اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال کردن FaceTime در آیفون*های Jailbreak نشده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال کردن FaceTime در آیفون*های Jailbreak نشده

سلام،

میدونم که هنوز برای گوشی*های jailbreak شده هم راه حل مطمئن و خوبی برای فعال کردن FaceTime در ایران ( حالا به کشورهای دیگه کاری نداریم ) اما خیلی*ها مثل من با توجه به تجربه*های قبلی شون ( از jailbreak کردن آیفون*های قبلی ) به هیچ قیمتی حاضر نیستند گوشی Unlock Factory خودشون رو JailBreak بکنن برای استفاده از نرم*افزارهایی مثل FaceTime.

در نتیجه این تاپیک جداگانه رو زدم که اگر پیشرفتی تو این مورد حاصل شد ... راه حلی پیدا شد که بدون Jailbreak کردن، FaceTime فعال بشه تو این تاپیک گفته بشه ... امیدوارم کمکی باشه برای کسانی که در آینده این موضوع رو تو گوگل یا همین سایت جستجو میکنند.

یه چیزی که من به فکرم رسید که نمیدونم عملی باشه یا نه ... این بود که :

اگر گوشی رو تو یه کشوری که FaceTime کار میکنه فعال کنیم ... مثلا گوشی بره فرض کنید آلمان ( Unlock Factory هم که هست و همه جا کار میکنه ) اونجا هم که اصولا فعال باید بشه FaceTime ... بعد برگرده ایران و سیم کارت عوض بشه، دوباره این از کار میافته ؟ همین آش و همین کاسه هست ؟

( البته فکر نمیکنم عملی باشه ولی خب ... چیز دیگه*ای به فکرم نمیرسه برای گوشی JailBreak نشده )

نظر

خوب مگه جیلبریک چشه !؟
      خوب جیل کن راحت شو ...
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط شایان نمایش پست ها
        سلام،

میدونم که هنوز برای گوشی*های jailbreak شده هم راه حل مطمئن و خوبی برای فعال کردن FaceTime در ایران ( حالا به کشورهای دیگه کاری نداریم ) اما خیلی*ها مثل من با توجه به تجربه*های قبلی شون ( از jailbreak کردن آیفون*های قبلی ) به هیچ قیمتی حاضر نیستند گوشی Unlock Factory خودشون رو JailBreak بکنن برای استفاده از نرم*افزارهایی مثل FaceTime.

در نتیجه این تاپیک جداگانه رو زدم که اگر پیشرفتی تو این مورد حاصل شد ... راه حلی پیدا شد که بدون Jailbreak کردن، FaceTime فعال بشه تو این تاپیک گفته بشه ... امیدوارم کمکی باشه برای کسانی که در آینده این موضوع رو تو گوگل یا همین سایت جستجو میکنند.
        یعنی این همه ملت جیل می کنن آدم نیستند فقط شما...؟؟؟؟؟!!!!
        من تمام ایفون ها از2g گرفته تا iphone 4 روی تمامی فریمورا داشتم و جیل کردم و هیچ مشکلی نداشتم کلشونم جز یکیشون آنلاک فکتوری هستن!!
        میشه مشکلات جیل رو بفرمایید تا ما هم نکنیم؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط شایان نمایش پست ها
          یه چیزی که من به فکرم رسید که نمیدونم عملی باشه یا نه ... این بود که :

اگر گوشی رو تو یه کشوری که FaceTime کار میکنه فعال کنیم ... مثلا گوشی بره فرض کنید آلمان ( Unlock Factory هم که هست و همه جا کار میکنه ) اونجا هم که اصولا فعال باید بشه FaceTime ... بعد برگرده ایران و سیم کارت عوض بشه، دوباره این از کار میافته ؟ همین آش و همین کاسه هست ؟

( البته فکر نمیکنم عملی باشه ولی خب ... چیز دیگه*ای به فکرم نمیرسه برای گوشی JailBreak نشده )

این کار عملی نیست
          چون فیس تایم روی سیم کارت فعال میشه.
          اگر شما برید خارج کشور فیس تایم روی سیم کارت فعلی ایتون که در ایران هست باید فعال بشه که نمیشه! و باید از سیم کارت همان اپراتور استفاده کنید
          این مشکل به طوری هست که اگر حتی فیس تایم روی ایران هم فعال بشه دارندگان ایرانسل نمیتونند از فیس تایم استفاده کنند چون در قسمت Phone اگر دقت کنید در ستیگ گوشی سیم کارت ایرانسل را Unkown تشخیص میده! که این فیلد برای فیس تایم مهم ترین مورد میباشد

نظر

آخه چرا فقط تو آيفون بايد با سيم كارت اكتيو بشه. پس رو آيپاد و مك و اينا كه فيس تايم دارن چي. اونا كه سيم كارت نميخورن چي كار ميكنن.

نظر

در مورد جیل بریک ... خب مشکل که کم نداره ... کم شدن طول عمر باطری ... مشکل پیدا شدن تو PUSH یا WiFi یا بخش*های دیگه ... بهرحال کم مشکل نداره اینکار !

از طرف دیگه ... وقتی گوشی رو خود Apple آنلاک فکتوری میده بیرون، به این معنی هست که تو هر کشوری میشه استفاده کرد ... حالا این کارش نقض همین موضوع هست ... یعنی دوباره به نوعی لاک شده گوشی !

شاید هم من زیادی حساسیت دارم رو این موضوع که Jailbreak بشه یا نه ... شاید هم کردم

البته تنها من هم نیستم. تو تاپیک*های دیگه همین انجمن هم دیدم دوستانی که دنبال راهی میگشتن که بدون Jailbreak کردن این کار رو انجام بدن ...

و در آخر ... برای دوستانی که Jailbreak هستند ... یک راه جدید هم ظاهرا همین چند ساعت پیش معرفی شده :

iClarified - iPhone - How to Enable FaceTime on Your Middle Eastern iPhone 4

شاید هم من تازه متوجه شدم ... تست بفرمائید.

نظر

صبر کنید ..
              X