اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه در iphone 2.1 به بالا Genius Playlist بسازیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه در iphone 2.1 به بالا Genius Playlist بسازیم

Genius Playlist در iphone 2.1 امکان بسیار جالب و جذابی است که به واسته itunes و داشتن یک account مجانی appstore قابل دسترسی است.

برای اینکه بتوانید از Genius Playlist استفاده کنید کاری که باید ابتدا انجام دهید این است که در itunes 8 ، Genius را فعال کنید. Iphone رو sync کنید حال شما میتونید playlist خودتون رو بسازید، مزیت و دلیل خاص بودن Genius این است که شما با انتخاب تنها یک آهنگ یا خواننده مورد نظرتون میتونید به کمک Genius آهنگهای مشابه یا هم سبک آن را که مطابق با سلیقه شما هست از media library ی که itunes در کامپیوتر شما شناخته است رو پیدامی کند و در playlist تان قرار می دهد.
    نکته: مطمئن شید که genius رو تو itunes فعال کرده باشید تا در iphone نیز فعال شود در غیر این صورت ممکن است دیوانه شوید و کار نکند همانطور که من شدم.

مرحله بعد بسیار ساده است ipod را باز کنید، و playlist را انتخاب کنید. در ابتدای صفحه Genius را میبینید. آن را انتخاب کنید ، حالا درهای iphone شما به دنیای آهنگها باز میشود. شما میتونید یک اهنگ یا یک خواننده را انتخاب کنید تا Genius برایتان یک playlist بینظیر بسازد.

در ابتدا به نظر میرسه که هر playlist میتونه فقط 25 آهنگ رو نگه داره ولی با itunes میتونید به 100 افزایشش بدید.

تا خودتون امتحان نکنید به باحالیش پی نمیبرید.

حالشو ببرید.
    ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 27-03-2009, 03:06 AM دلیل: تغییر عنوان
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

جسارتا می شه بفرمایید اصلا این Genius Playlist چیه!!؟:sm4:

نظر

دوست من متن رو میخوندی نوشته بود:
      مزیت و دلیل خاص بودن Genius این است که شما با انتخاب تنها یک آهنگ یا خواننده مورد نظرتون میتونید به کمک Genius آهنگهای مشابه یا هم سبک آن را که مطابق با سلیقه شما هست از media library ی که itunes در کامپیوتر شما شناخته است رو پیدامی کند و در playlist تان قرار می دهد.

نظر

از کجا میفهمه که من چه آهنگهایی دوست دارم ؟؟؟

نظر

ببخشید یه سوالی داشتم مثلا در ایپاد ها(نانو و کلاسیک و ...) هم روشش همین هست دیگه برای فعال کردن نه ؟
          خیلی ممنون میشم کمکم کنید ...

نظر

نوشته اصلی توسط abbas-h نمایش پست ها
            از کجا میفهمه که من چه آهنگهایی دوست دارم ؟؟؟
            سلیقه و اینا که حالیش نیست از روی سبک آهنگا کنار هم میچینه!!!
            مثلا اگه album detail برای آهنگات درست باشه yanni و vangelis رو چون هم سبک هستن با هم باست پخش میکنه!!

نوشته اصلی توسط rappix نمایش پست ها
            ببخشید یه سوالی داشتم مثلا در ایپاد ها(نانو و کلاسیک و ...) هم روشش همین هست دیگه برای فعال کردن نه ؟
            نه این قابلیت فک کنم فقط تو itouch و iphone هست!! اونم update های جدید!

نظر

کدوم کشورا gnius playlist رو ساپورت میکنه؟ اکانت من ماله کره س میگه genius تو کشور شما ساپورت نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط navid نمایش پست ها
                کدوم کشورا gnius playlist رو ساپورت میکنه؟ اکانت من ماله کره س میگه genius تو کشور شما ساپورت نمیشه
                با راهنماییهای بخش ساخت اکانت یه دونه آمریکایی درست کنی حلــــــــّــــــــــــــــــــــــــــه...

نظر

با همون کره هم درس شد

نظر

آقا ببخشید چطوری از توitunes active می*شه

نظر

ببخشید این میگه Sending This Information To Apple این اشکالی نداره؟! منظورم اینه که چی به اپل می فرسته؟!
                      ویرایش توسط bbi : https://i-phone.ir/forums/member/5032-bbi در ساعت 18-08-2009, 11:55 PM

نظر

سلام
                        آقا من هر كاري كردم اين genius درست نشد از توي آيتونز on كردم بعد كه ميرم تو iphone پلي ليست درست كنم روي هر آهنگي ميزنم ميگه " this song does not have enough related songs to create a genius plalist " ديگه دارم ديونه مي شم يكي كمكم كنه

نظر

نوشته اصلی توسط bbi نمایش پست ها
                          ببخشید این میگه Sending This Information To Apple این اشکالی نداره؟! منظورم اینه که چی به اپل می فرسته؟!
                          اطلاعات آهنگهای شمارو

نظر

نوشته اصلی توسط amin23 نمایش پست ها
                            سلام
                            آقا من هر كاري كردم اين genius درست نشد از توي آيتونز on كردم بعد كه ميرم تو iphone پلي ليست درست كنم روي هر آهنگي ميزنم ميگه " this song does not have enough related songs to create a genius plalist " ديگه دارم ديونه مي شم يكي كمكم كنه
                            از داخل آیفون نمی شود شما باید در آیتونز با کلیک راست بر روی آهنگ مورد نظرتان و انتخاب گزینه ی start Genius پلی لیست را بسازید وقتی sync کنید پلی لیست به آیفون یا آیپاد شما منتقل می شود

نظر

نوشته اصلی توسط rappix نمایش پست ها
                              در آیپاد نانو قابلیتی وجود دارد که از نظر بنده بسیار با ارزش تر از Genius است آن هم اینکه آهنگهای انتخابی شما را با هم میکس می کند البته نسل آخر آیپاد نانو

نظر

صبر کنید ..
                              X