اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب و غریب برنامه beetalk

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب و غریب برنامه beetalk

سلام خدمت همه دوستانحدود 1 ساله پیش اکانت beetalk بنده رو به دلایل نامشخصی بن کردند، روی هر گوشی یا تبلتی هم امتحان می کردم پیام مسدودی شماره ام را می داد. منم مجبور شدم به پشتیبانی beetalk ایمیل بزنم و خواستار رفع مسدودی اکانتم شدم و برنامه بیتاک رو روی گوشیم (iphone6) پاک کردم. چند روز پیش به صورت اتفاقی به یاد بی تاک افتادم و دوباره از apps store نصبش کردم اما متاسفانه دوباره پیغام بن (مسدود ) بودن شماره ام رو می داد، حتی با pn *هم امتحان نکردم اما همچنان مسدود بودن اکانتم رو نشون می دهد . اما من با گوشی دیگری امتحان کردم به راحتی حتی بدون pn* با شماره خودم وارد بیتاک شدم و اس ام اس فعالسازی برایم ارسال شد. با این کار متوجه شدم مشکل از گوشی ام هست چون حتی با شماره های دیگری هم که تا حالا اصلا بن نشدند هم با گوشی خودم (iphone6) امتحان می کنم برای ان شماره ها هم پیغام بن ( مسدود) بودن می دهد. از دوستان خواهشمندم راه حلی که به ذهنشان می رسد را اطلاع بدهند. حتی با اینترنت های دیگر هم امتحان کردم ولی درست نشده.حتی نسخه های متعدد بیتاک روهم امتحان کردم اما فایده ای نداشته. سپاس کسی حاضر به راهنمایی نیست؟؟؟؟؟!!!!!
    ویرایش توسط riyoonez : https://i-phone.ir/forums/member/127798-riyoonez در ساعت 07-03-2016, 02:54 AM
صبر کنید ..
X