اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع اتصال فلش درایو و هارد اکسترنال و ... به آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش جامع اتصال فلش درایو و هارد اکسترنال و ... به آیپد

سلام دوستان امروز میخوام یکبار برای همیشه طرز استفاده از کمرا کیت رو برای وصل کردن فلش و هارد اکسترنال و DVD اکسترنال به آیپد رو به شما آموزش بدم.

اول از همه بگم که این کار فقط روی آیپد جواب میده
    دوم این که اگر ورژن آیپدتون زیر 4.3.5 است بیشتر فلش هارو بدون هاب ساپورت میکند.

تمام عملیات رو به ترتیب انجام بدید:

وسایل لازم:

۱. آیپد جیلبریک شده
    ۲. کمرا کانکشن کیت یا هر کانکشن کیت دیگه

۳.فلش یا هارد یا دی وی دی اکسترنال

۴. هاب آداپتوردار ترجیحاً D-Link

۵. برنامه iFile

۱. Micro USB هاب بهش وصل کنید :

۲. USB هاب رو با کمرا کانکسن کیت به آیپد وصل کنید:
    آیپد پیغام The USB Device Is Not supported بهش توجه نکنید.

۳. حالا هاب رو به برق وصل کنید:

۴. هر نو فلش ،هارد، کیبرد ، DVD External ای که میخواین به آیپد وصل کنید:

فلش

هارد اکسترنال

۵. تمام (;

چند نکته:
    ۱. میتونید توییک USB Mount For Sbsettings رو نصب کنید که کار این توییک قطع و وصل کردن فلش و هر دیسک mount است و از SBsettings خاموش روشن میشه.

۲. تمام این مراحل رو باید به ترتیب انجام دهید.

۳. وقتی فلش یا هارد رو وصل کردید کمی صبر کنید تا خونده شه
    مثلا برای :
    500GB HDD SP : 30 Till 45 Sec
    USB Flash 2,4,8,16 : 10,10,12,15 Sec

۴. iFile رو میتونید از سورس پیشفرض BigBoss خریداری کرده یا از نسخه Trial استفاده کنید یا کرکش رو از سورس repo.insanelyi.com نصب کنید.

۵. میتونید با استفاده از آیفایل اطلاعاتتون رو کپی، پیست،کات کنید و یا از روی همون فلش از اطلاعات روش استفاده کنید.

هر سوال و مشکلی بود همینجا بپرسید جوابتون رو میدم.
    بدردتون خورد یه تشکر کوچیک بسه ! ممنون
    ویرایش توسط elenor : https://i-phone.ir/forums/member/11430-elenor در ساعت 31-03-2013, 02:24 PM

سلام بعضی از دوستان سوال داشتن که هیچ روشی برای آیفون نیست؟؟
    خب راستش من از یکی از دوستان پرسیدم
    فکر کنم بشه از توییک Camera Connector استفاده کرد و این قابلیت رو با همون آموزش بالا استفاده کرد ولی توی اطلاعات برنامه نوشته بود فقط برای استفاده HID کاربرد داره الان هم نمیتونم امتحان کنم آیفونم ۶.۱.۳ هست.
    اگه یکی از دوستان امتحان کنه و به بقیه هم بگه ممنون میشم!

نظر

دوستان من یه کمرا کیت قدیمی دارم ولی آیپدمو که گرفتم پورتش لایتنینگ هست... الان چه طور باید ازش استفاده کنم؟؟؟؟

نظر

باید تبدیل لایتینگ به ۳۰ پین بخرید
        قیمت اصلش ۲۰ دلار هست!

نظر

سلام ميخواستم بدونم وصل كردن هلپ اداپتور دار و هارد اكسترنال هيچ ضررى به آيپد نميرسونه يا مشكلى براى باطرى به وجود بياره

نظر

نوشته اصلی توسط Majid daneshman نمایش پست ها
            سلام ميخواستم بدونم وصل كردن هلپ اداپتور دار و هارد اكسترنال هيچ ضررى به آيپد نميرسونه يا مشكلى براى باطرى به وجود بياره
            نه دوست عزیز ! چون اصلا به باتری آیپد کار نداره و از برق خونه تغذیه میکنه!

نظر

سلام دى وى دى اكسترنال هم وصل ميشه

نظر

من امروز با مدل USB Hub elvision تونستم فلشم رو توی ifile ببینم و mount شد
                برای ورژن های بالاتر از 4.3.1 باید از هاب استفاده کرد وگرنه پیغام خطا میده این کارم برای محدودیت روی flash مموری ها اپل ایجاد کرده تا فقط فلش دوربین شناسایی و خونده بشه که 20 میلی آمپر میکشه نه 100 م آمپر البته ماژول Camera Connection Kit و Flash رو خریدم امروز 150 تومن...
                واقعاً چیز کار راه اندازیه و با این روش کیبرد های ارزون متفرقه هم میشه وصل کرد
                iPad2 wifi 62
                iOS 5.0.1
                باید حتماً جیل برک شده باشید
                ویرایش توسط dm800pvr : https://i-phone.ir/forums/member/46209-dm800pvr در ساعت 08-08-2013, 05:32 PM

نظر

سلام اگه هارد وصل کنیمً موزیک ویدویو هم میشه اجرا کرد؟ در ضمن من ifile دارم بازم باید دسگاهم جلبریک شده باشه؟

نظر

سلام این جیلبریک که میگین چیه؟ بد نیس جیلبیریک کردن؟

نظر

نوشته اصلی توسط abdollahi_sara نمایش پست ها
                      سلام این جیلبریک که میگین چیه؟ بد نیس جیلبیریک کردن؟
                      یک نوع هک نرم افزاری که باعث میشه بتونید به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید و برنامه هایی نصب کنید که اپل بدون جیلبریک اجازه نصبش رو نمیده.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

با سلام و عرض ادب

دوستان من يك تبديل اپل به usb خريدم كه در لينك زير ميتونيد جزيياتش رو بررسي كنين

Usams Lightning to USB 2.0 OTG Converter | خرید آنلاین | فروشگاه اینترنتی باميلو

اما بعضي از فلش هارو كه وصل ميكردم ارور مصرف انرژي ميداد،بعضي هاي ديگه رو هم كه وصل ميكردم وارد قسمت import تصاوير ميشد
                        بعد يكم جست و جو كردم رفتم يك هاب اداپتور خور خريدم،الان هر فلشي وصل ميكنم وارد قسمت import ميشه
                        ميخواستم بپرسم چطور ميتونم اطلاعات رو به فلش انتقال بدم؟

نظر

صبر کنید ..
                        X