اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مساله با faceTime

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مساله با faceTime

سلام

مدتی هست با فیس به دیگران مساله دارم ! به دستگاه های خودم میتونم متصل بشم ولی با دیگران نه ! به نظرتون اشکال از کجاست ؟

فکر کنم این مشکل شخصی نیست و کلا این مشکل از ایران باشه، چون منم این مشکل را پیدا کردم روی تمام دستگاههای خودم مخصوصا ارتباط با خارج.

نظر

من با دستگاه های خودم میتونم ولی با دیگران نمیتونم !

نظر

باید ادرس ایمیل هر دو طرف در کانتکت ثبت شده باشه ، من با امریکا راحت تماس دارم ولی برنامه tango video calls از facetim خیلی بهتر جواب میده

نظر

از ایران به خارج من که هر کاری میکنم نمیتونم ارتباط بر قرار کنم کار از اینکه میگید باید ایمیل دو طرف سیو باشه گذشته هر کاری فکرم رسید انجام دادم نمیشه ولی با دوستانم داخل ایران مشکلی ندارم و ارتباط برقراره فکر کنم چون ایران هستیم نمیشه از دوستانی از ایران با خارج ارتباط برقرار کردن لطفا بگن چکار کنیم ما تا مشکلمون حل شه من از اول نمیتونستم نه این چند وقته

نظر

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
            از ایران به خارج من که هر کاری میکنم نمیتونم ارتباط بر قرار کنم کار از اینکه میگید باید ایمیل دو طرف سیو باشه گذشته هر کاری فکرم رسید انجام دادم نمیشه ولی با دوستانم داخل ایران مشکلی ندارم و ارتباط برقراره فکر کنم چون ایران هستیم نمیشه از دوستانی از ایران با خارج ارتباط برقرار کردن لطفا بگن چکار کنیم ما تا مشکلمون حل شه من از اول نمیتونستم نه این چند وقته
            من سر بسته گفتم داستان از *****ینگ هست، بگیرید دیگه .....

نظر

کلاً facetime برای خاور میانه قطعه ربطی به ایران هم نداره واسه درست کردنش کافیه شما از cydia برنامه ی middlewhat رو نصب کنید گوشیتون Restart میشه و بعد facetime فعال میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط danie_brasc0 نمایش پست ها
                کلاً facetime برای خاور میانه قطعه ربطی به ایران هم نداره واسه درست کردنش کافیه شما از cydia برنامه ی middlewhat رو نصب کنید گوشیتون Restart میشه و بعد facetime فعال میشه .

چه ربطي داشت اين دوستان facetime رو دارن قبلا هم استفاده ميكردن الان به مشكل بر خوردن

نظر

من ارتباط با خارج از ایران رو نمیگم . ارتباط داخل ایران رو میگم .

آدرس ایمیل رو هم به طبع وارد کردم .

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها

چه ربطي داشت اين دوستان facetime رو دارن قبلا هم استفاده ميكردن الان به مشكل بر خوردن
                    ربطش اینه که منم قبلاً داشتم استفاده هم میکردم ولی بعد دیگه کار نکرد middlewhat رو از سیدیا گرفتم الان واسم کار میکنه .

نظر

نوشته اصلی توسط danie_brasc0 نمایش پست ها
                      ربطش اینه که منم قبلاً داشتم استفاده هم میکردم ولی بعد دیگه کار نکرد middlewhat رو از سیدیا گرفتم الان واسم کار میکنه .
                      مهندس جان منم همین الان دارم ازش استفاده میکنم از اولم برام نصب بود استفاده میکردم فقط مشکل اینجاست با یکی که خارج ایران هست نمیتونم کانکت بکنم از ایران به ایران هیچ مشکلی نیست حتی من وقتی میرم خارج از ایران اونجا مشکلی نیست...
                      پس احتمالا همون که دوستمون گفتن مشکل از .... هستش.
                      من اینجا مطرح کردم ببینم از دوستان کسی ارتباط برقرار میکه از ایران به خارج یا نه همین چون من نتونستم

نظر

من با خارج از ایران با facetime تماس گرفتم و ok بود.فقط باید ایمیل اپل طرف مقابلو داشته باشین

نظر

نوشته اصلی توسط halstonel نمایش پست ها
                          من با خارج از ایران با facetime تماس گرفتم و ok بود.فقط باید ایمیل اپل طرف مقابلو داشته باشین
                          من ایمیلشو هم دارم مگه میشه نداشته باشی ولی هر کاری کردم نشد فیلد میزنه خوشا بحالتون که برای شما برقراره بنظرتون مشکل کجا میتونه باشه

نظر

مساله اینه که من داخل ایران هم که هستم نمیتونم با دستگاه هایی به جز دستگاه های خودم ارتباط بر قرار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                              مهندس جان منم همین الان دارم ازش استفاده میکنم از اولم برام نصب بود استفاده میکردم فقط مشکل اینجاست با یکی که خارج ایران هست نمیتونم کانکت بکنم از ایران به ایران هیچ مشکلی نیست حتی من وقتی میرم خارج از ایران اونجا مشکلی نیست...
                              پس احتمالا همون که دوستمون گفتن مشکل از .... هستش.
                              من اینجا مطرح کردم ببینم از دوستان کسی ارتباط برقرار میکه از ایران به خارج یا نه همین چون من نتونستم
                              این مشکل رو من ندارم هم با استرالیا تماس میگیرم هم با آمرکیا ولی راحت کار میکنه دکتر .

ولی من با imessage مشکل دارم ! واسه داخل ایرانیا کار نمیکنه ولی به خارج ایران راحت میشه imessage زد

نظر

صبر کنید ..
                              X