اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب مکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب مکینتاش

با سلام و عرض احترام

بنده نسخه high sierra رو از اپ استور دانلود کردم و خواستم که آپدیت کنم. مراحل نصب شروع شد اما وسطش دیگه لود نکرد و همین جوری موند. حالا هیچ کاری نمیشه با سیستم کرد و سیستم عامل قبلی هم بوت نمیشه. و در حین بوت این دو صفحه ظاهر میشه و دوباره ریبوت میشه.

با یک لپ تاپ ویندوزی هم از یکی از سایت های ایرانی فایل dmg رو دانلود کردم و خواستم با نرم افزار TransMac فلش بوتیبل بسازم که بعد از انجام مراحل و ساخت فلش به هیچ عنوان فلش رو نمیشناسه. در خود ویندوز هم پیغام فرمت فلش رو میده. کلیه مراحل و تغییر فلش به GPT و این موارد رو هم طی کردم.

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    ببخشید اگه تصاویر کیفیت مناسب نداره

اقا مشکل منم هست توروخدا کمک کنین حیرون شدیم

نظر

نوشته اصلی توسط saman7373
      با سلام و عرض احترام

بنده نسخه high sierra رو از اپ استور دانلود کردم و خواستم که آپدیت کنم. مراحل نصب شروع شد اما وسطش دیگه لود نکرد و همین جوری موند. حالا هیچ کاری نمیشه با سیستم کرد و سیستم عامل قبلی هم بوت نمیشه. و در حین بوت این دو صفحه ظاهر میشه و دوباره ریبوت میشه.

با یک لپ تاپ ویندوزی هم از یکی از سایت های ایرانی فایل dmg رو دانلود کردم و خواستم با نرم افزار TransMac فلش بوتیبل بسازم که بعد از انجام مراحل و ساخت فلش به هیچ عنوان فلش رو نمیشناسه. در خود ویندوز هم پیغام فرمت فلش رو میده. کلیه مراحل و تغییر فلش به GPT و این موارد رو هم طی کردم.

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
      ببخشید اگه تصاویر کیفیت مناسب نداره

دوست عزیز من دادم تهران با قیمت مناسب برام درست کردن...البته توی این مشکل احتمال اینکه اطلاعاتتون بپره 50-50 ...ولی این ادمی برای من درستش کرد کارش حرفه ای هستش

نظر

صبر کنید ..
      X