اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشکال در اتصال به اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشکال در اتصال به اینترنت

سلام دوستان
    من با خط همراه اول به نت متصل میشم (iphone 5s ... Version 8.1)
    وقتی cellular data رو فعال میکنم گزینه 3G کنار آنتن میاد که سرعت فوق العادست
    اما وقتی که یکم از اتصال میگذره و گوشی standby هست گزینه E میاد کنار آنتن و سرعت معمولی میشه و باید cellular data رو خاموش روشن کنم تا دوباره چند دقیقه 3G بمونه
    با اینکه تیک گزینه voice همیشه رو 3G هست
    میخواستم بدونم راهی هست که 3G ثابت بشه ؟؟؟ ممنون

شما احتمالا توی منطقتون هنوز 3G استیبل نیست و تعداد انتن های کمی داره و این که ثابت نمیمونه هم همین هست احتمالا انتنی که ازش 3G میگیرید از شما دوره و گوشی نمیتونه استیبل کنه ارتباط رو و بعد از چند دقیقه bts رو عوض میکنه که طبیعی هست

نظر

باز خوبه ماله شما من که تا حالا 3g از نزدیک رویت نکردنم به این امید بسته خریدم ولی کلا e نشون میده

نظر

نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
        باز خوبه ماله شما من که تا حالا 3g از نزدیک رویت نکردنم به این امید بسته خریدم ولی کلا e نشون میده
        تهران تمام مناطق را پوشش داده هم همراه اول و هم ایرانسل ! من همه جا 3G دارم.
        شما ببینید 3G تو تنظیمات settings فعال هست.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
          تهران تمام مناطق را پوشش داده هم همراه اول و هم ایرانسل ! من همه جا 3G دارم.
          شما ببینید 3G تو تنظیمات settings فعال هست.

نه عزیزم پونک فرحزاد فعال نیست !!!اشغاله 3g ایرانسل

نظر

نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
            نه عزیزم پونک فرحزاد فعال نیست !!!اشغاله 3g ایرانسل
            من در غرب تهران تست کردم خوب بود. بیشتر دکل های 3G در غرب تهران هست. من از همراه اول استفاده می کنم.

نظر

منم همراه اولم فرمانیه زندگی مبکنم تا حالا که 3g ندیدم رو گوشی اینترنت معمولیشم که افتضاحه ورزش ۳ هم باز نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                منم همراه اولم فرمانیه زندگی مبکنم تا حالا که 3g ندیدم رو گوشی اینترنت معمولیشم که افتضاحه ورزش ۳ هم باز نمیکنه
                برای 3g همراه اول باید بسته ی هفتگی یا ماهانه داشته باشید

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                  برای 3g همراه اول باید بسته ی هفتگی یا ماهانه داشته باشید
                  خیر ، دوست عزیز من با روزانه اش هم تست کردم .

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    خیر ، دوست عزیز من با روزانه اش هم تست کردم .

منبع من اینجاست:همراه اول - نوترینو (NOTRINO)، سرویس اینترنت نسل نو همراه اول
                    البته ممکنه تغییر پیدا کرده باشه و صفحه ی نوترینو رو تغییر نداده باشند!

نظر

اشکال در اتصال به اینترنت

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                      منبع من اینجاست:همراه اول - نوترینو (NOTRINO)، سرویس اینترنت نسل نو همراه اول
                      البته ممکنه تغییر پیدا کرده باشه و صفحه ی نوترینو رو تغییر نداده باشند!
                      داداش منبع ولش کن کی همراه آخر سایتش به روز بوده که این دومین بارش باشد!
                      من بسته روزانه اش را گرفتم و همیشه 3G فعال هست.

ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 17-11-2014, 11:35 PM

نظر

والا ما که یه ماهه گرفتیم یه یه بارم 3g نشد کسی اینورا نیست ببینم ماله اون چجوریه؟؟

نظر

غرب تهران، نزدیک یادگار امام، هم ایرانسل هم همراه اول روزی یک ثانیه روی ۳جی هست! پوشش بسیار بده. با اندروید هم تست کردم.

نظر

داداش منم اهواز هستم و مشكل شما رو دارم.
                            حالا بديش اينجاست كه وقتي تبديل به e ميشه انگار ارتباط اينترنت قطع ميشه و بايد سلولار رو خاموش روشن كنم تا دوباره وصل بشه !

نظر

سلام دوستان ، من کلا از وقتی به ios8 اپدیت کردم نت همراه اولم قطه بعضی وقتا به صورت موقت وصل میشه و باز قط میشه ! حتی با ریستور کردن به io8.1.1 هنوز هم این مشکل رو دارم ، رو گوشی دیگه تست میکنم نت دارم ولی رو ایفونم نه iphone 5s ! کسی راهی سراغ نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                              X