اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رمان بسیار زیبای خاطرات یک خون آشام با فرمت epub حتما دانلودش کنی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رمان بسیار زیبای خاطرات یک خون آشام با فرمت epub حتما دانلودش کنی

سلام به همه ی اپلی ها
    قرار بود دیگه همه ی کتابهای که میسازم رو توی یه جا یعنی http://www.i-phone.ir/forums/thread50269.html آپلود کنم ولی این رمان زیبا واقعا حیف بود که بین اون کتابها گم بشه. این داستان جالبترین داستانی که تو کل عمرم خوندمش و نام کاربری خودم هم به خاطر این کتاب vampire انتخاب کردم
    تا به حال سه جلد از این کتاب به زبان شیرین فارسی ترجمه شده که من فعلا جلد اول اون یعنی بیداری رو برای دانلود قرار دادم که شامل 16 فصله و جلد چهارم این کتاب در حال ترجمه میباشد.
    این کتاب رو در قالب 16 فصل جداگانه که برای دوستانی که سرعت باز کردن فایل های epub در گوشی آنها کم میباشد(فصل بندی در فایل پیوست) و 16 فصل در یک فایل (کامل در فایل پیوست) برای دوستانی که مشکلی برای بارگذاری این نوع فایل ها ندارند قرار دادم ولی فصل بندی پیشنهاد میشه و در آخر هر گونه مشکل حتی کوچک در مورد این کتاب رو بهم بگین.
    درباره این کتاب: محور اصلي داستان روي الينا گيلبرت ، دختري دبيرستاني است كه بين دو برادر خون آشام گير افتاده . در اصل سه جلد اول اين كتاب ها به نام هاي بيداري ، كشمكش و خشم . در سال 1991 منتشر شد ، و فشار زياد خوانندگان ، نويسنده را ترغيب كرد كه قسمت چهارم آن با نام تجديد ديدار سياه را يك سال بعد منتشر كند . در 1998 پس از يك وقفه*ي چند ساله خانم ال.جي.اسميت اعلام كرد كه كتاب سه گانه*ي ديگري بر اساس همان مجموعه*ي موفق گذشته در دست هوادارانش قرار خواهد گرفت كه داستاني جداگانه است . با نام خاطرات خون آشام(بازگشت) كه اين بار داستان دور يكي ديگر از شخصيت ها به نام دِيمن مي گردد . اولين جلد به نام بازگشت(شبانگاه)، دهم فوريه ي 2009 منتشر شد. بازگشت (روح هاي سايه ماه) مارچ سال 2010 انتشار پيدا كرد. بازگشت(نيمه شب) اعلام شده كه كه ماه آپريل سال 2011 در دسترس عموم قرار مي گيرد که نمیدونم قرار گرفت یا نه.
    بر اساس همین داستان سریالی نیز ساخته شد که یکی از سریال های پر طرفدار دنیا در حال حاضر میباشد.
    نتیجه گیری اخلاقی: حتما حتما حتما این کتاب رو بخونید.
    و در اولین فرصت جلد های بعدی این کتاب رو برای دانلود قرار میدم.

ویرایش توسط vampire74 : https://i-phone.ir/forums/member/70516-vampire74 در ساعت 04-11-2011, 11:04 AM

بی صبرانه منتظر نسخه های بعدی هستیم ، ممنون .

نظر

خداییش دمت گرم من خودمم یکی از طرف دارای پر و پا قرصشم

نظر

واقعا نامردی این همه دانلود کردن این همه vampire74 زحمت کشیده اونوقت 21 سپاس.
        جالب اینه که تعداد ورودی ها از دانلود ها کم تره واقعا ممنونم از کاربرها
        من هفته به هفته این سریال رو میبینم به نظر من بهترین سریال تاریخه ولی با این حال 4 فصل از کتاب هم تا الان خوندم.

نظر

سلام دوستان
          من مشتاق شدم این کتاب را مطالعه کنم اگه ممکنه نحوه استفاده از اون بهم بگید خیلی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط marg نمایش پست ها
            من هفته به هفته این سریال رو میبینم به نظر من بهترین سریال تاریخه ولی با این حال 4 فصل از کتاب هم تا الان خوندم.
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

دوست عزیز نیازی به زدن اسپم اونم به این شکل نبود شما کافی بود تا دکمه سپاس رو بزنید

نظر

نوشته اصلی توسط vahid631 نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من مشتاق شدم این کتاب را مطالعه کنم اگه ممکنه نحوه استفاده از اون بهم بگید خیلی ممنون
              سلام دوست عزیز
              شما باید برنامه ibooks رو روی گوشی خودت نصب کنی
              اینم ورژن 1.3 فارسی این برنامه FarsiiBooks 1.3 Beta.zip
              بعد با drag & drop کردن فایل ها تو آیتیونز یه بخش به نام book درست میشه حالا sync کن.

نظر

ممنون دوست عزیز از حمایتت ولی لطف کن قوانین سایت رو کامل بخون تا دوباره توقیف نشی.

نظر

دوست عزیز، ممنون به خاطر به اشتراک گذاشتن این کتاب.

من هم یکی از طرفداران همین سریال هست و میدونستم که کتاباش در دهه ۹۰ فروش خوبی داشته، ولی یادم نمیموند که تهیه اش کنم.

لینک شما رو که دیدم، منم سریع رفتم کتاب رو در iTunes Book Store خریدم. (* قیمت کتاب ۶.۹۹ دلاره، برای قسمت اول که اسمش The Awakening هستش ) و ولقعا ارزشش رو داره. ۲ روزه دانلود کردم، الان رسیدم به صفحه ۷۵.

واقعا به همه دوست داران این سریال پیشنهاد میکنم این کتاب رو از دست ندن. چون کتاب با سریالش بعضی جاها تفاوت های بزرگی داره.

نظر

جلد دوم خاطرات یک خون آشام

ممنون از همه ی دوستان
                    من وقتی استقبال شما دوستان رو از این رمان دیدم تمام سعی خودم رو کردم تا در سریعترین زمان ممکن جلد دوم این کتاب رو برای دانلود بذارم
                    اینم جلد دوم با نام کشمکش با فرمت epub تقدیم به همه ی دوستداران این داستان

نظر

ممنون از کتابهای زیبات
                      میشه بگید جلد بعدی رو کی میذاری برای دانلود؟

نظر

میشه فایل pdf هم بذارید؟ممنون
                        I Am What I Am

نظر

نوشته اصلی توسط Enyo نمایش پست ها
                          میشه فایل pdf هم بذارید؟ممنون
                          بفرمایید دوست عزیز

نظر

ممنون از کتابهای زیبات
                            میشه بگید جلد بعدی رو کی میذاری برای دانلود؟
                            سعی میکنم تا آخر هفته پیش رو تمومش کنم.

نظر

برنامه ای هست که این کتابها رو با کامپیوتر خوند?
                              البته به جز ویرایشگر ها
                              مثل iBook که برای گوشیه.

نظر

صبر کنید ..
                              X