اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ابدیت نرم افزار ها در app store و مشکل با اپل ایدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ابدیت نرم افزار ها در app store و مشکل با اپل ایدی

سلام دوستان گل

من اپل ایدی ساختم یک ماه پیش و هیچ مشکلی نداشت و وایبر رو ریختم روش با app store دانلود کرد خودش حالا که میرم یکی از نرم افزار ها رو clash of clans یا هر چیز دیگهای رو ابدیت کنم مینویسه رمز جیمیل abbasihamed05@gmail.com

رو وارد کن در صورتی که من جیمیلم soroush.bl4ckhat هستش و اپل ایدیم هم soroush.rezaee ساخته شده و تو قسمت تنظیمات هم همینطور تنظیم شده هست حتی گوگل پلاس هم با همین جیمیل ست شده

حالا نمیدونم چرا از من میخواد رمز این جیمیل abbasihamed05@gmail.comکه نمیدونم از کجا اومده رو بزنم ؟؟؟اپل ایدی رو همون لحظه که گوشی خریدم طرف ساخت اکتیو نشد خودم اکتیو کردم راستی خود اپل نوشت به ایمیلت یه لینک فرستادیم برو تایید کن اونم انجام دادم ولی بازم از من رمز جیمیل کسی که نمیشناسم رو میخواد abbasihamed05@gmail.com

دقیقا هنگام ابدیت کلش این میاد

sign in to itunes store

enter the apple id password for abbasihamed05@gmail.com

محل نوشتن رمز

ok

حالا چیکار کنم ؟؟

یعنی هیچ کسی نیست کمکم کنه ؟؟ به خدا اگه لبتاپ بود من هر چیزی که بگی ازش بلدم ولی اپل هیچی نمیدونم لطفا کمک کنید

نظر

اون اپل ای دی که گفتید مال شما نیست؟
      اگه اینطوره، از تو settings / iTunes and appstore اکانت رو log out کنید

نظر

خیلی ممنون از پاسختون

من یه بار sign out کردم رمز رو زدم با اپل ایدی خودم soroush.rezaee@icloud.com وارد شد رفتم روی گزینه ابدیت زدم این سری نوشت رمز برای soroush.rezaee بزن زدم یه پیغام دیگه اومد مثل قبل رمز برای
        enter the apple id password for
        abbasihamed05@gmail.com بزن نمیدونم این چیه مال کیه ؟؟؟ اصلا چرا رمز جیمیل میخواد ؟؟؟؟ من جیمیلم این نیست ؟؟ چیکار کنم ؟؟

لطفا راهنمایی کنیذ الان گیر کردم به مدت 9 ساعته

نظر

دوست عزیز، شما موقع خرید برنامه هایی از سمت فروشنده براتون نصب شده و برای همین هنگام بروزرسانی این برنامه ها ازتون پسورد اون Apple ID را می خواهد. می بایست برنامه هایی که این مشکل را دارند از روی دستگاه خود حذف و مجدد با Apple ID خودتون دانلود و نصب کنید تا مشکل رفع شود. راه دیگری ندارید.

نظر

صبر کنید ..
          X