اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ی Hidden Sms Bite رو به هیچ وجه نصب نکنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه ی Hidden Sms Bite رو به هیچ وجه نصب نکنید

سلام دوستان
    برنامه ی hidden sms bite رو به هیچ وجه نصب نکنید. گوشی من کاملا سالم بود.(os 5.1.1) و دیدم هر وقت sms میاد روی صفحه نمایشش میده.دیدم 5.1.1 اصلا مثل 4.3.3 نیست که بشه این حالتش رو خاموش کرد..hidden sms bit رو از سورس mobile 4 persian نصب کردم دیدم گوشی رفت.هیچیش کار نمیکنه.حتی تو dfu هم نمیرفت.من آیفون رو از آیفون 2 دارم الان 4 دارم اما اصلا همچین چیزی ندیده بودم.گفتم به دوستان خودم اطلاع بدم که به خاطر این ناهماهنگی اصلا این برنامه رو نصب نکنند و اینکه بپرسم شما برای اینکه وقتی sms میاد، روی نمایش نخواهید تمام متن sms رو ببینید،چه کار کردید.چی نصب کردید؟؟؟
    مرسی.
    ممنون میشم کسی هم به سوالم جواب بده.مرسی

هیچی بدتر از این نیست که یهو ببینی تو notification center بوده و الکی این همه عذاب کشیدم.اما دوستان,نصبش نکنید...............

نظر

شما اینو پاک کن به جاش بایت اس ام اس رو نصب کن هرچی به ذهنت میرسه توش هست پسوورد گذاری عدم نمایش و..

نظر

من bitesms رو نصب کردم اما زیاد باحاش حال نکردم برای همین پاکش کردم

نظر

منم اصلا حال نمیکنم گوشیو از سادگی در میاره

نظر

نوشته اصلی توسط iphone416 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            برنامه ی hidden sms bite رو به هیچ وجه نصب نکنید. گوشی من کاملا سالم بود.(os 5.1.1) و دیدم هر وقت sms میاد روی صفحه نمایشش میده.دیدم 5.1.1 اصلا مثل 4.3.3 نیست که بشه این حالتش رو خاموش کرد..hidden sms bit رو از سورس mobile 4 persian نصب کردم دیدم گوشی رفت.هیچیش کار نمیکنه.حتی تو dfu هم نمیرفت.من آیفون رو از آیفون 2 دارم الان 4 دارم اما اصلا همچین چیزی ندیده بودم.گفتم به دوستان خودم اطلاع بدم که به خاطر این ناهماهنگی اصلا این برنامه رو نصب نکنند و اینکه بپرسم شما برای اینکه وقتی sms میاد، روی نمایش نخواهید تمام متن sms رو ببینید،چه کار کردید.چی نصب کردید؟؟؟
            مرسی.
            ممنون میشم کسی هم به سوالم جواب بده.مرسی
            این برنامه مشل نداره
            مشکل از این هست که شما داری کرک نصب میکنی

نظر

بله منم قبلا برای Resupported 4 آیفونم رفت ولی دلیل نمیشه که بگم به هیچ وجه نصبش نکنید

نظر

نوشته اصلی توسط alidav286 نمایش پست ها
                این برنامه مشل نداره
                مشکل از این هست که شما داری کرک نصب میکنی
                شما که jailbreak نکردی و کرک نصب نمیکنی،یه تست کن.بد نیست....
                آیپدم که jail نبود.به خاطر این حرف شما تست کردم اونم مثل آیفونم شد.
                حالا اگه دوست داری نصب کن.

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                  بله منم قبلا برای Resupported 4 آیفونم رفت ولی دلیل نمیشه که بگم به هیچ وجه نصبش نکنید

من تو این مشکل افتادم و خواستم با همه ی دوستان این تجربه ی تلخم رو به اشتراک بزارم تا دوستان دیگه این تجربه رو نکنن.
                  از شما که کارشناس بخش هستید این انتظار نمیرفت که این رو بگید.....

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                    شما اینو پاک کن به جاش بایت اس ام اس رو نصب کن هرچی به ذهنت میرسه توش هست پسوورد گذاری عدم نمایش و..
                    از اینکه راهنماییم کردی خیلی سپاسگزارم.اما اصلا دیگه بالا نمیومد که بخوام پاکش کنم.حتی تو safe mode هم نرفت.نه iphone نه ipad.
                    مرسی

نظر

این مشکل به ضعف سورس برمیگرده.
                      آخرین ورژن این برنامه برای IOS 4 اومده بود و دیگه آپدیت نشد.
                      اگه سورسهای دیگه رو دقت کنید یا ذکر کردن که این ورژن رو چه ios ای جواب میده، یا اگه از ios 4 جدیدتر بودید اجازه نصب رو نمیدن.
                      مثلا سورس zodttd اجازه نصب نمیده.
                      شما هم تا مطمئن نشدید برنامه با ورژن شما همخونی داره به هیچ وجه نصب نکنید.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                        این مشکل به ضعف سورس برمیگرده.
                        آخرین ورژن این برنامه برای IOS 4 اومده بود و دیگه آپدیت نشد.
                        اگه سورسهای دیگه رو دقت کنید یا ذکر کردن که این ورژن رو چه ios ای جواب میده، یا اگه از ios 4 جدیدتر بودید اجازه نصب رو نمیدن.
                        مثلا سورس zodttd اجازه نصب نمیده.
                        شما هم تا مطمئن نشدید برنامه با ورژن شما همخونی داره به هیچ وجه نصب نکنید.
                        roozbehk جان،زدن دکمه ی تشکر خیلی کم بود.
                        خیلی سپاسگزارم.دقیقا من هم به این نتیجه رسیدم. و حرف شما کاملا حق بود
                        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iphone416 نمایش پست ها
                          من تو این مشکل افتادم و خواستم با همه ی دوستان این تجربه ی تلخم رو به اشتراک بزارم تا دوستان دیگه این تجربه رو نکنن.
                          از شما که کارشناس بخش هستید این انتظار نمیرفت که این رو بگید.....
                          از من انتظار نمیرفت؟
                          دوست عزیز من خودم قبلا این چیزا رو دیدم مشکل اینه که شما داری کرک نصب میکنی ولی اگه شما فقط اینو بخری هیچوقت دیگه این مشکل برات پیش نمیاد
                          در ضمن میتونی swirly SMS رو هم تست کنی
                          ویرایش : در مورد حرف ایشون در مورد مشکلش کاملا درسته ولی موقع خرید اگه مثلا این برنامه برای آیفونه و شما داری برای آیپد نصب میکنی ارور میده
                          ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 18-08-2012, 07:04 PM

نظر

برنامه ی hidden sms bite رو به هیچ وجه نصب نکنید

خيلى ممنون دوست عزيز كه مشكلت مطرح كردى ولى در كل همونطور كه آرمان عزيز هم اشاره كرد خيلى از برنامه هايى كه كرك شده هستن يا به درستى كار نميكنن يا به گوشى صدمه ميزنن از جمله همين swirly sms و يا برنامه هاى بلوتوث. به هر حال خيلى ممنونم ازت.

نظر

صبر کنید ..
                            X