اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضربه خوردن و بالا نيومدن سيستم و ارور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضربه خوردن و بالا نيومدن سيستم و ارور

سلام وستان من ي mc700يا ب عبارتي مك بوك پرو ٢٠١١ دارم ك يهو لبتاپ روشن بود و از فاصله بالاي تخت و بايين تخت ي كوشي خورد ب قسمت كنار ترك پد سمت راس يهو ي بوق خيلي عجيب اخطار ميزد و همه چي قفل شد وهرجي ريستارت ميكردم اين ارور ميداد.
    بعدش اين ارور ميده

يعني هاردم سوخته؟

دوستان اگ ميشه ي جوابي بدين اعصاب مارو خورد كرده. حس ميكنم اطلاعاتم پاك شده اولش يوزرام مياد اما تا. پسوررد ميزنم اين ارورارو ميده.
    من هميشه بكاپ ميكيرم با تايم ماشين روي هارد اكسترنال با اين ميتونم بركردم ب اطلاعاتم؟
    ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 05-08-2016, 06:51 PM

نظر

دوست من در پشت را باز کن و رمها را چک کن. بعضی وقتها به خاطر ضربه از جاشون میپرن بیرون

نظر

دوست عزيز اگ رم از جاش درومده باشه اصلا تصوير اوليه رو نميده

نظر

شما چک کن. هیچ هزینه و ضرری نداره.
          ۱۰ عدد پیچ باز کردن ۱ دقیقه هم طول نمیکشه.

نظر

طبق پیغامی که به شما داده نمیتونه سیستم عامل رو پیدا کنه که احتمال آسیب به هارد رو بیشتر میکنه. حالا اینکه کلا هارد از دست رفته یا فقط بوت سکتور آسیب دیده معلوم نیست. برای همین شاید بتونی فایلهات رو بعدا ریکاور کنی و بکاپ بگیری.

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
              طبق پیغامی که به شما داده نمیتونه سیستم عامل رو پیدا کنه که احتمال آسیب به هارد رو بیشتر میکنه. حالا اینکه کلا هارد از دست رفته یا فقط بوت سکتور آسیب دیده معلوم نیست. برای همین شاید بتونی فایلهات رو بعدا ریکاور کنی و بکاپ بگیری.

من هر چی این پیام را نگاه کردم هیچ کجاش ننوشته که نمیتونه سیستم عامل را پیدا کنه.
              این ۲ تا پیام کرنل پنیک هستند که وقتی مک ایراد سخت افزاری داره میده.
              اگر مک نتونه سیستم عامل را پیدا کنه یا هارد دیسک خراب باشه یک دونه فولدر با علامت سوال نشون میده.
              باز هم برای اینکه مطمئن بشی که مشکل هارد دیسک نیست میتونی از یک یو اس بی بوتیبل مکبوک را لود کنی و از دیسک یوتیلیتی هارد را چک کنید. ( البته اگر شما هم مثل دوستمون قاطعانه به ایراد هارد دیسک اعتقاد داری)

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                من هر چی این پیام را نگاه کردم هیچ کجاش ننوشته که نمیتونه سیستم عامل را پیدا کنه.
                این ۲ تا پیام کرنل پنیک هستند که وقتی مک ایراد سخت افزاری داره میده.
                اگر مک نتونه سیستم عامل را پیدا کنه یا هارد دیسک خراب باشه یک دونه فولدر با علامت سوال نشون میده.
                باز هم برای اینکه مطمئن بشی که مشکل هارد دیسک نیست میتونی از یک یو اس بی بوتیبل مکبوک را لود کنی و از دیسک یوتیلیتی هارد را چک کنید. ( البته اگر شما هم مثل دوستمون قاطعانه به ایراد هارد دیسک اعتقاد داری)
                Mac OS Version:
                Not yet set

نظر

مشكل هارد بود دوستان گذاشتم ازش بكاپ بگيرن

نظر

صبر کنید ..
                  X