اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال شماره تلفن از pc به iDevice

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال شماره تلفن از pc به iDevice

با سلام خدمت عزیزان

شاید خیلی ها مثل من مشکل انتقال شماره از کامپیوتر به iDevice شون رو داشته باشن
    بعد از کلی جست و جو یه نرم افزار پیدا کردم که باید از اپل استور خریداری می شد و من نمیتونستم
    با این روش شما که خیلی ساده هست شایدم با بخشی از روش خیلی ها آشنا باشن
    بریم سراغ آموزش:

ابتدا برنامه ی Read vCard رو از لینک زیر دانلود کنین
    دانلود Read Card ipa
    و بر روی گوشی نصب کنین

حالا گوشی رو به کامپیوتر وصل کرده و برنامه آیتونز رو اگر اجرا نشد اجرا کنین و مطابق شکل زیر به قسمت Apps گوشی برین
    1.jpg

حالا در قمست پایین صفحه دنبال برنامه Read vCard برگردین و روش کلیک کنین:
    2.jpg

حالا مصابق شکل زیر روی Add کلیک کرده و به مسیری که شماره هاتونو داخل کامپیوتر ذخیره کردین برین و تمامش رو انتخاب کنین و open رو بزنین

حالا صبر کنین تا تمام شماره های توسط برنامه به گوشی منتقل بشه

بعد از انتقال کامل گوشی رو از کامپیوتر جدا و برنامه ی Read vCard رو اجرا کنین و مطابق عکس های زیر عمل کنین:
    IMG_0024.jpg

IMG_0025.jpg

IMG_0026.jpg

تبریک شماره های شما با موفقیت انتقال یافت.

چند نکته:
    1)حتما بعد از انتقال شماره به گوشی با آیتونز گوشی رو از pc جدا کنین
    2)هر از چندگاهی صفحه رو در حین import کردن لمس کنین و نگذارین خاموش بشه.
    3)اگر در آخر دیدین پیغام seccesfull ضاهر نشد ناراحت نشین و با برنامه ی iTools در قسمت info شماره های مورد نظر رو پاک کنین و دوباره از داخل گوشی import کنین.
    4)حتما حتما از شماره های موجود در گوشی با برنامه iTools بکاپ بگیرین تا در صورت بروز مشکل بالا بتونین به راحتی همه رو پاک و شماره هایی که بکاپ گرفتین رو برگردونین و دوباره مراحل رو انجام بدین.

تمام مسئولیت این کار به عهده ی خود شماست و بنده و انجمن I-phone.ir هیچ گونه مسئولیتی نسبت به این کار نداریم

استفاده از این آموزش در سایت دیگر با ذکر منبع آن بلامانع است
صبر کنید ..
X