اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انقلابی در جستجوی فایلها در مک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انقلابی در جستجوی فایلها در مک !

شاید شما هم مثل من جزو کسانی باشید که واقعا نمی تونید با spotlight کار کنید ! سرعت پایین جستجو ، نشان دادن نتیجه های بیهوده و ... همگی باعث میشه که شر یه جستجو ساده در مک یا هاردتون منصرف بشید . اما همین الان با برنامه ای به نام Alfred آشنا شدم که واقعاااااااااااااا تحولی هست در جستجو . این برنامه به صورت مجانی در Mac App Store قرار گرفته که میتونید از لینک زیر دانلود کنید .
    Alfred on the Mac App Store

نحوه استفاده :

پس از اینکه برنامه نصب شد خود به خود پنجره تنظیمات برنامه باز میشه , طبق عکس زیر به قسمت Features رفته و در قسمت Search Scope ، هارد یا مسیری که می خواید جستجو در اون مکان ها انجام بگیره رو اضافه کنید .

وقتی کلمه ای رو سرچ میکنید حتی به ۱ ثاینه هم نمیرسه که نتیجه رو براتون نمایش میده واقعا محشره به همه این برنامه مفید رو توصیه میکنم .

یه سوال این به صورت پلاگین نصب میشه روی spotlight یا باید برنامه رو باز کنی و بعد سرچ کنی؟ اگه پلاگین باشه خیلی خوبه البته الان تست کردم من حدود 150 گیگ فایل دارم روی مکبوکم اما باز سرچ که میکنم خیلی سریع میاره باز به ثانیه نمیکشه یعنی همینطور که اسمش رو دارم وارد میکنم پیداشون میکنه برام . دیگه این چقدر میخاد سریعتر باشه واقعا

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
      یه سوال این به صورت پلاگین نصب میشه روی spotlight یا باید برنامه رو باز کنی و بعد سرچ کنی؟ اگه پلاگین باشه خیلی خوبه البته الان تست کردم من حدود 150 گیگ فایل دارم روی مکبوکم اما باز سرچ که میکنم خیلی سریع میاره باز به ثانیه نمیکشه یعنی همینطور که اسمش رو دارم وارد میکنم پیداشون میکنه برام . دیگه این چقدر میخاد سریعتر باشه واقعا
      اره محشره !
      نه پلاگین نیست به صورت برنامه نصب میشه یه ایکان کلاه میاره کنار status bar روش کلیک کن Toggle Alfred رو برن بعدش سرچ کن

فقط تنها بدی ای که داره اینه که تعداد جستجوش محدود هست تا ۹ تا بیشتر اضافه نمی کنه به لیست

نظر

مرسی برنامه خوبیه ولی من تعجب می کنم شخصا مشکلی نداشتم با spotlight!!!!!

نظر

من نسخه پولی اینا نصب کردم عالیه اما جالبه که مثلا جز از فولدر ایتونز دیگه موزیک نمی اره
          اسپوت لایت من هم خیلی سریع هستش خیلی

نظر

ممکنه جاش نباشه اما گقتم نگم حیفه
            بهترین برنامه برای search ویندوز با حجم272kb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            http://www.voidtools.com/Everything-1.2.1.371.exe

نظر

سرعت خود spotlight  از این بیشتر نباشه، کمتر نیست.
              تازه به قول خودت محدودتر هم هست این برنامه. در کل سرعت جستجو در مک بالاست.

من این برنامه را ساده دیدم و در حد یک انقلاب در جستجو نمیبینم.
              خود اسپولایت رو میشه انقلاب نامید به نسبت جستجوهای ویندوز...

نظر من بود و سپاس مجمد جان از معرفی این برنامه.

نظر

منم تا حالا با spotlight مشکلی نداشتم و هرچی خواستم برام پیدا کرده.

نظر

عالی بود !!!!
                  من که خودم به شخصه دنبال همچین برنامه ای میگشتم که شما معرفی کردید.
                  نصب کردم و کار باهاش خیلی راحت و کارامده

نظر

منم نصب کردم یه دنیا ممنون محمد جان کاش یه بخش واسه معرفی برنامه های mac store بزنید تو انجمن

ویرایش:

تاپیک رو ایجاد کردم اینم آدرسش با اجازه محمد جان این نرم افزارو به نقل قول از ایشون تو اون تاپیک معرفی کردم

ویرایش توسط cWorld : https://i-phone.ir/forums/member/40363-cworld در ساعت 10-01-2011, 12:27 PM

نظر

یه نگاه به این تاپیک بندازید

نظر

ممنون محمد جان فقط یه مشکلی دارم من موقع جستجو بعضی از فایل های word رو نمی یاره

نظر

چه جوری میشه فایل یا فولدرهای توی هارد اکسرنال رو پیدا کرد من خیلی مشکل دارم با فایندر یا اسپوت لایت

نظر

صبر کنید ..
                          X