اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکته ای عجیب در مورد باتری ایپد ۲!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نکته ای عجیب در مورد باتری ایپد ۲!

سلام دوستان۰من به نکته ای عجیب در مورد باتری ایپد ۲ برخورد کردم و در موردش شک ندارم۰اونم اینه که تا الان چندین بارمن متوجه شدم که ایندیکیتور باتری ایپد بعد از استفاده نکردن از دستگاه چند درصد اضافه میشه۰من دقیق یادمه ایپد رو وقتی لاک کردم ۲۷ درصد باتری داشت شب همون روز وقتی خواستم از ایپد استفاده کنم باتری ۳۱ درصد شده بود یا حتی دیشب باتری ۳۵ درصد باقی مونده بود اما الان یعنی امروز ظهر دیدم که ۵۲درصد شده!!!من مطمینم که به شارژ نزدم ایپد رو۰تنها هم هستم پس کسی به شارژ نزده۰در ضمن تا حالا با کاهش درصد باتری مواجه نشدم۰که مثلا باتری ۶۵ درصد باشه بیام ببینم ۶۰ شده۰تا الان به چنین چیزی برخورد نکردم۰دوستان نظر خاصی دارن????راستی تنها چیزی که احتمال میدم اینه که باتری در اون ۱ ساعتی که به کامپیوتر وصل بوده شارژ شده باشه ولی پس چرا وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم میزنه not charging ?یکی ما رو روشن کنه۰
    ویرایش توسط rainysky50 : https://i-phone.ir/forums/member/709-rainysky50 در ساعت 15-07-2011, 01:59 PM

آیپاد من هم همینطوره... فکر می کنم اشتباه درصد باتری رو نشون میده...
    شما فک. می کنید خودش دوباره شارژ میشه؟؟؟؟؟

نظر

محال هست این یک باگ نرم افزاری هست

نظر

هوا گرمه برای همین باطری زیاد میشه.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط emanworld
          محال هست این یک باگ نرم افزاری هست
          نظر منم همینه ...

نظر

وقتی به کامپیوتر وصل میشه not charging می نویسه در اصل در حال شارژ کردنه ولی خیلی کم.

نظر

شاید مقداری از شارژ رو هنگام ریشارژ کردن ذخیره می کنه و در مواقع ضروری مثل زیر ۲۰ درصد اون انرژی رو با خازنها آزاد میکنه...

نظر

من ۲ تا احتمال میدم۰یکی شارژ دستگاه موقع اتصال به کامپیوتر و دیکری خطای چند درصدی در نشون دادن باتری۰وقتی ۲۷ میسه ۳۱ طبیعیه ولی ۳۲ بشه ۵۲ حتما شارژی در موقع اتصال به کامپیوتر صورت گرفته ۰در ضمن دزفیلی سلام علیکم بربچون همه جا ویستن d:

نظر

راستی شما وقتی وای فای رو خاموش کنید و یا نور ال سی دی رو کاهش بدید دستگاه بعد از مدتی نسبت به انرژی که در اینده مصرف خواهد شد مقدار ایندیکیتور باتری رو تغییر میده۰مثل لپتاپ که وقتی در حالت پاور سیور قرار میدین بعد از چند ثانیه مقدار ساعت باقی مانده واسه استفاده از باتری رو افزایش میده مثلا ۱ ساعت میشه ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
                  ویرایش توسط rainysky50 : https://i-phone.ir/forums/member/709-rainysky50 در ساعت 15-07-2011, 02:37 PM

نظر

مقدار استفاده که اینجا معیار نیست اینجا %ِ باتری میاری دوست عزیز.

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
                      هوا گرمه برای همین باطری زیاد میشه.
                      اولا تقریبا به این مورد ربطی نداره
                      دوما ... گرما موجب کاهش باطری میشه نه افزایش ... سرما باعث کندتر شدن مصرف باطری میشه

نظر

به نظر من کاملا طبیعی هست
                        شما وقتی دارید با دستگاه کار میکنید درصد باتری با توجه به مصرفی که از دستتگاه میکنید تنظیم میشه.
                        مثلا دارید rage بازی میکنید و یه کم بازی میکنید و میاید بیرون میبینید باتری زده 32 درصد یه کم که به صورت عادی با دستگاه کار کنید باتری دوباره میاد روی مثلا 50 درصد... این یعنی اگه همونجوری بازی میکردی مصرفت بالا بوده و شارژ کمتری نگه می داشت.
                        این هم فکر کنم همون داستانه... وقتی تو استند بای هست مصرف باتری از حالتی که دارید باهاش کار میکنید کمتره و یه چند درصدی افزایش باتری خواهید داشت
                        من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
                        معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

حالا جدای این مسایل دوستان ایپد و ایفون و ایپاد دار دیگه نیز با این موضوع برخورد کردن یا فقط من بودم???

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
                            اولا تقریبا به این مورد ربطی نداره
                            دوما ... گرما موجب کاهش باطری میشه نه افزایش ... سرما باعث کندتر شدن مصرف باطری میشه
                            باعث افزایش مقدار باطری میشه نه سرعت مصرف.
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

کم و زیاد شدن نور صفحه خاموش شدن وا فای و.... هنگام لاک کردنش باعث میشه که دستگاه درصدش عوض بشه!!
                              گرما هم بی تاثیر نیست!

نظر

صبر کنید ..
                              X