس رو بفرستید.

نظر

صبر کنید ..
        X