اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال اس ام اس یا برقراری تماس با آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارسال اس ام اس یا برقراری تماس با آیپد

سلام
    میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه باهاش تو ایران اس ام اس ارسال یا دریافت کرد یا بشه با آیپد تماس تلفنی گرفت؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

سلام.

واسه اس ام اس و ام ام اس برنامه SwirlyMessage هستش - البته جدا جدا هم هست . SwirlySMS و SwirlyMMS

میتونید از Cydia خریداری کنید و استفاده کنید .

در حال حاضر واسه تماس تلفنی با سیم کارت در آیپد نسل دوم راهی موجود نیست.

نظر

براي ايپد ١ نرم افزار براي تماس تلفني هست ولي براي ايپد ٢ فعلا نه
      در مورد اس ام اس هم دو نوع هست يكي كه فقط اس ام اس ميفرسته و دريافت ميكنه كه اسمش swirlysms هست و نوع دوم كه هم اس ام اس و هم ام ام اس ارسال و دريافت ميكنه كه اسم اون هم SwirlyMessage است
      شما اگه با ios ٤ كار ميكنيد ميتونيد اونو به صورت رايگان نصب و استفاده كنيد و اگه از ٥ و به بالا هست كه بايد خريد كنيد من خودم خريد كردم و خيلي هم راضي هستم
      http://www.i-phone.ir/forums/thread63508.html

نظر

جهت برقراری تماس تلفنی با ایپد2 هم میتوانید از Gmate استفاده کنید.در انجمن جستجو کنید ،اطلاعاتش موجود هست ویا از لینک زیر کمک بگیرید
        Gmate | نارنجی

نظر

من هم از Gmate استفاده می کنم بسیار عالی کار میکنه
          خود دستگاه gmate بسیار کم باطری مصرف می کنه
          و اصلا مصرف باطری ایپد را بالا نمیبرد

ایپد ۲
          ۵.۱.۱

نظر

نوشته اصلی توسط Tiestoo نمایش پست ها
            براي ايپد ١ نرم افزار براي تماس تلفني هست ولي براي ايپد ٢ فعلا نه
            در مورد اس ام اس هم دو نوع هست يكي كه فقط اس ام اس ميفرسته و دريافت ميكنه كه اسمش swirlysms هست و نوع دوم كه هم اس ام اس و هم ام ام اس ارسال و دريافت ميكنه كه اسم اون هم SwirlyMessage است
            شما اگه با ios ٤ كار ميكنيد ميتونيد اونو به صورت رايگان نصب و استفاده كنيد و اگه از ٥ و به بالا هست كه بايد خريد كنيد من خودم خريد كردم و خيلي هم راضي هستم
            http://www.i-phone.ir/forums/thread63508.html
            سلام
            می خواستم ببینم از imessage نمیشه استفاده کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط vahid631 نمایش پست ها
              سلام
              می خواستم ببینم از imessage نمیشه استفاده کرد ؟
              سلام.imessage با apple ID شما فعال میشود.ارسال sms &mms با استفاده از اینترنت.واقعا معرکه است.البته این سرویس فقط مابین دیوایس های اپل (ایفون،ایپاد تاچ،ایپد) کار میکند.با اینترنت سیمکارت های ایرانسل و همراه اول هم کاملا سازگار است.با نصب توییک هایی از سیدیا امکان ارسال فایل هم میسر است.

نظر

سلام من ایپد۳دارم اما نمیتونم باش اس ام اس بدم کمک میکنید به منم لطفا اخه خیلی وقته سیم کارت روش گذاشتم اما نمیتونم باش تماس بگیرم
                از کمک شما پیشاپیش مچکرم

نظر

نوشته اصلی توسط tanha-2 نمایش پست ها
                  سلام من ایپد۳دارم اما نمیتونم باش اس ام اس بدم کمک میکنید به منم لطفا اخه خیلی وقته سیم کارت روش گذاشتم اما نمیتونم باش تماس بگیرم
                  از کمک شما پیشاپیش مچکرم
                  سلام دوست عزیز.اینجا بخش ایپد دو هست و به ایپد سه ربطی نداره.اما جواب شما:

در ایپد جدید(یا سه) حتی با جیلبریک کردن دستگاه،از هم نمیتونید چه اس ام اس و حتی تماس برقرار کنید.

اصلا ایپد نه برای اس ام اس ساخته شده و نه برای تماس برقرار کردن.اپل هم هیچگونه اشاره ای نکرده که امکانش وجود داره.

مدل های سیم کارت خور ایپد،فقط برای اتفاده از اینترنت سیم کارت هست و علاوه بر این جی پی اس هم دارن.دیگه به غیر از این تفاوت چندانی با ایپد های بدون سیم کارت یا wifi ندارند.

تنها راه استفاده از دستگاه gmate است

موفق باشی

نظر

ممممنون مرسی مچکر

نظر

نوشته اصلی توسط tanha-2 نمایش پست ها
                      ممممنون مرسی مچکر
                      طبق قوانين به شما زدن دكمه تشكر رو پيشنهاد ميكنم

نظر

سلام دوستان یه ipad 2 هست gsm جیلبریک هستش ios7.1.2 میشه sms شو فعال کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                        X