اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش 5 اس خاکستری 32 گیگ با 10 ماه apple care

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش 5 اس خاکستری 32 گیگ با 10 ماه apple care

سلام خدمت همه کاربران و بازدید کنندگان عزیز.
    یک دستگاه آیفون 5اس 32 گیگ خاکستری کارکرد کمتر از 2 ماه فوق العاده سالم مثل نو لوازم آکبند و استفاده نشده، این گوشی 10 ماه apple care داره . یعنی اگه حتی تو این مدت بره زیر چرخ اتوبوس و پودر هم بشه همه جوره تضمین میدم که یه آکبندشو تحویل بدم در قبال استرداد داغی به شرط اینکه به موقع اقدام کنید تا بفرستمش اپل استور.توجه کنید این با گارانتی کاملآ متفاوته و بحثش جداست.
    قیمت رو با توجه به قیمت بازار 2،200،000 تعیین میکنم مقطوع. فکر میکنم خیلی هم مناسب گذاشتم با این شرایط.
    تلفن : 09123464786
    تحویل تهران حضوری
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط vahid tiger : https://i-phone.ir/forums/member/38167-vahid-tiger در ساعت 10-04-2014, 07:06 PM

ورژن دستگاه رو پ خ کنید .در صورت جیلبریک شدن خریدارم
    ویرایش توسط arefff : https://i-phone.ir/forums/member/16548-arefff در ساعت 28-03-2014, 06:53 PM

نظر

با 5سی 16 گیگ تاق میزنید ؟

نظر

سلام .
        هنوز موجوده . ؟ با گالاکسی اس4 آبی +32گیگ رم کلاس 10 تعویض میکنید الباقی رو نقدا تقدیم کنم ؟
        تهران هستید ؟

نظر

سلام دوست عزیز با 5اس طلایی 16 تعویض می کنید؟

نظر

آنلاك فكتوريه؟

نظر

هنوز موجوده ؟

نظر

دوست عزیز این گوشی شما بسیار تمیز به نظر میاد، اما در هر صورت کارکرده هستش که اگر گوشی آنلاک شده نبود با این قیمتی که فرمودید برای مصرف کننده ای مثل من مناسب بود اما با توجه به اینکه گوشی شما آنلاک فکتوری نیست ( پشت جعبه iccid داره) قیمتتون یک مقدار بالاست. اگر براتون مقدور و مقبول هست لطفا قیمت نهایی رو برای من پ خ کنید. با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط insatiable_as نمایش پست ها
                  دوست عزیز این گوشی شما بسیار تمیز به نظر میاد، اما در هر صورت کارکرده هستش که اگر گوشی آنلاک شده نبود با این قیمتی که فرمودید برای مصرف کننده ای مثل من مناسب بود اما با توجه به اینکه گوشی شما آنلاک فکتوری نیست ( پشت جعبه iccid داره) قیمتتون یک مقدار بالاست. اگر براتون مقدور و مقبول هست لطفا قیمت نهایی رو برای من پ خ کنید. با تشکر
                  دوست عريز اينجور انلاك با انلاك فكتورى چه فرقى ميكنه اخه!!؟
                  حتى اگه iccid هم داشته باشه و انلاك بشه هيچ فرقى نداره با اونى كه انلاك فكتورى هست و iccid نداره!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_d12 نمایش پست ها
                    دوست عريز اينجور انلاك با انلاك فكتورى چه فرقى ميكنه اخه!!؟
                    حتى اگه iccid هم داشته باشه و انلاك بشه هيچ فرقى نداره با اونى كه انلاك فكتورى هست و iccid نداره!

Sent from my iphone using tapatalk

دوست عزیزم طبق گفته خود شما که فرمودید قیمتی رو که مشخص کردید منصفانه و بر اساس قیمت بازار هستش، توی بازار گوشی آنلاک فکتوری و گوشی آنلاک شده بین 90 تا 150 تومن اختلاف قیمت دارند (در واقع این قیمتی که شما دارید میفرمایید از قیمت آکبند این گوشی هم یه مقدار بالاتر هستش با احتساب کسر 20% قیمت لوازم الکترونیکی پس از باز شدن پلمپ آنها) فرقشون در اینه...

به هر حال گوشی مال شماست و اختیار دارید هرجور و به هر قیمتی دوست دارید بفروشید، بنده فقط به عنوان خریدار نظرم رو گفتم.

پی نوشت : امروز توی علاء الدین 32 آنلاک فکتوری با پارت نامبر lla قیمت گرفتم 2405.
                    ویرایش توسط insatiable_as : https://i-phone.ir/forums/member/66822-insatiable_as در ساعت 31-03-2014, 09:40 PM

نظر

2.160 اگر بدون خط خشی باشه ورمیدارم
                      09127132459
                      گارانتی اپل همه گوشی دارن به شرط اینکه ببری اپل استور که در ایران موجود نیست!
                      در قیمت تجدید نظر کن خیلی بالاست

نظر

این گوشی هنوز موجوده. آنلاک هم هستش و iccid مربوط به اون سیمکارتی هست که ابتدا داخل گوشی بوده و به نظر نمیاد مهم باشه. قیمت رو مقطوع 2250 تعیین میکنم.

نظر

دوست عزیزم طبق گفته خود شما که فرمودید قیمتی رو که مشخص کردید منصفانه و بر اساس قیمت بازار هستش، توی بازار گوشی آنلاک فکتوری و گوشی آنلاک شده بین 90 تا 150 تومن اختلاف قیمت دارند (در واقع این قیمتی که شما دارید میفرمایید از قیمت آکبند این گوشی هم یه مقدار بالاتر هستش با احتساب کسر 20% قیمت لوازم الکترونیکی پس از باز شدن پلمپ آنها) فرقشون در اینه...

به هر حال گوشی مال شماست و اختیار دارید هرجور و به هر قیمتی دوست دارید بفروشید، بنده فقط به عنوان خریدار نظرم رو گفتم.

پی نوشت : امروز توی علاء الدین 32 آنلاک فکتوری با پارت نامبر lla قیمت گرفتم 2405.
                          دوست عزیز اولا که گوشی برای بنده نیست و اگه دقت کنید من تاپیک نزدم!
                          دوما منظور بنده این هست انلاک فکتوری با گوشی که قبلا لاک بوده و بعد انلاک شده هیچ فرقی نداره جز اینکه داخل جعبه اونی انلاک فکتوری هست سوزن سیم وجود داره اما داخل این یکی نه!
                          و اینکه وقتی انلاک باشه هیچ تاثیری تو قیمت نداره جز تو بازار ایران!
                          بازار ایران خیلی ها سو استفاده میکنن و چون پشت جعبه iccid نداره به قیمت بیشتر میفروشن!
                          ایشون هم هر قیمتی میتونن رو دستگاهشون بزارن
                          بنده فقط به این قسمت صحببتتون جواب دادم که اطلاعاتتون بیشتر شه:
                          توجه به اینکه گوشی شما آنلاک فکتوری نیست ( پشت جعبه iccid داره) قیمتتون یک مقدار بالاست

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                            دوست عزیز اولا که گوشی برای بنده نیست و اگه دقت کنید من تاپیک نزدم!
                            دوما منظور بنده این هست انلاک فکتوری با گوشی که قبلا لاک بوده و بعد انلاک شده هیچ فرقی نداره جز اینکه داخل جعبه اونی انلاک فکتوری هست سوزن سیم وجود داره اما داخل این یکی نه!
                            و اینکه وقتی انلاک باشه هیچ تاثیری تو قیمت نداره جز تو بازار ایران!
                            بازار ایران خیلی ها سو استفاده میکنن و چون پشت جعبه iccid نداره به قیمت بیشتر میفروشن!
                            ایشون هم هر قیمتی میتونن رو دستگاهشون بزارن
                            بنده فقط به این قسمت صحببتتون جواب دادم که اطلاعاتتون بیشتر شه:
                            توجه به اینکه گوشی شما آنلاک فکتوری نیست ( پشت جعبه iccid داره) قیمتتون یک مقدار بالاست

آقای مهدی عزیز بنده اطلاعات لازمه رو داشتم که به خودم اجازه دادم بعنوان یه مشتری به آقا وحید نظرم رو بگم،اما به هر حال ممنون که اطلاعاتتون رو در اختیار بنده قرار دادید. و در ضمن،ما چون توی ایران زندگی میکنیم و فردا روزی اگر من قصد فروش همین گوشی رو بکنم، مغازه دار یا مصرف کننده مطلع بخاطر داشتن iccid قیمت رو پایینتر میخواد بگه. بنده خارج ار عرف بازار صحبتی نکردم.
                            پ ن: بنده توی پستهای قبلی اعلام کردم که فقط دارم نظرم رو میگم و ایشون (آفا وحید) اختیار اموالشون رو دارن که با هر شرایط و قیمتی که دوست دارن بفروشن،ممنون از توضیحتون!
                            ویرایش توسط insatiable_as : https://i-phone.ir/forums/member/66822-insatiable_as در ساعت 05-04-2014, 03:14 AM

نظر

آقای مهدی عزیز بنده اطلاعات لازمه رو داشتم که به خودم اجازه دادم بعنوان یه مشتری به آقا وحید نظرم رو بگم،اما به هر حال ممنون که اطلاعاتتون رو در اختیار بنده قرار دادید. و در ضمن،ما چون توی ایران زندگی میکنیم و فردا روزی اگر من قصد فروش همین گوشی رو بکنم، مغازه دار یا مصرف کننده مطلع بخاطر داشتن iccid قیمت رو پایینتر میخواد بگه. بنده خارج ار عرف بازار صحبتی نکردم.
                              پ ن: بنده توی پستهای قبلی اعلام کردم که فقط دارم نظرم رو میگم و ایشون (آفا وحید) اختیار اموالشون رو دارن که با هر شرایط و قیمتی که دوست دارن بفروشن،ممنون از توضیحتون!
                              خیر این حرف رو قبول ندارم که موقع فروش قیمت رو پایین تر میگن!
                              شما هروقت خواستی اینجوری بفروشی بیا من ازت میخرم به قیمت بدون iccid!
                              خودم هسچ اصلا
                              انقدر تو این کار هستم که بهت معرفی کنم که ازت به قیمت واقعی بخرن!
                              بله شما نظر دادید و نظرتون محترمه و کاری به نظر شما ندارم فقط خواستم بهتون بگم حرفتون اشتباه هست!
                              حالا شما نمیخواید حرف بنده رو قبول کنید بحثش جداش من برای اثبات حرفم حتی حاظرم که شخصا با خودتون بریم جایی که به قیمت بدون iccid بردارن!چون هیچ فرقی نداره!مهم اینه که انلاک باشه...خواستید بگید بهتون معرفی کنم تا به این باور برسید!

نظر

صبر کنید ..
                              X