اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون game center

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات پیرامون game center

با سلام خدمت کاربران گرامی
    از هم اکنون سوالات و مشکلات خود را پیرامون با سرویس Game center در این تاپیک مطرح کنید.

سلام
    game center امو روی یه دستگاه دیگه زدم الان با clash of clan ام میتونه بازی کنه
    چجوری میتونم نزارم بیاد رو clash of clan?
    پسورد هم عوض کردم جواب نداد

نظر

sسلام

می خواستم بازی cash of cndy را از اول بازی کنم
      گوشی را ریستور کردم بعد یک اپ ای دی جدید ساختم و به گوشی دادم
      گیم سنتر هم با ای دی جدید ساین کردم
      حال وقتی وارد بازی میشم ازم اپل ای دی می خواد ولی وقتی بهش میدم بازی میپره بیرون
      لطفا راهنمایی کنید چه کنم

ممنون

نظر

کسی نیست راهنمایی کنه

نظر

سلام دوستان خوبم

یه مشکل اساسی با گیم سنتر پیدا کردم که واقعن برام به یک معضل بزرگ تبدیل شده ممنون میشم دوستان با من همفکری کنن

یه گیم هست که وقتی نصبش میکنم و شروع میکنم میره تو اکانت گیم سنتر چند سال پیشم که ازش استفاده نمیکردم...رفتم تمام دیتا و پوینتهای موجودش رو هم پاک کردم حتی خودشم پاک کردم ولی بازم به محض اینکه بازش میکنم از این اکانتم خارج میشه و میره تو همون اکانت قبلیم...
          اینم بگم که توی هر دو اکانت اپل ای دی من ثابت هست فقط نام کاربری فرق میکنه...

حالا به نظر شما چطوری میتونم بیارمش روی این اکانتم...مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
            سلام دوستان خوبم

یه مشکل اساسی با گیم سنتر پیدا کردم که واقعن برام به یک معضل بزرگ تبدیل شده ممنون میشم دوستان با من همفکری کنن

یه گیم هست که وقتی نصبش میکنم و شروع میکنم میره تو اکانت گیم سنتر چند سال پیشم که ازش استفاده نمیکردم...رفتم تمام دیتا و پوینتهای موجودش رو هم پاک کردم حتی خودشم پاک کردم ولی بازم به محض اینکه بازش میکنم از این اکانتم خارج میشه و میره تو همون اکانت قبلیم...
            اینم بگم که توی هر دو اکانت اپل ای دی من ثابت هست فقط نام کاربری فرق میکنه...

حالا به نظر شما چطوری میتونم بیارمش روی این اکانتم...مرسی
            در ضمن کسی میدونه راهی هست که بشه اون یکی اکانت رو کامل حذف کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
              در ضمن کسی میدونه راهی هست که بشه اون یکی اکانت رو کامل حذف کرد؟
              درود دوست عزیز !! خوب یعنی شما 1 اپل داری با 2 تا اکانت گیم سنتر ؟؟ یعنی در واقع نام کاربری در گیم سنتر رو عوض کردین ؟؟ در هر صورت هر اپل آیدی فقط میتونه 1 اکانت گیم سنتر داشته باشه و نام کاربری هستش که تغییر میکنه !! امتیاز ها و رنکینگ های بدست امده با گیم سنتر که از قبل بوده تغییری نمیکنه !! اگه تمایل دارید چیزی رو از 0 شروع کنید باید کلا اپل آیدی رو عوض کنید چون در گیم سنتر یک Player ID وجود داره که با تغیر نام کاربری عوض نمیشه فقط با تغییر اپل آیدی عوض میشه !!

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                درود دوست عزیز !! خوب یعنی شما 1 اپل داری با 2 تا اکانت گیم سنتر ؟؟ یعنی در واقع نام کاربری در گیم سنتر رو عوض کردین ؟؟ در هر صورت هر اپل آیدی فقط میتونه 1 اکانت گیم سنتر داشته باشه و نام کاربری هستش که تغییر میکنه !! امتیاز ها و رنکینگ های بدست امده با گیم سنتر که از قبل بوده تغییری نمیکنه !! اگه تمایل دارید چیزی رو از 0 شروع کنید باید کلا اپل آیدی رو عوض کنید چون در گیم سنتر یک Player ID وجود داره که با تغیر نام کاربری عوض نمیشه فقط با تغییر اپل آیدی عوض میشه !!
                بله دوست خوبم دو سه سال پیش که یه بار گوشی رو عوض کرده بودم نام اکانتم رو عوض کردم و اصلن اون یکی یادم رفته بود تا اینکه با این بازی رو شد...
                البته امروز هر طوری که بود مشکلو حل کردم بالاخره... از تو گیم سنتر قبلی پاکش کردم بعد رفتم تو گیم سنتر اصلیم همون بازی رو توی بازیهای پیشنهادی خودش پیدا کردم و درخواست نصب دادم وقتی که نصب شد دوباره رفتم تو گیم سنتر استارت بازی رو زدم و درست شد...مرسی که پیگیری کردین

نظر

سلام من بعد از چن دست بازی virtual table tennis 3 hd با ارور زیر روبرو میشم بی هیچ دلیلی جالبه که بعد یکی دو ساعت خود به خود رفع میشه لطفا کمک کنید
                  http://http://upload7.ir/viewer.php?file=31787862587468978292.jpg
                  ویرایش توسط kingstar1 : https://i-phone.ir/forums/member/65357-kingstar1 در ساعت 29-03-2014, 06:56 PM

نظر

سلام
                    من مدت یکسال بازی clash of clans رو رو گوشیم داشتم و بازی میکردم ، ولی تو گیم سنتر ثبتش نکرده بودم ، گوشیم ایفون 4s بود .
                    دیروز گوشیم رو عوض کردم به 5s ، تو مغازه بعد از اینکه بکاپم رو رو گوشی جدیدم ریختم دوباره بازی کلش رو دانلود کردم ، فکر کنم الان این بازی جدیدی که دانلود کردم تو گیم سنتر ثبت شده ، چون وقتی می خوام دهکده قدیمیم رو بیارم رو این گوشی امکانش برام نیست ، جالبیش اینه که رو گوشی قدیمیم مینویسه می خوای دهکده خودتو پس بگیری ؟؟!!! که البته منظورش همین دهکده جدیدیه که یک روزه ساختمش !!!
                    چجوری باید این گیم سنتر رو کلاً حذفش بکنم که اطلاعات این بازی روش نباشه ؟؟؟ یا اقلا چجوری اطلاعات دهکده قدیمیم رو جایگزین بکنم ؟؟؟
                    ممنون از راهنماییتون

نظر

سلام رفقا من ایپدم جیل هست و آسفالت 8 رو هک کرده بودم الان اکانتم بن شده
                      بازش میکنم پیغام بن شدن میاد و نمیزاره داخل بازی بشم
                      باید چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                        سلام رفقا من ایپدم جیل هست و آسفالت 8 رو هک کرده بودم الان اکانتم بن شده
                        بازش میکنم پیغام بن شدن میاد و نمیزاره داخل بازی بشم
                        باید چیکار کنم ؟
                        به خاطر اینکه هک کردی بن شدی و تا اونجا که میدونم هیچ راهی نداره
                        البته دوستان شاید بدونن
                        اما اما تا اونجا که اطلاع دارم از این موضوع راه حلی نداره که از بن در بیاید
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام دوستان عزيز
                          ايا ميتونيم تو مسابقات انلاين تابستانى انجمن باتغيير اي پي مسابقات رو انجان بديم ؟
                          براي مثال با اي پي ايرانى تو مسابقه ثبت نام كنيم ولى با اي پي مثلا كانادا به رقابت بپردازيم
                          باتشكر

نظر

تو رو خدا کمک کنید

clash of clans ریختم رو گوشی اییم که تازه ios6.1.6 کردم (3gs) بعد وقتی وارد بازی میشم میگه باس اطلاعات گیم سنتر بدی
                            من میدم اطلاعاتو ولی وقت رو همون صفحه میمونه و میچرخه
                            فک کنم خراب شده گوشی چون بعضی نرم افزار ها را باز نمیکنه مثل mail و game center و safari

لطفا سریع کمکم کنید

نظر

سلام بازی boom beach رو وقتتی اجرا میکنم پیغام login filed می اید لطفا کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X