اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چهار سوال iFunbox

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چهار سوال iFunbox

سلام به همه دوستان من چهار تا سوال داشتم اگه میشه جواب بدین ممنون
    ۱.من وقتی میخوام برنامه ای از ifunbox بریزم باید حداقل سه برابر حجم برنامه جای خالی داشته باشم چرا؟ مثلا برای نصب Garage Band که ۱.۱ گیگه باید ۳گیگ خالی کنم و اگر حتی ۱.۶ گیگ هم خالی کنم وسط نصب تو About دستگاه storage م میشه 0 Bytes. و باید ریبوت کنم تا درست شه.

۲.برنامه ای میشناسید که اینطوری نباشه؟ مثلا iTools هم اینطوریه؟

۳.من N.O.V.A 3 رو با حجم ۱.۵۶ دان کردم تو آیپد چقدر جا میگیره؟

۴.برای نصب N.O.V.A 3 چقدر از آیپدم رو خالی کنم؟

ممنون میشم اگه جواب شما اساتید محترم را ببینم.

iTools خیلی برنامه بهتریه نسبت به ifunbox (به نظر من ) من پیشهاد میکنم ار iTools استفاده کنید چون هم محیط بهتر و قشنگ تری داره و هم سرعتش بیشتره .
    برنامه نصب شده جای بیشتری رو نسبت به حجم خود برنامه دانلود شده میگیره .

نظر

نوشته اصلی توسط ..:Alireza:.. نمایش پست ها
      iTools خیلی برنامه بهتریه نسبت به ifunbox (به نظر من ) من پیشهاد میکنم ار iTools استفاده کنید چون هم محیط بهتر و قشنگ تری داره و هم سرعتش بیشتره .
      برنامه نصب شده جای بیشتری رو نسبت به حجم خود برنامه دانلود شده میگیره .
      آخه وقتی گاراژ بند یک گیگه توی آیپد ، بعد من میخوام روآیپدم نصبش کنم باید سه گیگ خالی داشته باشم و بعد از نصب دوباره دو گیگش بر میگرده!

بعد میشه لینک iTools رو بدید ممنون میشم

نظر

سلام.
        شدیدا بهتون پیشنهاد میکنم که برنامه و بازی های حجیم را با آیتونز نصب کنید.

اکثر دوستانی که اینکار را نکرده اند با پریدن بیرون از app مواجه شدند که تنها راه نصب کردن با آیتونز است که مشکل اضافه نشان دادن حجم نصب بازی و اینگونه مسائل را ندارد

نظر

سلام. ببخشید ، چه دلیلی هست که از itools یا ifunbox استفاده کنیم ، وقتی یه خود آیتونز این کار رو انجام میده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
            آخه وقتی گاراژ بند یک گیگه توی آیپد ، بعد من میخوام روآیپدم نصبش کنم باید سه گیگ خالی داشته باشم و بعد از نصب دوباره دو گیگش بر میگرده!

بعد میشه لینک iTools رو بدید ممنون میشم
            بفرمایید :
            iTools

نظر

صبر کنید ..
            X