اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ساخت بوت High Sierra

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ساخت بوت High Sierra

با درود.
    دوستان من هرکاری میکنم روی Mac OS X 10.6.8 بوسیله ترمینال نمیتونم بوت High Sierra یا هر بوت دیگه ای رو بسازم! چند مدل سینتکس رو برای دستور sudo امتحان کردم ولی هردفعه یک خطایی میگیرم یا دستور رو میگه نمیشناسم یا Segmentation Fault ! هیچ کدوم از برنامه های Install disk Creator و DiskMaker X هم روی این نسخه از مک اجرا نمیشه! و ورژن بالاتری لازمه! چندین نسخه مک از سایتهای مختلف دانلود کردم ولی راه به جایی نبردم! دستگاه مک مینی 2010 هست. چطوری این مک رو آپدیت کنم!؟ تنها کاری که تونستم بکنم با دی وی دی خود دستگاه ریستورش کردم. اپل هم که ورژنای قدیمی تر از مویاوه رو دیگه نمیده. این ورژن هم اصلن رو این دستگاه نصب نمیشه. اساتید کمک!

سلام
    شما ابتدا باید به ال کاپیتان آپدین کنید بعد به های سیرا. با سفاری این لینک رو کلیک کن https://itunes.apple.com/app/os-x-el...434?ls=1&mt=12 بعد وارد اپ استور میشی، روی دکمه Get بزن تا شروع به دانلود El Capitan کنه بعد از دانلود توی اپلیکیشن ها El Capitan Installer رو اجرا کن و نصبش کن. بعد از نصب همین کار رو برای High Siera کن

نظر

مشکل در ساخت بوت High Sierra

سلامدوستان در گوشی پی 8 با برنامه های لاین و وایبر و اینستاگرام مشکل دارم،هنگام کار با برنامه لاین و تلگرام یکهو می پره از این برنامه ها بیرون و یا اصلا باز نمی کنهدر اینستاگرام هم با پخش کلیپ هاش مشکل داره،به نظرتون مشکل از چیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.بای.

نظر

صبر کنید ..
      X