اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده آیپد از اینترنت لپ تاپ بدون device اضافه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده آیپد از اینترنت لپ تاپ بدون device اضافه

بنام خدا
    گرچه شاید باید قبل از ارسال این موضوع جستجو می کردم اما واقعا وقت اینکار را نداشتم از این رو پوزش می خواهم از مدیران و کاربران عزیز.

خواستم روشی رو که پیدا کردم در اختیار دوستان قرار بدم تا دیگران هم بتونن از این روش به اینترنت خود بدون نیاز به device اضافه دستارسی داشته باشند.

شما ممکنه در منزل یا محل کار اینترنت داشته باشید. اون هم از نوع ADSL یا به قول معروف از نوع پرسرعتش.

خوب حالا شاید دلتون بخواد از این اینترنت برای آیپد استفاده کنید.

راهی رو نشونتون می دم که خودم دارم استفاده می کنم.

اگر در منزل یا محل کار لپ تاپی دارید که از طریق کابل به اینترنت وصل شده شما می تونید به راحتی از اینترنتش بدون نیاز به وسایل اضافه استفاده کنید. این نکته رو بگم که حتما لپ تاپ و یا کامپیوتر شما باید دارای wifi باشه.

خوب اولین کار اینه که پشت لپ تاپ رو بخونید و مدل wifi رو توی اینترنت search کنید و درایور اون رو پیدا کنید که عموما از نوع intel باید باشه. حالا که نوع دقیق درایور رو پیدا کردید فایلی رو دانلود کنید که full باشه. یعنی درایور کامل رو دانلود کنید.
    بعد از دانلود کردن درایور اون رو نصب کنید.

حال پس از نصب، wifi رو اجرا کنید. (بسته به مدل wifi ، شکل برنامه تفاوت دارد ) از قسمت Profile شما باید یک connection جدید بسازید. برای این منظور از قسمت add این کار را انجام دهید.

در پنجره Create Wifi Profile شما باید نام و نام شبکه را به دلخواه انتخاب کنید و نکته مهم اینکه باید قسمت Device to Device (Ad Hoc) - Connect directly to other computers را انتخاب کنید.

حال از قسمت Security setting میتوان WEP-64-bit را انتخاب و در Wireless Security Password برای Wifi پسورد قرار دهید.

کار تمام است. ok کنید.

به صفحه قبل باز گردید. حال باید Connection که ساخته اید را ببینید. (AKNA)

حال طبق عکس بالا روی connect کلیک کنید.

حال دستگاه wifi لپ تاپ شما تبدیل شده به فرستنده که می توان با آیپد به آن وصل شد.

بقیه رو که روی آیپد بلدید : general>network>wifi

امیدوارم مفید بوده باشه. تشکر می کنم از دوست خیلی خوبم امیرحسین.
    ...

يعني من كه الان وايمكس مودم usb دارم ميتونم اون رو تبديل به مودم واي فاي كنم و باهاش با ايفون كار كتم؟

نظر

درایو هارو میشه از اینجا گرفت Download Intel PRO/Wireless and WiFi Link Drivers 13.2.1.5 Win7 64-bit دانلود رايگان - HamiRayane.com

نظر

من گوشيم وصل ميشه ولي هيچ صفحه اي رو باز نميكنه ايراد كانكت نشدن به سرور رو ميزنه

نظر

كسي نميتونه كمك كنه؟

نظر

استفاده از برنامه ويرچوال روتر خيلى راحتتره
            بانصب اين برنامه روي ويندوز با يك كليك ميتونيد يه روتر مجازى بسازيد ، حجم برنامه حدود ٢ مگا بايت .
            ميتونيد عبارت ( Download Virtual Router ) رو تو گوگل سرچ كنيد ،

Sent from my iPad using Tapatalk
            ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 28-02-2012, 08:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramat نمایش پست ها
              يعني من كه الان وايمكس مودم usb دارم ميتونم اون رو تبديل به مودم واي فاي كنم و باهاش با ايفون كار كتم؟
              با سلام. پوزش می خوام نبودم جواب بدم.

در مورد وایمکس usb حقیقتا تست نکردم چون در دسترسم نبوده.

اما نمیشه به صراحت عنوان کرد که راهی وجود نداره.

وایمکس usb تا اونجایی که اطلاع دارم تنظیماتش رو نماینده فروش انجام میده. چیز پیچیده ای نیست.

چون در دسترسم نبوده دنبالش نبودم تست کنم. اما جهت اطلاع نرم افزاری به نام mhotspot هم وجود داره. از این هم میشه کمک گرفت. این هم راهی برای تسته.
              باز هم به خاطر تأخیر پوزش می خوام

نظر

صبر کنید ..
              X