اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن ipad min

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن ipad min

سلام دوستان من یه ایپد مینی مشکی 4g دارم که وقتی گزینه Assistive Touch فعال میکنی ایپد هنگ میکنه ولی وقتی خاموش هیچ مشکلی نیست مثلا وقتی صفحه رد میکنی گیر میکنه یا وقتی میخوای بازی کنی گیر میکنه تو بازی مثل انیکه cd خش دار گذاشتی تن تن گیر میکنه حتی تو سبک ترین بازیم گیر میکنه تازه یه بار در حال کار با ایپد بودم که هنگ کرد حتی خاموشم نشد ومجبور به ریستش شدم بعد از ریستور بلند گوش خش خش میکرد انگار که پاره شده بود من ایپد رو همون جوری گذاشتم بعد یه مدت خود به خود خوب شد والان هیچ مشکلی نداره من با بلند گوی ایپدم حتی اهنگ هم گوش نمیدم فقط موقع بازی اونم خیلی با صدای کم واصلا صدا شو تا اخر بالا نمیزنم دوستان امکان داره مشکل سخت افزاری باشه یا نه؟من هنوز موندم که چرا وقتی گزینه Assistive Touch روفعال میکنی ایپد هنگ میکنه و وقتی خاموشه مشکلی نداره ایا کلا ایپد مینی ها همین طورین؟ اینم اضافه کنم که چند بار ریست کردم ولی بازم مشکلم حل نشداز دوستان واساتید خواهشمندم منو راهنمایی کنن.منتظر نظراتتون هستم.

ممکنه جیلبریک بوده و برنامه ای نصب کرده بودین که با فعال کردن اسیستیو تاچ تداخل ایجاد میشده.
    ریستورش کنید و بکاپی رو برنگردونید.

راجبه بلندگوش نظری ندارم
    مشابهش رو از بچه ها شنیدم که اون سخت افزاری بود.

نظر

منم یه چند موقعی که میخواستم برنامه ای را حذف کنمآیپد از قسمت setting بیرون نمیومد حتی با دکمه home
      ولی با ریست درست شد

نظر

نه جيلبريك نيست ريست كردم و بك آپ رو برنگردوندم ولي بازم فايده اي نداشت راه ديگه سراغ نداره كسي؟

نظر

صبر کنید ..
        X