اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم شناسایی آیفون توسط آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم شناسایی آیفون توسط آیتونز

من آیتونز آخرین ورژن رو از اپل دانلود کردم و رو ویندوزی۸.۱ تازه نصب کردم ریختم اما وقتی آیفون رو میزنم فقط به عنوان یه دوربین توسط ویندوز شناخته میشه واسه برداشتن عکس های گرفته شده و آیتونز نمیشناسه آیفونم رو . درایور های لپ تاپم وصله . میشه یه کمک کنین که چه جوری میتونم ایتونزم رو درست کنم که دیوایسم رو بشناسه . ممنون

نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
    من آیتونز آخرین ورژن رو از اپل دانلود کردم و رو ویندوزی۸.۱ تازه نصب کردم ریختم اما وقتی آیفون رو میزنم فقط به عنوان یه دوربین توسط ویندوز شناخته میشه واسه برداشتن عکس های گرفته شده و آیتونز نمیشناسه آیفونم رو . درایور های لپ تاپم وصله . میشه یه کمک کنین که چه جوری میتونم ایتونزم رو درست کنم که دیوایسم رو بشناسه . ممنون
    دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم. البته ویندوز 7 هستش و آیفئنهای دیگه رو میشناسه بجز گوشی من رو. گوشی آیفون 6 جیلبریک شده 9.0.4 هستش

نظر

نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
      اول از همه بهتون پيشنهاد مي كنم هم كامپيوتر و هم گوشي رو خاموش و روشن كنيد. سپس آيتيونز رو باز كنيد و بعد از آن گوشي رو وصل كنيد.
      اگه با اين كار مشكل بر طرف نشد مشكلتون به خاطر يكي از برنامه هايي است كه هنگام بوت شدن سيستم عامل، بوت نمي شه و اصلاحا بالا نمياد. در حالي گوشي به آيتيونز وصل هست با گرفتن كليد هاي Crtl, Alt, Delete وارد Task Manager بشيد و تب Process رو انتخاب كنيد. اينجا در جدول بالايي iTunes رو مشاهده مي كنيد. آروم به پايين جدول برويد و در بين برنامه هاي متعددي كه هست برنامه هايي كه مربوط به اپل و آيتيونز هستند رو پيدا كنيد و نام اونها رو در اينجا برام بفرستيد تا ببينم برنامه ها تون به صورت كامل بوت شدن يا خير.
      براي سهولت كار هم مي تونيد از تب Process در طي چند عكس ScreenShot تهيه كنيد و اينجا برام بفرستيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط saidkf نمایش پست ها
        دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم. البته ویندوز 7 هستش و آیفئنهای دیگه رو میشناسه بجز گوشی من رو. گوشی آیفون 6 جیلبریک شده 9.0.4 هستش
        شما سيستم رو Restart كنيد و بعد از باز كردن آيتيونز، گوشيتونو به يك پورت ديگه ي USB بزنيد. از پورت هميشگي استفاده نكنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          شما سيستم رو Restart كنيد و بعد از باز كردن آيتيونز، گوشيتونو به يك پورت ديگه ي USB بزنيد. از پورت هميشگي استفاده نكنيد.

عزیز ممنون بابت پاسخت اما من اینکارارو انجام دادم اما نشد. در ضمن من با همین پورت و همین سیستم 4s رو میشناسه. من فک میکنم مشکل از گوشی هستش و میگن وقتی جیلبریک هست گوشی رو reset all setting نکنین. کلا هیچکاری نمیتونم بکنم
          در process هم فقط ituneshelper و itunes.exe هستش.

نظر

عزیز ممنون بابت پاسخت اما من اینکارارو انجام دادم اما نشد. در ضمن من با همین پورت و همین سیستم 4s رو میشناسه. من فک میکنم مشکل از گوشی هستش و میگن وقتی جیلبریک هست گوشی رو reset all setting نکنین. کلا هیچکاری نمیتونم بکنم
            در process هم فقط ituneshelper و itunes.exe هستش.
            با توجه به مسائلي كه گفتيد مشكل فقط با DFU Mode و Restore حل ميشه. اونم ترجيحا با يك سيستم ديگه.

نظر

نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
              با توجه به مسائلي كه گفتيد مشكل فقط با dfu mode و restore حل ميشه. اونم ترجيحا با يك سيستم ديگه.

Sent from my iphone using tapatalk
              عزیز وقتی آیتونز گوشی رو نمیشناسه چجوری ریستور کنم؟ در حالت dfu یا ریستور گوشی رو آیتونز میشناسه. از این طریق بنظرتون ریستور کنم به آخرین نسخه ؟
              ویرایش توسط saidkf : https://i-phone.ir/forums/member/137749-saidkf در ساعت 29-12-2015, 07:27 PM

نظر

عزیز وقتی آیتونز گوشی رو نمیشناسه چجوری ریستور کنم؟ در حالت dfu یا ریستور گوشی رو آیتونز میشناسه. از این طریق بنظرتون ریستور کنم به آخرین نسخه ؟
                بهتون كه گفتم با يك سيستم ديگه دوست من چون اينكه وقت بذاريد ببينيم آيا مي شه يا خير گفتم ترجيحا يك سيستم ديگه. اما امكانش هست كه وقتي به DFU مي بريد گوشي رو بشناسه.
                بله حتما به آخرين نسخه آپديت كنيد. قبلش آخرين نسخه رو دانلود كنيد. iTunes رو به روز رساني كنيد.

نظر

با سلام
                  منم مشکل مشابه رو دارم. گوشیم 5s هست و اخرین ورزن یعنی ios10.2 و لپتاپم هم ویندوز 10 و کاملا آپدیت. آیتونزم هم آخرین ورژن. ری اسنارت و خاموش کردن هر دو سیستم رو هم چندین بار انجام دادم. ولی همچنان گوشی شناسایی نمیشه. با پورت های دیگه لب تاپ و کابل های دیگه هم همینطور. راه حل شما چیه؟ با یه سیستم دیگه ببرم تو DFU؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hamid.Moradi نمایش پست ها
                    با سلام
                    منم مشکل مشابه رو دارم. گوشیم 5s هست و اخرین ورزن یعنی ios10.2 و لپتاپم هم ویندوز 10 و کاملا آپدیت. آیتونزم هم آخرین ورژن. ری اسنارت و خاموش کردن هر دو سیستم رو هم چندین بار انجام دادم. ولی همچنان گوشی شناسایی نمیشه. با پورت های دیگه لب تاپ و کابل های دیگه هم همینطور. راه حل شما چیه؟ با یه سیستم دیگه ببرم تو DFU؟
                    فولدر lockdown رو ریست کنید.
                    The iTunes Lockdown Folder Location & How to Reset iOS Lockdown Certificates in Mac OS X & Windows | OSXDaily

نظر

صبر کنید ..
                    X