اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نصب نشدن سیستم عامل os ‌بر روی مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نصب نشدن سیستم عامل os ‌بر روی مک بوک پرو

سلام
    من کل درایوها رو فرمت کردم و هر کاری میکنم سیستم عامل یوسمید یا ورژنهای قبلی تر نصب نمیشن فقط لود میکنه و بس.
    البته ویندوز ره به راحتی نصب میشه و عالی کار میکنه.چند روش رو هم امتحان کردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم .کسی میتونه به من کمک کنه ممنون میشم.مدل مک بوک پرو من mc 723 هست و ایمیل من deanwinchester.dw58@gmail.com

نوشته اصلی توسط Vahid shakouri نمایش پست ها
    سلام
    من کل درایوها رو فرمت کردم و هر کاری میکنم سیستم عامل یوسمید یا ورژنهای قبلی تر نصب نمیشن فقط لود میکنه و بس.
    البته ویندوز ره به راحتی نصب میشه و عالی کار میکنه.چند روش رو هم امتحان کردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم .کسی میتونه به من کمک کنه ممنون میشم.مدل مک بوک پرو من mc 723 هست و ایمیل من deanwinchester.dw58@gmail.com
    سلام به نظرم آخرين نسخه ال كاپيتان رو بوتيبل كن و تست كن ، نبايد مشكلي باشه !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

‌سلام دوست عزیز به نظر شما مشکل سخت افزاری نداره مثل vga
      ‌و اینکه پارتیشن ها رو هم که فرمت و تغییر ظرفیت دادم هم مشکلی رو نباید داشته باشه ؟
      ممنونم

نظر

‌متاسفانه نسخه ال کاپیتان هم نصب نمیشه
        یکی کمکم کنه

نظر

‌سلام دوست عزیز به نظر شما مشکل سخت افزاری نداره مثل vga
          ‌و اینکه پارتیشن ها رو هم که فرمت و تغییر ظرفیت دادم هم مشکلی رو نباید داشته باشه ؟
          ممنونم
          سلام
          تو disk utility یک بار با فرمت دیفالت Mac هارد رو erase کن
          بعدش مطمنی فلش شما بوتیبل هست ؟!
          با یک فلش دیگه تست کن !
          برا منم اینطوری شد دو تافلش بوتیبل کردم یکیش ارور میداد یکی ذیگه OK شد.
          ‌متاسفانه نسخه ال کاپیتان هم نصب نمیشه
          یکی کمکم کنه

Sent from my HUAWEI MT7-TL10

نظر

‌سلام و ممنون که به ندای من جواب دادید
            اصلا به disk utility نمیره واینکه من کلا هارد رو فرمت کردم وحتی دیروز مک بوک رو باز کردم و حتی یه هارد دیگری رو نصب کردم . متاسفانه مشکل حل نشد
            فقط به این نتیجه رسیدم که هنگام نصب OS X ‌هیچ اطلاعاتی از DVDs rom به هارد منتقل نمیشه فقط load‌ میکنه وبس.نمیدونم چطور Windows ‌نصب میشه واون نه.
            کمکم کنید

نظر

اصلا به disk utility نمیره واینکه من کلا هارد رو فرمت کردم وحتی دیروز مک بوک رو باز کردم و حتی یه هارد دیگری رو نصب کردم . متاسفانه مشکل حل نشد
              فقط به این نتیجه رسیدم که هنگام نصب OS X ‌هیچ اطلاعاتی از DVDs rom به هارد منتقل نمیشه فقط load‌ میکنه وبس.نمیدونم چطور Windows ‌نصب میشه واون نه.
              کمکم کنید
              دوست عزیز اول نحوه ساخت فلش بوتیبل رو مرحله به مرحله و با دقت که تو همین انجمن هست سرچ کن و انجام بده ترجیحا هم از اخرین نسخه یعنی ال کاپتان استفاده کن
              شما به احتمال زیاد همون طور که خودتون گفتین مشکل از دی وی دی رام تون هست پس یه راه خیلی بهتر جلو پاتون هست بوتیبل کردن فلش و نصب os

- - - - - - - - - -

کمکم کنید
              دوست عزیز اول نحوه ساخت فلش بوتیبل رو مرحله به مرحله و با دقت که تو همین انجمن هست سرچ کن و انجام بده ترجیحا هم از اخرین نسخه یعنی ال کاپتان استفاده کن
              شما به احتمال زیاد همون طور که خودتون گفتین مشکل از دی وی دی رام تون هست پس یه راه خیلی بهتر جلو پاتون هست بوتیبل کردن فلش و نصب os

نظر

کمکم کنید
                همونطور که دوستمون گفتند بهترین راه حل ساخت فلش بوتیبل نسخه ال کپیتان هست !
                اگر به سیستم مک دیگه ای دسترسی دارید با برنامه diskmaker آخرین ورژنش از سایت خودش دانلود کنید و به راحتی فلش بوتیبل بسازید .
                فایل OS ال کپیتان که دانلود کردید رو دبل کلیک کنید و به برنامه diskmakerمعرفیش کنید و تمام ، حدود ۲۰-۲۵ دقیقه طول میکشه تا فلش بوتیبل ساخته بشه!
                مطمنا مشکلتون حل میشه !

Sent from my HUAWEI MT7-TL10

نظر

‌سلام
                  دوستان فلش bootable‌ هم ساختم با چندین روش وچند سیستم عامل باز هم جواب نداد دقیقا همون مشکل فقط load ‌میکنه
                  موندم دیگه چی کار کنم مخم داره میترکه

نظر

‌سلام
                    دوستان فلش bootable‌ هم ساختم با چندین روش وچند سیستم عامل باز هم جواب نداد دقیقا همون مشکل فقط load ‌میکنه
                    موندم دیگه چی کار کنم مخم داره میترکه
                    دقیقا تو چه مرحله ای گیر میکنه؟
                    تو disk utilities هارد رو repair کنید. (first aids)
                    از طریق internet recovery نصب کنید.
                    nvram رو ریست کنید.

نظر

‌سلام
                      اینترنت ریکاوری که عمل نمیکنه.
                      بله nvram ‌رو هم چندین بار ریست کردم .verbose mode ‌وروشهای رایج رو که از کیبرد انجام میدن رو هم تست کردم.و disk utility ‌نمیره .flash ‌یا dvd rom ‌بوت میشه و فقط load ‌میکنه وبه مرحله بعد نمیره .hard disk ‌و ram‌ رو هم عوض کردم باز جوابی نگرفتم

نظر

‌سلام
                        اینترنت ریکاوری که عمل نمیکنه.
                        بله nvram ‌رو هم چندین بار ریست کردم .verbose mode ‌وروشهای رایج رو که از کیبرد انجام میدن رو هم تست کردم.و disk utility ‌نمیره .flash ‌یا dvd rom ‌بوت میشه و فقط load ‌میکنه وبه مرحله بعد نمیره .hard disk ‌و ram‌ رو هم عوض کردم باز جوابی نگرفتم
                        اینترنت ریکاوری چرا عمل نمیکنه؟
                        با Command+Option+r روشن میکنید؟

نظر

Error ‌میده

نظر

Error ‌میده
                            چه اروری؟

نظر

Error ‌میده

نظر

صبر کنید ..