اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ابی شدن صفحه گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ابی شدن صفحه گوشی

سلام وقت بخیر

نمیدونم جای مناسبی تاپیک ایجاد کردم یا نه

گوشی بنده چند روزی میشه به صورت خود به خود صفحه اش آبی شد و و پشت سر هم ریست میشه و صفحه ابی میاد تا مجبور میشم کلید قفل نگه دارم تا گوشی خاموش بشه و از اول روشن کنم ، همینطور به شارژ هم میزنم بعد از یک ساعت خودش ریست میشه !

ممنون میشم راهنمایی کنید ، گوشی 5s و اپدیت 8.3 هست هیچ ضربه نخورده

با سپاس

با سلام
    این ایراد چند وقتیه شایع شده و تاپیک های زیادی هم در موردش زده شده
    متاسفانه هیچ راه حلی نداره
    فقط میتونید به یکی از اپل استور های خارج از کشور برای تعویض گوشیتون مراجعه کنید. در غیر اینصورت متاسفانه هیچ کاری نمیتونید انجام بدین.
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
      با سلام
      این ایراد چند وقتیه شایع شده و تاپیک های زیادی هم در موردش زده شده
      متاسفانه هیچ راه حلی نداره
      فقط میتونید به یکی از اپل استور های خارج از کشور برای تعویض گوشیتون مراجعه کنید. در غیر اینصورت متاسفانه هیچ کاری نمیتونید انجام بدین.
      یعنی بی دلیل این اتفاقا میفته ! اگر اینجوری باشه یعنی هر بار که ایفون میخرم باید منتظر باشم ممکن یه همچین اتفاقی براش بیفته و بلا استفاده بشه

ریستور کردن هم مشکلی برطرف نمیکنه !

نظر

نوشته اصلی توسط boy88 نمایش پست ها
        سلام وقت بخیر

گوشی بنده چند روزی میشه به صورت خود به خود صفحه اش آبی شد و و پشت سر هم ریست میشه و صفحه ابی میاد تا مجبور میشم کلید قفل نگه دارم تا گوشی خاموش بشه و از اول روشن کنم ، همینطور به شارژ هم میزنم بعد از یک ساعت خودش ریست میشه !

با سپاس
        متاسفانه مشکل سخت افزاری هست اگر ریستور کنید هم احتمال بالا نیومدن گوشی بسیار زیاد هست بهترین حالتش اینه که بدین ببرن اپل استور خارج از کشور اگر این امکان رو ندارید به دفتر سایت مراجعه کنید تا اونجایی که میدونم امکان رفع این ایراد ۵۰ ۵۰ هست....

نظر

نوشته اصلی توسط boy88 نمایش پست ها
          سلام وقت بخیر

با سپاس
          دوست عزیز سلام همان طور که دوستان راهنمایی کردن دستگاه شما مشکل سخت افزاری دارد در صورت تمایل برای بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
            دوست عزیز سلام همان طور که دوستان راهنمایی کردن دستگاه شما مشکل سخت افزاری دارد در صورت تمایل برای بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید
            ممنون از راهنمایی ولی میخواستم بدونم چطور این مشکل سخت افزاری پیش میاد ولی وقتی هیچ آسیبی ندیده ! و اینکه کدوم بخشش اسیب دیده و اینکه دفتر سایت کجاست که بخوام مزاحم بشم

نظر

با اجازه ی جناب اکسپرت
              ایراد هنوز هم کاملا" معلوم نیست از کجاست
              یک سری از گوشیها این مشکل براشون به وجود میاد,تعداد اونایی که این ایراد براشون به وجود میاد خیلی کم هستش و توسط اپل استور براتون تعویض میشه,بهترین راه ارسال گوشی به استور هستش. تا اونجایی که میدونم دفتر سایت هم میتونه براتون ارسال کنه.
              نشانی : تهران - خیابان میرداماد - مجتمع کامپیوتر پایتخت - برج a طبقه 7 واحد 705 - آ
              شماره تماس : 88872951 88872936
              ساعت کاری : 10 صبح الی 20:30

.

نظر

دوست عزیز مشکل کاملآ مشخص و خیلی راحت قابل حل اگه تمایل داشتی از طریق یاهو باهام در ارتباط باش tg.pouriya

نظر

سلام گوشی منم چند روز پیش اینطوری شد گارنتی وقایع گستر داشتم بردم دفتر گوشی رو برای تعمیر و بدون هزینه ازم تحویل گرفتن گفتن چند روز دیگه درستش میکنن باهام تماس میگیرن

نظر

البته این مشکل تا جایی که من میدونم راه حلی نداره!

.

نظر

دوستان مشکل Blue Screen میتواند موارد بسیاری شامل بشود که در بعض از موارد به سادگی مشکل بر طرف میشود و در برخی دیگر مشکل پیچیده تر است، در کل این مشکل تا 50% امکان تعمیر پذیری خواهد داشت.
                      همانطور که حامد عزیز بیان کردند اگر دستگاه شما شامل گارانتی است میتوانید به فرستادن به اپل استور به غیر از ترکیه و امارات به تعویض گوشی خود اقدام نمائید و همچنین اگر شامل گارانتی نمیباشد، با پرداخت مبلغی میتوانید در اپل استور گوشی خود را تعویض نمائید.
                      www.i-phone.ir
                      !Square the circle

تلگرام:
                      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

هنوز تماسی نگرفتن اومیدوارم درست شه هنوز یکسال نشده خریدم

نظر

سلام گوشي من بالاخره درست نشد با 6/64 تعويض كردن 1100000 فرانشيز دادم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممکن است راهنمایی بفرمایید چگونه تعویض کردید
                            من هم 5s دارم که دچار این مشکل شده است به دنبال جایی می گردم تا آن را تعویض کنم

نظر

کسی می تواند راهنمایی کند که چگونه می توان 5s که دچار blue screen شده است را با iphon6 تعویض کرد

نظر

صبر کنید ..
                              X