اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک ایپد در 4.3 (tethered ) ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جیل بریک ایپد در 4.3 (tethered ) ویندوز

موارد مورد نیاز
    iOS 4.3 GM
    iTunes 10.2
    sn0wbreeze

توجه : tethered میباشد
    ابتدا به صورت Run as Adminstrator بازش کنید
    باز که شد اول OK
    بعد Close credits تا به عکس بالا برسید !
    حال iOS 4.3 را یا دراگ کنید یا با Browse به برنامه بدهیدش
    صبرکنید
    تایید فریمویر !
    اول 1 بعد 2
    حالت معمول اینه که Buold IPSW را بزنید ! تا سیدیا در فریمویر کاستم قرار بگیره و بعد از با ایپد سورس را وارد کنیم !!! اما میشه همین الان روی Custom Packages سورس هارو اد کنید و اپسینک رو هم دانلود کنید
    در اینجا فریمویر کاستم + ibooty (برای روشن کردن) ساخته میشه . بعد با اموزش خودش وارد DFU میشید . در نهایت پس از ورود به DFU با ایتونز Shift+Restore کنید

پایان
    ویرایش توسط amirkhatam : https://i-phone.ir/forums/member/41286-amirkhatam در ساعت 19-03-2011, 01:20 AM

حتما باید نسخه gm باشه و با نسخه اصلی فیرمور نمیشه همین کار رو کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehr463 نمایش پست ها
      حتما باید نسخه gm باشه و با نسخه اصلی فیرمور نمیشه همین کار رو کرد؟
      من خودم از 4.3 معمولی استفاده کردم و کار کرد

نظر

من الان 4 روزه با اين كار آيپدو جيل كردم فقط با اين ibooty مشكل دارم و نميشه بالا آورد آيپدو
        شما مشكل نداري باهاش؟

نظر

نوشته اصلی توسط pilotx23 نمایش پست ها
          من الان 4 روزه با اين كار آيپدو جيل كردم فقط با اين ibooty مشكل دارم و نميشه بالا آورد آيپدو
          شما مشكل نداري باهاش؟
          نه ... حالا این برنامه رو دان کن ...البته باید کلیه مراحل با خودش پیش بری مخصوصا ibooty

نظر

سلام
            من 4.3 رو نصب کردم الان با این روش نمیتونم جیلبریک کنم وقتی به dfu میره آیپد رو نمیشناسه و نمیشه ریستور کرد،لطفا کمک کنین من رو 4.3 گیر کردم

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi.shl نمایش پست ها
              سلام
              من 4.3 رو نصب کردم الان با این روش نمیتونم جیلبریک کنم وقتی به dfu میره آیپد رو نمیشناسه و نمیشه ریستور کرد،لطفا کمک کنین من رو 4.3 گیر کردم
              سلام دوست عزیز ! ==> در DFU اشتباه میکنی چون بعد DFU در iTunes پیغام میده که باید رستور کنی !!! یا iTunes شما قدیمی است یا از ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن استفاده نمیکنی

نظر

من هم گیر کردم
                وقتی ibooty میگه power را رها کنم itunes باز میشه و ibooty میره روی صفحه اول که بایئ start بزنم و نوار سبزش مدام پر میشه
                بعد هم itunes میگه باید ریستور کنم
                باید چکارش کنم؟

نظر

من موقع نصب فایل ساخته شده یکسره با این ارور مواجه میشم .
                  the ipad could not be restored
                  حتی چند بار از اول ریستور کردم و دوباره قدم به قدم مراحل نصب رو انجام دادم

بعد یه سوال دیگه من اگه بخوام به ورژن قبل یعنی 2 . 4 برگردم باید چیکار کنم ؟ چون موقع نصب 2 . 4 هم به همین ارور روبرو میشم ولی برای نصب ورژن 3 . 4 به راحتی نصب میشه

نظر

نوشته اصلی توسط photofilmco نمایش پست ها
                    من موقع نصب فایل ساخته شده یکسره با این ارور مواجه میشم .
                    the ipad could not be restored
                    حتی چند بار از اول ریستور کردم و دوباره قدم به قدم مراحل نصب رو انجام دادم

بعد یه سوال دیگه من اگه بخوام به ورژن قبل یعنی 2 . 4 برگردم باید چیکار کنم ؟ چون موقع نصب 2 . 4 هم به همین ارور روبرو میشم ولی برای نصب ورژن 3 . 4 به راحتی نصب میشه
                    اگر shsh ۴.۲.۱ داشته باشی با تغییر host راحت میتونی دانگرید کنی به ۴.۲.۱

نظر

نوشته اصلی توسط dr.apple نمایش پست ها
                      اگر shsh ۴.۲.۱ داشته باشی با تغییر host راحت میتونی دانگرید کنی به ۴.۲.۱
                      دوست عزیز یه خورده بیشتر توضیح میدی . اگه بتونم به ورژن قبلی یعنی همون 4.2.1 برگردم مشکلم حل شده

نظر

در موقع ریستور کردن با فایل ساخته شده توسط این برنامه که در دسکتاپ ایجاد میشه پس از یک یا دو دقیقه در حین نصب با این خطا ( تصویر زیر ) روبرو میشم . البته این هم بگم من از قبل 3 .4 رو آی پدم نصب شده بود .

ویرایش توسط photofilmco : https://i-phone.ir/forums/member/15137-photofilmco در ساعت 24-03-2011, 06:13 PM

نظر

دوستان این شیوه جیلبریک جه تفاوتی با گرین پویزن داره . آیپد من فریمور 4.3 داره اگه جیلبریک بشه مشکلی براش پیش نمیاد ؟

نظر

جیلبریک treath چه فرقی با untreath داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ideenus نمایش پست ها
                              جیلبریک treath چه فرقی با untreath داره ؟
                              در جيلبريك tether شما براي هربار روشن كردن idivice تون بايد اون رو با كامپيوترتون بالا بياريد ولي در untether نه.

نظر

صبر کنید ..
                              X