اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره در مورد خرید آیفون(Iphone4&3gs)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره در مورد خرید آیفون(Iphone4&3gs)

سلام به همه دوستای خوبم
    من تا چند وقت پیش گالگسی داشتم اما از روز اول دلم پیش آیفون بود
    چند روز پیش فروختمش تا برم آیفون بخرم
    اما الان قیمت آیفون4 یه قدری کشیده بالا و من اگه بخوام آیفون4 بخرم باید تمام پس اندازم رو هزینه کنم
    به نظر شما آیفون4 قیمتش میاد پایین؟
    به نظر شما آیفون4 بخرم و بدون پول شم یا اینکه یه آیفون3gs بخرم و دست خودم رو زیاد خالی نکنم؟
    به نظرتون آیفون4 انقدر ارزش داره؟
    تو رو خدا راهنمایی کنید
    ببخشید سرتون رو درد آوردم
    پیشاپیش از لطفتون ممنونم

ببین عزیزم ایفون 4 فعلا گرونه چون اینا قیمتش وابسته به دلار هست دقیق نمیشه گفت کی میاد پایین چون قاعدتا همیشه اینقد بالا نمی مونه پس به نظر من یه کم صبر کن بعد همون 4 بگیرم ارزشم داره عزیزم به هیچ وجه سمت 3gs نرو چون با 4 یه دنیا فاصله داره.
    موفق باشی.

نظر

الان با توجه به اوکدن ایفون ۴ اس قیمتش میشکنه البته زمانی که ایفون ۴اس هم یکم ارزون بشه ایفون ۴ انلاک ۳۲ گیگ هم کمتر از ۷۰۰-۸۰۰ نمیشه چون اونجوری مغازه دار ضرر میکنه اگه میخوایین بگیرن ۴ بگیرید چون خود ۴ هم الان سخت افزارش داره قدیمی میشه ۳جی اس هم تا چند ماه دیگه حداکثر یک سال دیگه به روز ۳ جی الان میفته درضمن قدرت ۴ نصبت به ۳جی اس خیلی بهتره شما هم ببین با یکم سختی میتونی کنار بیایی ۴ بگیر وگرنه ۳ جی اس الان اونقدری ارزش نداره ( با توجه به اینو که نسل لاک ۸ گیگش هم داره زیاد میشه چون کلا مجانیه میخرن میارن بهتون میندازن) ایفون ۴ هم داره به صورت لاک ۸ گیگ بیرون میاد این یعنی این که اگه ارزون هم بشه به دلیل کمیابیش حداقل تا همون ۸۰۰ میاد و ثابت میمونه.

نظر

هر وقت خواستمم بخرم 32گیگ آنلاکش رو میخرم نه لاک

نظر

به نظر من وايسا ٤اس بياد پايين. ٤اس بخر.
          فقط صبر كن. ٣جي اس و ٤ بي خيال شو.

نظر

دنبال 3gs نباش چون تفاوت زیادی با 4 داره

نظر

اولآ سعی کن 4s بخری بدون شک بهترین گزینست اما اگر واقعآ نمیتونی ۱۰۰٪ ۴ بخر چون احتمالآ سال دیگه برای 3gs فیرم ویر جدید ریلیز نمیشه و از رده خارج میشه!!

نظر

صبر کنید ..
              X