اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب بعد از جیلبریک!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب بعد از جیلبریک!

سلام دوستان
    دستگاه جیلبریک شده : آیپد نسل سوم با ورژن ios 6.1
    با هیچکدوم از نرم افزارهای iTunes,iFun Box ,iTools قادر به ریختن اپلیکیشن های کرک شده نیستم!
    Appsync مناسب هم ریختم!
    ورژن iTunes ویندوزم 11 هست...
    برام جالبه که تو آیتونز تو قسمت Apps اپلیکیشن های کرک شده ام رو نشون میده که به صفحات آیپدم اضافه میشه وقتی install میکنمشون ولی در واقع اپلیکیشنی به آیپدم اضافه نمیشه!!!!!
    مشکل از کجاست؟؟؟
    آیا نیازه آیپد رو restore کنم و دوباره جیلبریک کنم؟
    اگه نیاز داره لطفا روششو فرمایید....البته نمیدونم تا چه ورژنی از ios برای آیپد قابل جیلبریک هست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر.

نوشته اصلی توسط master212 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با هیچکدوم از نرم افزارهای iTunes,iFun Box ,iTools قادر به ریختن اپلیکیشن های کرک شده نیستم!
    Appsync مناسب هم ریختم!
    برام جالبه که تو آیتونز تو قسمت Apps اپلیکیشن های کرک شده ام رو نشون میده که به صفحات آیپدم اضافه میشه وقتی install میکنمشون ولی در واقع اپلیکیشنی به آیپدم اضافه نمیشه!!!!!
    مشکل از کجاست؟؟؟
    اگه نیاز داره لطفا روششو فرمایید....البته نمیدونم تا چه ورژنی از ios برای آیپد قابل جیلبریک هست.
    با تشکر.
    سلام
    شايد برنامه زياد ريختيد و تعداد صفحات پر شده. چند تا برنامه رو پاك كنيد يا بريزيد تو 1 پوشه دستگاه رو ريست كنيد ببينيد برنامه ها اضافه ميشه
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام دوستان
      Appsync مناسب هم ریختم!
      مشکل از کجاست؟؟؟
      با تشکر.
      چند تا پيج داري الان!؟
      همون طوري كه دوست عزيزمون فرمودند منم فكر كنم صفحه ي خالي نداري ...

نظر

شما over board رو نصب کن مشکلت حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
          سلام
          شايد برنامه زياد ريختيد و تعداد صفحات پر شده. چند تا برنامه رو پاك كنيد يا بريزيد تو 1 پوشه دستگاه رو ريست كنيد ببينيد برنامه ها اضافه ميشه
          برنامه زیاد نریختم....
          در کل 10 عدد اپلیکیشن ریختم!
          بیشتر جنبه امتحان کردن بود که اینطوری شده.
          ریستور لازمه؟؟؟؟؟

نظر

من هم یکبار با این مشکل مشابه شما روبرو شدم در 4s v6.1.2
            اگه با evasi0n - v 1.4 جیلبرک کرده اید و آنرا از طریق سیدیا به ورژن بالاتر آپدیت کرده اید , یکبار دیگه ریستورکنید و با ورژن جدید evasi0n - v 1.5 جیلبرک کنید . Appsync را از این سورس نصب کنید http://gdeluxe.com/repo بعد بکاپ خود را برگردانید.
            (اگر برنامه هک بازی ها , iappFree را نصب کرده باشین آنرا پاک کنید و به جای آن locallappstore نصب کنید.)

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
              من هم یکبار با این مشکل مشابه شما روبرو شدم در 4s v6.1.2
              اگه با evasi0n - v 1.4 جیلبرک کرده اید و آنرا از طریق سیدیا به ورژن بالاتر آپدیت کرده اید , یکبار دیگه ریستورکنید و با ورژن جدید evasi0n - v 1.5 جیلبرک کنید . Appsync را از این سورس نصب کنید http://gdeluxe.com/repo بعد بکاپ خود را برگردانید.
              (اگر برنامه هک بازی ها , iappFree را نصب کرده باشین آنرا پاک کنید و به جای آن locallappstore نصب کنید.)
              خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی خوبتون.
              من آیپدم رو با evasion ورژن 1.0 جیلبریک کردم و از طریق سیدیا به ورژن بالاتر آپدیت کردم.پس این اولین اشتباه من بوده! درسته؟
              اشتباه دومم هم این بوده که Appsync رو از سورس نامعتبری گرفتم!
              اشتباه بعدی هم اینه که متاسفانه فراموش کردم قبل از جیلبریک بکاپ بگیرم!!!!
              اگه براتون مقدوره لطف کنید و بهم بگید چطور آیپدم رو restore کنم به همین ورژن ios یا ورژن بالاتر که امکان جیلبریک داشته باشه.
              بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مشکلم رو خوندید و نظر گذاشتید.

نظر

خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی خوبتون.
                من آیپدم رو با evasion ورژن 1.0 جیلبریک کردم و از طریق سیدیا به ورژن بالاتر آپدیت کردم.پس این اولین اشتباه من بوده! درسته؟
                اشتباه دومم هم این بوده که Appsync رو از سورس نامعتبری گرفتم!
                اشتباه بعدی هم اینه که متاسفانه فراموش کردم قبل از جیلبریک بکاپ بگیرم!!!!
                اگه براتون مقدوره لطف کنید و بهم بگید چطور آیپدم رو restore کنم به همین ورژن ios یا ورژن بالاتر که امکان جیلبریک داشته باشه.
                بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مشکلم رو خوندید و نظر گذاشتید.
                شما iOS 6.1.2 يعني بالاترين ورژن آپديت كنين قابل جيلبريكه بك آبم شما همين الان ميتونين بگيريد با آيتيونز از انجمن فيرمور مناسبو دان كنيد و بعدم shift+restore توي آيتيونز
                Appsync 5.0+ رو هم از سورس انجمن دريافت كنيد

نظر

با سلام خدمت دوستان.
                  هنگام ریستور آیپدم این پیغام خطا رو میگیرم:
                  frimware is not compatible........
                  مشخصات آیپدم : نسل سوم-64 گیگ - سیمکارت خور
                  مشخصات فریمور دانلودی : Frimware iPad3,2-6.1.2-10B146
                  مشکل کجاست؟؟
                  با تشکر.

نظر

با سلام خدمت دوستان.
                    هنگام ریستور آیپدم این پیغام خطا رو میگیرم:
                    frimware is not compatible........
                    مشخصات آیپدم : نسل سوم-64 گیگ - سیمکارت خور
                    مشخصات فریمور دانلودی : Frimware iPad3,2-6.1.2-10B146
                    مشکل کجاست؟؟
                    با تشکر.
                    دوباره ریستور کن

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                      دوباره ریستور کن
                      دوباره همون پیغام رو میده!!!

نظر

دوباره همون پیغام رو میده!!!
                        احتمالا مشکل از فریوم دانلود باشه ببین جای رو اشتبا نکردی
                        gcm , cdma
                        ?????

نظر

از اینکه فرمور مختص دیوایس شماست (آخرین ورژن ّ6.1.2 ) مطمئن شوید . آخرین ورژن ( iTunes( v 11.2 را دانلود و نصب کنید .با چی پی ان به اینترنت وصل شوید و ریستور کنید (کلید shift کیبورد را نگه داشته و فرمور جدید دانلودی خود را انتخاب کنید و ریستور کنید) و بعد بقیه ماجرا
                          ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 02-03-2013, 11:19 PM

نظر

نمیدونم چرا دوستان دقت نمیکنن به اروری که داده.
                            اروری که میگیرید علتش فیرمویر اشتباهه که دانلود کردید و با آیپد شما همخونی نداره.
                            برای اینکه مطمئن بشید ورژن آیپدتون چیه به سایت زیر برید.
                            Where is iPhone from?
                            مدل نامبرتون که میتونید از توی setting->>>about پیداش کنید رو وارد کنید. بعد از مشخص شدن نوع دستگاه ورژن مخصوصش رو دانلود کنید.

نظر

سلام
                              من تقریبا یک ماهه ایپدم (ipad3)رو جیلبرک کردم ولی دو روزه که اهنگ بخش میکنم همش صداش قطع و وصل می شد نمی دونم چرا وقتی نور صفحه رو زیاد می کردم درست میشد من دوباره ios رو ریختم و جیلبرک رو هم پاک کردم ولی با هم صداش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X